Ha injekció előtt lefagyasztják a területet, ahova kapod, akkor mennyire érzed az injekciót? szavazás
Nagyon (fáj)
1
Kicsit (kellemetlen)
100
Egyáltalán nem
29
Ezt a szavazást kihagyom!
100
Szavazatok száma: 130 | Kiírta: Angika89, 2017. ápr. 11. 10:57
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
234 szavazat
205 szavazat
243 szavazat
226 szavazat
207 szavazat
230 szavazat
Mi a véleményed a 65 éves korig tartó munkáról? (név nélkül)
230 szavazat
232 szavazat
232 szavazat
209 szavazat
234 szavazat
244 szavazat
225 szavazat
153 szavazat
Volt ma már sok locsolód? (név nélkül)
198 szavazat
225 szavazat
Naponta hány órát nézed a tv-t? (név nélkül)
230 szavazat
251 szavazat
Sírtál már (felnőttként) vadidegenek előtt? (név nélkül)
238 szavazat
210 szavazat
243 szavazat
WC-nél szerintem jobb a ... (név nélkül)
217 szavazat
227 szavazat
242 szavazat
Mi az álom hajhosszod? (név nélkül)
217 szavazat
További szavazások (38.450 db)