Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha kb. egy év van a két gyerek között fórum

Ha kb. egy év van a két gyerek között (beszélgetős fórum)

2019. szept. 4. 13:18
16 hónap van a két kicsi között,ugyanazokat megkaptam.
7. Kitti0704 (válaszként erre: 3. - Kitti0704)
2019. szept. 4. 13:13
A kisebbik is 8.5 hónapos és már ugyanazokkal a jàtékokkal játszanak😀
2019. szept. 3. 09:08
Nálunk 16hónap 1,5év nagyon szuper annyira összenőnek!! Először lehet hogy rémisztő de koránsem olyan nehéz mintahogy sokan elképzelik mondjuk ez gyerek függő. Nálunk a nagyobbik nagyon nyugis baba csecsemő volt csak akkor sirt mikor éhes de szinte akkor sem mert már evett is bárhol bármikor képes eleludni egyszóval szuper gyerek. Ezért is mertük kiskorkülömbséget bevállalni ha mungyjuk nehéz eset lett volna akkor várunk max 2évet. Meg tapasztalat van egy 16hónappal fiatalabb hugom egyben lelkitársam és legjobb barátnőm egy igazi ajándék és hálás vagyok a szüleimnek hogy igy tették anno. Szuperül összeneveltek minket van viszont 4évvel idősebb tesóm vele mem olyan szoros a kapcsolatom teljesen más korosztály vagyunk.
5. kondygirl (válaszként erre: 4. - K.larina)
2018. okt. 3. 17:51
Fog járni. Változott a törvény. A nagyobbik 2 éves koráig kapod a gyed-et, a kicsi után csed-et, majd gyed-et kapsz. A lesz kis segítséged a gyerekek/háztartás körül sokkal könnyebb lesz.
2018. okt. 3. 15:54

Köszönöm :) úgy rémlett, hogy a nagyobbiknak nem fog járni a gyed, és gyest fogok helyette kapni, mivel a picire meg kapom majd a csedet és a gyedet.

Kicsit tartok tőle, hogyan fogjuk megoldani, két ilyen aprósággal.

2018. okt. 3. 13:38

szia.

nekem 17 hónap lesz a tesók közt.

elvileg ugyanazt fogod kapni mint a tesóra.

2. kondygirl (válaszként erre: 1. - K.larina)
2018. okt. 3. 12:59

Szia,


Mindkét gyerek után fogod kapni a határozatban megállapított összeget a meghatározott dátumig.(csed-et, gyed-et, gyes-t). Nálunk 20 hónap van a gyerekek között. Nehéz volt, de megoldottunk mindent. Nálatok sem lesz gond!

2018. okt. 3. 12:09

Olyan anyukákat keresek akiknek kicsi a korkülönbség a két babája között.

Érdekelne hogy kapják a családtámogatási ellátásokat.

Milyen tapasztalatok vannak két kicsivel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook