Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha kitört a sütőnk üvege, használhatatlanná válik addig amíg meg nem javíttatjuk? fórum

Ha kitört a sütőnk üvege, használhatatlanná válik addig amíg meg nem javíttatjuk? (beszélgetős fórum)


9. mendra (válaszként erre: 8. - Katinkaboszi)
2010. szept. 23. 21:11
Bingó :)
8. Katinkaboszi (válaszként erre: 7. - Katinkaboszi)
2010. szept. 23. 20:48
de szerintem nem csak kivülről, hanem belülről is, azaz, húzz le egy hosszú csíkot a fóliából, ami fedi minden oldalról.
2010. szept. 23. 20:47
na, éppen ezt akartam mondani, mint amit Mendra :)
6. mendra (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2010. szept. 23. 20:17
Ha fontos sütnöd akkor takard be az üveget alufoliával.
2010. szept. 23. 17:58

Valószinüleg az üveg hibás volt, mert azért ilyen könnyen nem szoktak törni.

Amúgy én nem használnám addig a sütőt, de ez az én véleményem, azért Te még megpróbálhatod, bár szerintem függ, mit szeretnél benne igy sütni.

2010. szept. 23. 17:26

Kis gyerek nincs,így nincs aki megsüthetné magát.

Attól félek,hogy nehogy annyira felforrósodjon,hogy az is szétpattanjon ami még benne van.Nekünk ez beépített sütő.El se tudtam volna képzelni,hogy ilyen megtörténhet,hiszen csak oldalról lett "megkoccintva".

2010. szept. 23. 17:23

Szia

ez velünk is előfordult

hát kellett neki 1-2hét mire megcsinálták, mert úgy kellett rendelni az üveget, aztán valami hiányzott a csomagból... 15ezerbe volt.

Szóval azt hiszem azért használhatod, csak pl ha van kisgyerek ne engedd oda, mert az az egy üveg jobban felmelegszik. De őszintén szólva nem emlékszem, hogy én mert-e használni addig, de elvileg miért ne?

2010. szept. 23. 17:21
Elvileg mindkét réteg üveg hőálló lehet....szerintem.De valószínüleg nem véletlenül volt 2 réteg,nem hiszem,hogy pl tudja úgy a hőt tartani és hatékony lesz-e a sütés.
2010. szept. 23. 17:18
2 napja kitört a sütőnk üvege,de maradt egy sima alap üveg,ami nem tudom bírná e a strapát?!Anyum anynit mondott rá,h nem tudja.Én meg még annyira sem.De használni szeretném,ki tudja mennyi időbe fog telni mire megcsinálják?!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook