Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha használsz rúzst/szájfényt, akkor hogyan teszed igazán tartóssá az eredményt, illetve hogyan előzöd meg ajkaid kiszáradását? fórum

Ha használsz rúzst/szájfényt, akkor hogyan teszed igazán tartóssá az eredményt, illetve hogyan előzöd meg ajkaid kiszáradását? (tudásbázis kérdés)


13. Miss Angel (válaszként erre: 12. - 4b92daccda)
2015. márc. 23. 20:33
szóval akkor azért nem látom,ritkán járok Müllerben,de mindenképp veszek egyet:)köszi:)
12. 4b92daccda (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2015. márc. 23. 19:27
Én a sima stiftet használom, ami nincs ízesítve, és a Müllerben szoktam venni. Nekem bevált :)
11. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Bowie)
2015. márc. 23. 19:23
köszi az infót,fodrászkellékesnél keresni fogom!egyébként nem tudtam h létezik....
10. bowie
2015. márc. 23. 19:18
Fodrász és kozmetikai kellékesnél lehet kapni rúzsfixálót. Ez nem spray, mint a sminkfixáló, hanem éppúgy kell felvinni, mint a szájfényt.
9. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Pilus)
2015. márc. 23. 19:08
érdekes,pont most olvastam,mivel az átlátszó szájfények kicsit ragacsos állagúak,ezért állítólag még hamarabb lekopik a rúzs alóluk,hogy ez mennyire igaz nem tudom,de van aki így írja :)
2015. márc. 23. 19:06

a carmex ajakápoló ennnyire jó?melyiket használjátok,a tégelyest vagy a keményet?

hol lehet 1általán kapni?

2015. márc. 23. 19:02
Szintén carmex, rá valami tartós filc vagy ceruza, rúzst is csak ceruzára kenek. Néha az első réteget lepúderezem és arra a második, ez is sokat segít.
6. Miss Angel (válaszként erre: 4. - 4b92daccda)
2015. márc. 23. 19:00

a filc jó,szeretem-eddig.

kontúrceruza se kell hozzá,mert precíz,kontúr+szín egyben.és tényleg tartós+gyönyörű színekben kapni...

de nem értem,nekem miért szárad annyira a szám,talán mert szokatlan még nekem a szájfestés?

egyébként azért szeretném kicsit festeni a számat,mert hatalmas sötét szemeim vannak és még azt hangsúlyozni semmi értelme nincsen.Nehéz is úgy festeni hogy ne tűnjön még nagyobbnak...úgyhogy a szemhéjamra szoktam valami kis csillogó púderfélét,a szempilláimra spirál+szemöldökfestés porral.Az összhatás kellemes,nem vad,mutatós,viszont egy kellemes színű rúcs v szájfény is kell hozzá,hogy teljes legyen az összhatás....:)

5. fincsi5 (válaszként erre: 4. - 4b92daccda)
2015. márc. 23. 18:50
Világosíts már meg DD Mi az az ajakfilc, meg az a másik, amit használsz? :)
4. 4b92daccda (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2015. márc. 23. 18:41

Ajakfilcet használok, azt alig lehet levakarni.

Néha Carmexet kenek rá, és így nem szárad a szám.

2015. márc. 23. 18:35

Vannak olyan rúzsok,amelyek nem szárítják annyira a szájat,sőt ápolják.Krémesebb kellene mindenképpen.Vegyél jó minőségűt!

azt olvastam,h úgy fixálják,h rátesznek a rúzsozott szájra papírzsepit és arra púdereznek.Én nem próbáltam:))

Én néha teszek rá szájfényt, azt lehet rúzzsal és önállóan is használni.

Otthon töröld le a rúzst és használj ajakápolót.Napjában többször is kend át!És rendszeresen radírozd is óvatosan.és persze amikor az arcodat krémezed,akkor a szádat is krémezd!

2015. márc. 23. 18:25

sziasztok,újra egy sminkes kérdés:)

kíváncsi lennék,ha sminkelitek,rúzsozzátok a szátokat,akkor hogy bírjátok?mert nekem eléggé szárad a szám,jó,az is igaz,hogy szokatlan nekem a rúzsozás,sosem festettem a számat,mivel kényelmetlennek találtam a száradás miatt,akárhányszor kifesteték eddig.

mivel tesztek ez ellen a kellemetlen érzés ellen?


a rúzs tartóssá tételére/fixálására milyen módszereket/termékeket próbáltatok már,amik esetleg tartósabbá tették a festést?


+vettem egy átlátszó szájfényt/applikátoros/,használható ez rúzsozott/festett szájra?használjátok íy,vagy csak önmagában??

dióhéjban ennyi,előre is köszi a segítséget:)

2015. márc. 23. 18:20
Ha használsz rúzst/szájfényt, akkor hogyan teszed igazán tartóssá az eredményt, illetve hogyan előzöd meg ajkaid kiszáradását?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook