Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha felveszek valakit Start Plusz kártyával, akkor kötelező bizonyos ideig alkalmaznom? fórum

Ha felveszek valakit Start Plusz kártyával, akkor kötelező bizonyos ideig alkalmaznom? (beszélgetős fórum)

8. anitav (válaszként erre: 7. - Azure_)
2012. ápr. 3. 10:18
De, csak este megyek hozzá, gondoltam addig itt érdeklődöm. Ez a lényege az ilyen fórumoknak nem?
2012. ápr. 3. 09:47
szerintem a könyvelőd mindenre kiterjedő választ fog tudni adni. Miért nem őt kérdezed?
2012. ápr. 3. 09:43
5-ös válasz a jó :-)
2012. ápr. 3. 09:30
Addig alkalmazod, amíg akarod, nincs meghatározva, hogy meddig nem küldheted el. A start kártya utáni kedvezményeket a következő munkáltatója is igénybe veheti, ha addig még nem járt le.
4. 97f33311ff (válaszként erre: 1. - Anitav)
2012. ápr. 3. 09:27
de a kedvezmény amúgy csak addig él, ameddig alkalmazod, tovább nem, ez logikus. Ha osztott munkakörben veszed fel,tuti hogy alkalmaznod kell min. 1 évig, és nem rúghatsz ki senki mást mellette, akkor kapsz kedvezményt.
2012. ápr. 3. 09:24
én úgy tudom, hogy igen, egy évig. Felsőfok esetén tán kettő, nem? De van még egyáltalán Start kártya?
2. kisj
2012. ápr. 3. 09:24
szerintem nem, legalábbis én nem látok ebben összefüggést
2012. ápr. 3. 09:22
Azt szeretném tudni, hogy ha ilyen kártyával rendelkezőt veszek fel, megkapom a kedvezményeket, attól még fel lehet mondani neki, vagy kötelező alkalmazom bizonyos ideig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook