Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha kislányt várt, de fiú lett... fórum

Ha kislányt várt, de fiú lett... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. okt. 31. 18:04

Arra értettem hogy ha feltételezed, hogy nem mondok igazat...esetleg te magad is tennel ilyet.

Amúgy nem tudom mi értelme lenne megjátszani hogy a barátnőm, amikor egyébként is anonim vagyok.

De higgyen ki mit akar.

Nyugodt éjszakát mindenkinek!

52. 083bf9bf2f (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 18:00

Magamból nem indulhatok ki, mert nekem aztán teljesen mindegy volt a három terhességemnél is a gyermekeim neme. De, ha lezártad a fórumot, miért írsz nekem? Gondolom, ha nem lenne igazam, akkor a lezárt fórumodban, nem írnál nekem.😊


Jó éjt!

51. 8d00a82c06 (válaszként erre: 47. - 083bf9bf2f)
2020. okt. 31. 18:00
Ez így szokott lenni ha barátnőről van szó! 😉
50. 8d00a82c06 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 17:59
Arra ezek után befizetek!
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - 083bf9bf2f)
2020. okt. 31. 17:57

Miért jó ezt hinni?

Mindenki magából indul ki...

2020. okt. 31. 17:55

Egyke lány voltam és imádtam. Természetesen én is lányt vártam, akit öltöztetek fésülgetek, olyan meghitt kapcsolatunk lesz, mint nekem anyukámmal. megjegyzem kicsi a család, én a szülésemig nem is láttam közelről csecsemőt.

Fiam született, nem éreztem csalódást, apukám férjem ujjongtak.

Lehet a fiukat helyesen öltöztetni, lehet rájuk eszük eredményeik külsejük miatt büszkének lenni,ma már a legfőbb bizalmasai vagyunk egymásnak. Nem hiszem hogy ,lányban nagyöbb örömöm telt volna,úgy hogy szerintem , teljesen mindegy hogy fiu vagy lány.

Ill a fiú " hasznosabb", okosabb ügyesebb hűségesebb mint a lányok.

47. 083bf9bf2f (válaszként erre: 42. - 8d00a82c06)
2020. okt. 31. 17:53
Szerintem ő maga a terhes barátnő...
2020. okt. 31. 17:51

Ha van rá lehetőség, itt le is zárnám ezt a fórumot.

Kaptam néhány jó ötletet, amit el fogok mondani neki. Ez volt a fórum célja, nem az hogy ítélkezzünk.

45. 083bf9bf2f (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 17:50

Az egyik ismerősöm kijelentette, hogy csak fiút akar a lombikjából! Hát, nem tudom én hova tenni az ilyen nőket, bocsi. Szerintem borzalom, ha valaki ennyire nem örül, ha lány vagy fia lesz, de mégsem így tervezte...

Annyira érdekes emberek vannak, miközben itt vagyok én, aki majd bele pusztulok, hogy hiába minden átkozott küzdelmem, nemhogy fiam vagy lányom, de még cseresznyemagom sincs. Pedig meg se fordulna a fejemben, hogy kijelentsem, csak bizonyos nemű gyermek kell!

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - 8d00a82c06)
2020. okt. 31. 17:49
Biztosan örülni fog majd ha megszületik.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Unom)
2020. okt. 31. 17:48

Senki nem állitotta hogy az.

Csak összehasonlitásképp írtam.

Az ember olykor nem tehet arról amit érez és bár tudja hogy nem helyes így érezni, nem mindig tud tenni ellene.

42. 8d00a82c06 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 17:48

Meg lehet sértődni, lehet hisztizni de nem ártana végig gondolni a válaszokat amik neked nem tetszettek...


Örüljön annak hogy meg van a gyermek keze lába!

Mit számít a neme?

Neked van gyereked?

2020. okt. 31. 17:45

Érdekes véleményeket olvastam az biztos. Azt látom hogy hiba volt kiírni a fórumot mert a néhány segítő szándékú hozzászóláson kívül csak elítélte mindenki.

Úgy tűnik itt minden ember olyan fejlett szinten él hogy simán tudja kontrollálni a saját érzéseit és sosem volt lelkifurdalása amiatt, ha valami olyat érzett amiről a tudata tudta hogy nem helyes.

Lehet idézőjelezni is a "barátnőt" ha valaki jonban tudja kiről van szó.

Örülök hogy ennyien ilyen tiszta lélekkel élitek az életet!

A néhány érdemi segítőnek, aki felfogta a fórum szándékát, köszönöm a hozzászólást, kaptam jó ötletet amivel szerintem tudpk majd segíteni kicsit, hogy aztán együtt tudjunk örülni majd a fiúcskának!

40. 8d00a82c06 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 17:43
Hogy lenne terhesség alatt szülés utáni depresszió?
39. unom (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 17:39
Ez nem szülés utáni depresszió.
2020. okt. 31. 17:38
Ezzel a felfogással akkor mindenki "akassza fel magát" az egyik hozzászolot idézve, aki esetleg szülés utani depressziótól szenved...hiszen nemhogy örülne hogy gyermeke van...
2020. okt. 31. 17:28

Az első fiú lett, jött a második lányt vártunk, fiú lett.

Jött a harmadik lányt vártunk, fiú lett.

Jött a negyedik nagyon lányt vártunk, fiú lett.

Jött az ötödik, na ő lett a királylány.

Egyébként meg egészséges legyen, az a lényeg.

36. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 17:11

Nagyon sok édesanya egészséges gyerekre vágyik, mindegy a neme, mégis beteget hoz a világra és ápolja...

Örülnie kellene, nem már most megkeserítenie az életét!

35. Guruljka (válaszként erre: 32. - Brandy85)
2020. okt. 31. 16:25

Nem a génjei, hanem az ivarsejtek kromoszómái.

Emiatt a szervezetnek nem kell változnia.

2020. okt. 31. 15:44

Kedves FI ! Arról nem írsz, hogy az apuka mit szeretne. Lehet, hogy ő épp egy kisfiútól lenne mérhetetlenül boldog. Persze lehet, hogy egy ilyen nő mellett még véleménye sem lehet.

Sajnos sok szülő leszerepel az ilyen viselkedéssel, úgyhogy szégyen ahogy viselkedik.

33. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 15:42

Könnyen lehetséges, hogy amikor már a kezében tartja, a mellére teszik a kis újszülöttet, minden ellenérzése elszáll :-)


Remélem, hogy így lesz :-)

32. brandy85 (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2020. okt. 31. 13:46
Az apa gènei döntik el a magzat nemèt és állítólag azért lehrt fiú utàn lány vagy fordítva,mert változik a szervezet.
31. Channa* (válaszként erre: 29. - Andi6020)
2020. okt. 31. 13:39

Ja, persze, hogy szégyellje magát!!!!


Nem, nem mentettem fel semmi alól!!!!


Az ilyen nem érdemel meg semmit nem, hogy azt, hogy gyereke legyen.


Nem akarom túl cifrázni, de tele van a fejem jókívánságokkal...

30. andi6020 (válaszként erre: 28. - Channa*)
2020. okt. 31. 13:38
A baba neméért nem tehetnek semmit. A többi ez esetben abszolút lényegtelen.
29. andi6020 (válaszként erre: 26. - Channa*)
2020. okt. 31. 13:37

Lenne rá egy szemmel látható forintösszegű tétem, hogyha ez az eset nem történt volna veled meg, te is osztanád az észt, hogy szégyellje magát, amiért így már nem is várja azt a gyermeket.

Bár hülye vagyok, mert nincs is olyan, ami veled nem történne meg :D

28. Channa* (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2020. okt. 31. 13:36
A baba neméért nem tehetnek semmit, de, hogy milyen nemű lesz az apukán múlik, hiszen mi nők, csak lányt tudnánk szülni, ha elegendőek lennénk ehhez, de a pasi spermái miatt fiú is lehet...
27. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 13:33

Hahaha!

A húgom egy nem tervezett gyerek volt. Az apánk mindenképp abortuszt akart, de anyu nem ment bele.

Ezek után ő lett apuci pici lánya, akit úgy elkényeztetett, hogy csak lestünk a bátyámmal:DDD

26. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 13:31

Kedves vagy! Segíteni akarsz;)


a sok tökéletes anyuka...


A sértegetés megy, úgy látom, bár én valóban tökéletes vagyok minden szempontból, amit az itt lévő tagok bizonyítani is tudnak;)


Azért elmondom az én törtnetemet:

A férjem lányt akart, de nagyon. A 9 hónap úgy telt el, hogy lesz egy Ceciliánk, de az utolsó ultrahangon láttam, hogy fiú lesz, így nagy nehezen kiszedtem belőle egy fiú nevet, bár azt mondta, hogy úgy sem lesz fiú.


Amikor szültem, ő egy másik kórházban volt, így az én nővérkém az ő nővérkéjével beszélgetett, hogy mi történik, aztán megszületett a fiúnk;)


Amikor megtudta, hogy fiú lett, nagyon megsértődött. Látni sem akarta, meg egyébként is, így az ő nővérkéje beszélgetett vele.

A beszélgetés lényege röviden: Te nem vagy normális! Ha fiú, akkor is a te gyereked! Tudd, hogy a te nem tetszéseddel pontosan 2 embert veszítesz el. A fiadat és a feleségedet.

Gondolkodj rajta néhány percet és szólj, hogy mire jutottál.

Arra jutott, hogy igaza van, kapott néhány szurit, így beült az autóba és eljött meglátogatni minket, és azóta is boldog apuka, büszke a fiára, stb.

25. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 13:04

Mondd meg a "barátnődnek", hogy a gyermeknek már most gyorsan keressen egy normális szülőt, aki felneveli azt a gyermeket. A szülést követően, pedig a "barátnőd" akassza fel magát! Számtalan fórum van itt a lombikról, a gyermektelen nőkről, párokról. Keressen közöttük, akik a kezüket-lábukat adnák egy egészséges gyermekért, nemtől függetlenül.

Sok sikert aaaaa "barátnődnek"!

24. andi6020 (válaszként erre: 22. - Csicsi25)
2020. okt. 31. 12:50
Nem talán nem, hanem biztosan nem a szülők tehetnek róla, és érte.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook