Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha kiöntöm a lelkem, talán kicsit könnyebb lesz! fórum

Ha kiöntöm a lelkem, talán kicsit könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


1 2
2014. júl. 1. 21:14

Megvan a megoldás!!

Mamát vissza kell zárni,oszt jónapot:P

13. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 5. - Globus)
2014. júl. 1. 21:12
:DDDDDDDDDDDDD
12. Suesue
2014. júl. 1. 21:12
Gondolom a Kutya mama mászott ki.
2014. júl. 1. 21:11
A mama dolog az tényleg brutál. Most akkor a párod mamája el van kerítve? Bezártad valahova vagy mi? Mert ez elég félreérthető. :D
10. ubi pretium (válaszként erre: 8. - Globus)
2014. júl. 1. 21:11
Na,az durva lenne,ha szegény mama lenne valahova elkerítve :(
2014. júl. 1. 21:10
Igazából én sem nagyon értem most, hogy mi a gond. Mert az addig oké, hogy otthon kellett maradnod, de mi ez a regény az állatokról?
8. globus (válaszként erre: 6. - Ubi pretium)
2014. júl. 1. 21:10
Anyóst említett mamaként.
2014. júl. 1. 21:10

Nem tiszta nekem..melyik mama mászott ki az elkerített helyéről??

Mert nagyon nem mindegy:D

6. ubi pretium (válaszként erre: 5. - Globus)
2014. júl. 1. 21:09
Remélem a kutyamamáról van szó :S
2014. júl. 1. 21:07
Mit jelent, hogy "a mama kimászott az elkerített helyről"? :)
4. vacsa (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2014. júl. 1. 21:07
Ha mehettél volna mi lett volna a kutyákkal??
3. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2014. júl. 1. 20:59
Most ez komoly? Mi a nagyobb baj az anyós vagy a kisállatkert?
2014. júl. 1. 20:59
Hű...micsoda probléma...vagy csak én nem értem??
2014. júl. 1. 20:56
Megpróbálom röviden leírni hogy mi is bánt annyira! Párommal es az idős mamájaval lakok együtt mar lassan egy éve es párommal úgy döntöttünk hogy kimegyünk Németországba dolgozni , mar felmondtunk mindketten vártuk h utazhassunk, erre jött a fordulópont hogy csak o mehet en nem! Hat oké akkor maradok o menjen! Itthon maradtam abban a körülményben ahonnan mar kézzel lábbal menekültem es menekülnek is mert a mamája számomra mar elviselhetetlen , a környezet azaz az életminőség elviselhetetlen, en nem ebben nőttem fel de a szerelem miatt maradtam! Most kenyzserbol vagyok itt mert megígértem páromnak h maradok! Itt vagyok 2 kutyával ami az enyém + egy az oveke es ráadásul született egy kicsi aki 1,5 hónapos ! A mama kimászott az elkerített helyről ! A kutyákat nem tudom hova vinni mert anyum panelban el kutyával , apuka kertesbe de oda nem mehetek! Menhelyre nem adom őket, en mentettem meg őket az utcától! A kicsinek gazdit keresek mert eredetileg is úgy volt h o nem marad meg akarmennyire szeretnem! Úgyis sokan vagyunk! A nagymama egész nap duruzsol a macskanak, nem engedi meg h játszon a kismacskA a kis kutyával mert rögtön ordibal h megöli a kiskutya a macskát ! Patt helyzet!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook