Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha kilépek az utcára... fórum

Ha kilépek az utcára... (beszélgetős fórum)


2013. júl. 20. 14:19

... magam miatt megyek, a dolgomra.

Nem érdekel, hogy más hogy néz ki, és az sem, hogy más mit gondol rólam.

Elfoglalnak a gondolataim, elálmélkodok a házakon, növényeken, felhőkön, illatokon ...

Elférek a villamoson, mert nem érdekelnek a tolakodók, és az sem baj, ha a boltos nem köszön vissza.

Semmi közöm az utcához, csak megyek a dolgomra ... :))

19. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Tulipán9)
2013. júl. 19. 17:28
ha egy szebb lakk is mar szamit neked, az gaz :) erdekes, en azt szoktam eszrevenni, ha kilepek az utcara, hogy mennyi igenytelen ember van, aki semmit nem ad a megjelenesere, nok es ferfiak egyarant
18. ittmost (válaszként erre: 1. - Tulipán9)
2013. júl. 19. 16:29

El kell fogadnod,hogy az emberek nagy része nem néz ki tökéletesen,te is ezek közé tartozol.

Egyre több ember néz ki az átlagostól nagyon eltérően,nem arányosan,-nem tudom,mitől van ez.A 30 alatti korosztály főleg. Sok a nagyon magas nagyon vékony,és sok a deformált alakú túlsúlyos. Aztán a 30 fölöttiek között is egyre többen nem arányos alakúak,például egyre több olyan nőt látok,hogy nagy mell,széles hát,semmi derék,semmi fenék,vékony láb.Ez olyasmi,amit az ember nem magának farag......Vagy elöl lelógó kötényhas,vagy kidudorodó "sörhas"

Az öltözködéssel a hajviselettel és a mosollyal tudsz magadon javítani.és sportolj!!!

2013. júl. 19. 13:50
... rendszerint leszólít a szomszédnéni fél órán át tartó "ötperces hogyvagy"-ra...
16. ina87 (válaszként erre: 1. - Tulipán9)
2013. júl. 19. 12:30
Azért vald meg önmagadnak ha másokhoz hasonlitod magad,atol nem leszel jóbb és az sem h hasonlo,ha nem wagy ténleg megelégedve magadal járj sportolni vagy ha megengedheted magadnak meny fodrászhoz,maniküröshöz...ebe a rohano világba hidel már az a szép aki természetes,ne foglalkoz h pl a szomszédnak szebb a frizurája,legyél önmagad,miértelme ha azon izgulsz a másik ember szebnek látcik arra nem gondolsz h valaki téged is irigyelhet?
2013. júl. 18. 21:42
...próbálok kinézni "valahogy". Meg otthon is. :)
2013. júl. 18. 21:06

...néhányan azt hiszik hajléktalan csavargó vagyok. A hajam növőfélben, kissé boglyas, a szakáll elengedhetetlen.


De így érzem jól magam ez a stílus tetszik nekem :-))

2013. júl. 18. 20:51

Ha kilépek az utcára...

...felpattanok a bringámra és eltekerek. Közben élvezem a simogató szellőt, a madarak énekét, a napsütést, a hömpölygő fenséges Duna folyását... Aztán beérek a munkahelyemre, ott találkozom a kollégákkal, mosolyogva köszönünk egymásnak, dolgozunk, közben időnként szünetet tartunk, mgy a móka és a kacagás. Aztán mikor végzek felpattanok a bringámra és hazatekerek. Otthon szalad elém a kislányom és boldogan ölel át: "Anya! Hazajöttél?"


Van némi(na jó kicsit több a néminél) túlsúlyom, a hajamat megfésülöm, én magam, s a ruhám tiszta. Nem olyan fontos. Persze jobb lenne vékonyabbnak lenni, de majdcsak sikerül:)

12. tulipán9 (válaszként erre: 10. - Baatkaa)
2013. júl. 18. 15:57
Utána nézek.Olyan jó akinek legalább egy átlagos arányos alakja van, de nem extrém testrészekkel...
11. tulipán9 (válaszként erre: 9. - Baatkaa)
2013. júl. 18. 15:56
:)
2013. júl. 18. 15:22
Otthon is szuperul lehet tornazni, a neten van egy csomo fele es szintu torna. Csak nagyon szigorunak kell lenni magamhoz, mert hajlamos vagyok lustulni. :)
2013. júl. 18. 15:20
Ja es meg kalacskepem is lett a foltok melle. Foltos kalacs.
2013. júl. 18. 15:19
Ertem. Nekem is eleve hulye alakom van. Vekony felsotest, vekony lab combkozepig, szeles csipo es kiugro felsocomb. Ez nem volt tul gaz addig, mig csak 60-70 kilo kozott voltam, mert magas vagyok es megfelelo ruhazattal nem latszik. Na de felszedtem majd 20 kilot a 70-re, azota nem engedtem lefenykepezni magam. Most elkezdtem fogyni, de mivel mar 39 vagyok a karom lotyogni kezdett, a fejem majfoltos lett, a hajam vashiany miatt megritkult, stb. En most nekialltam tornazni mint a kisangyal, sulyzozok ket honapja, karom kezd megint visszalakulni. A hajammal nem tudok mit tenni, mert amugy is bena vagyok a frizura kesziteshez.
7. tulipán9 (válaszként erre: 6. - Baatkaa)
2013. júl. 18. 15:09
Nekem tényleg nem jó az alakom. 1,5 éve fogytam, de hirtelen és azóta olyan nyomi vagyok. A menésem is idétlen. Úgy egybe összerakom magam, d e sokat kéne tornáznom, ahhoz, hogy magamból kihozzam a maximumot...
6. Baatkaa (válaszként erre: 1. - Tulipán9)
2013. júl. 18. 15:07

Van olyan, hogy testdeformacios zavar BDD (body dysmorphic disorder), de ez szakemberre tartozik. Olvass utana a google-on.


Igazabol, a legtobb no benanak erzi magat, pedig nem is az. :) En pl. valamikor egeszen jol kijovok a kinezetemmel, maskor meg elasnam magam. A csaladom meg egyontetuen csovalja a fejet.

2013. júl. 18. 14:46

Épp azt teszi, segítséget kért... :)


De kedves fórumindító, ne itt kérj, hanem szakszerűt, mert itt kaphatsz sajnos hideget-meleget is... Nincs önbizalmad, aminek biztosan megvan az oka, valami történt a múltadban, azt az emléket kellene helyre tenni, feldolgozni magadban, s pozitív gondolatokkal megerősíteni az önbizalmad, megszeretni önmagad. Reggelente pl azzal a gondolattal kelj fel /menj ki az utcára, hogy "szép vagyok, szeretem magam" stb... ha valóban elhiszed, megszűnnek a panaszaid ;)

2013. júl. 18. 14:45
én azt gondolom, hogy mindenki saját magából hozza ki a legjobbat/legtöbbet. Nem szabad másokhoz hasonlítgatni magunkat, annak semmi értelme. Foglalkozz magaddal, fogadd el magad olyannak amilyen vagy.
3. inta
2013. júl. 18. 14:35

Biztos sok "nyomorék" szívesen cserélne veled.


Tedd helyre az önbizalmad. Ha egyedül nem megy, kérj segítséget. Sportolj, ne csak sminkelj - ha eddig nem tetted.

2. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Tulipán9)
2013. júl. 18. 14:34

Ne nézz tükörbe!

Miért kell mindig másokhoz hasonlítgatni magadat?

El kéne fogadnod magad olyannak, amilyen vagy.

Ha ennyire nem szereted magad, más sem fog kedvelni.



Az vagy, amit gondolsz, gondolj szépet!

2013. júl. 18. 14:27
Elindulok otthonról, hajam megigazítom, smink, illat minden.. megnézem magam 10x a tükörben. Kilépek és annyira borzasztónak látom magam egy szerencsétlennek!!! A hajam össze vissza másnak szebb a lakk, jobb a lába a feneke én meg mint egy nyomorék. Az élettől lemegy a kedvem Egy barátnőm szerint nagyon bántom magam, de mit tegyek, ha ez rozogának látom magam?? :(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook