Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha képalkotó diagnosztikai analitikusnak szeretnék tovább tanulni, fontos, hogy legyen kémia érettségim? fórum

Ha képalkotó diagnosztikai analitikusnak szeretnék tovább tanulni, fontos, hogy legyen kémia érettségim? (tudásbázis kérdés)

2013. febr. 21. 19:28
nagyon szépen köszönöm nektek! :)
2013. febr. 13. 08:30
Erre a szakra járok: nem kell.
6. babszibobó (válaszként erre: 4. - Puszedlii23)
2013. febr. 12. 19:59

Sőt van olyan csoptársam, akinek biosz érettségije nincs mégis Biológus lesz :-D


Meg lehet mindent tanulni ott akkor helyben, és mivel tanultad nem lesz újdonság, persze más szinten fogod kapni az infót, de ugyanúgy meg lehet tanulni mint a többi tárgyat!

2013. febr. 12. 19:58
Nem kell hozzá kémia érettségi. Ezt végeztem el én is.
2013. febr. 12. 19:57
Köszi szépen :) megnéztem... és biológia, kémia, fizika, informatika, magyar érettségik közül kettőt kell választani.. szóval az egyik tuti biosz lesz, a másik meg a magyar vagy info... mert abbol már csináltam előrehozottat..
2013. febr. 12. 19:52

Meg kell nézni a felvi.hu hogy feltétel e a kémia érettségi, ha nem és bejutsz, akkor ott megtanulod, amit kell.


Nekem nincs kémia érettségim. Végzős Biológus tanhallgató vagyok, valamint Biológia laboratóriumi operátor szalirányom is van, azaz tömény kémia, biokémia, megtanultam:-D

2013. febr. 12. 19:49
Az a helyzet, hogy a gimiben minden éven más kémia tanárt kapunk.. volt olyan is, hogy egy éven kettő is tanított minket.. az egész osztály szinte semmit sem tud kémiából.. viszont a bioszt szeretem és a matekkal is boldolgulok.. úgy ahogy.. ezekből faktra járok..de nem tudom, hogy mire fogok jutni, hogy ha kémiából nem lesz érettségim..
2013. febr. 12. 19:48
Ha képalkotó diagnosztikai analitikusnak szeretnék tovább tanulni, fontos, hogy legyen kémia érettségim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook