Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha kimaradozik a menstruáció fórum

Ha kimaradozik a menstruáció (beszélgetős fórum)


8. deakzoltanne (válaszként erre: 7. - Kutykurutty3)
2011. ápr. 18. 13:02
köszi szépen. Azt már én is észre vettem, hogy nem igazán értenek hozzá, meg azt is, hogy ha nincs lóvé, még tanácsot sem adnak, hogy esetleg ki tudna segíteni.
2011. ápr. 18. 08:31
Endokrinológushoz menj, lehet tényleg PCO, de lehet, hogy szimplán magas a prolaktin hormonod (nekem is ez volt), ez is gyakori, magas annak, aki stresszes életet él, aki foggátlót szed, és a szoptató kismamáknak. SOk minden lehet, de ne bízd a hormonproblémát nőgyógyászra, mert nem az ő szakterülete.
6. Bcicus (válaszként erre: 1. - Deakzoltanne)
2011. ápr. 17. 16:40
Nagy esélyel hormon betegséged van. Egy jó endokrinológust kéne keresned és elött cisnáltatni egy harmadik nap vv-t. Nagy az esély a pcos-re, mert ma már szinte népbetegség.
5. deakzoltanne (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2011. ápr. 17. 08:17
Ez jó ötlet, köszi. meg fogom próbálni.
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Deakzoltanne)
2011. ápr. 17. 08:14
Talán a hormonháztartásoddal van baj. Kellene kérned beutalót laborba. A ciklus 3. napja tájékában végzett vérvétel pontos képet ad a hormonjaid állapotáról Tb-re csinálják.
2011. ápr. 17. 08:07
A fogyit most kezdtem. Ez meg már 2 éve tart.
2011. ápr. 17. 08:06
Nem fogyózol? Az befolyásolhatja a menzeszt.
2011. ápr. 17. 08:02

Sziasztok!

Már 2 éve nem rendszeres a menzeszem. Többször voltam már nődokinál, de mindig az az első kérdés, hogy "Terhes?!". Nem vagyok terhes, legalábbis 2 év alatt még nem szültem. Aztán felírnak fogamzásgátlót, hogy azt szedjem, az majd beállítja, de semmi. Szedtem már többször, még mindig rendszertelen.

Nem tudom mit tegyek, kihez forduljak, már nem bízom az orvosokban!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook