Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha facebookon nem ismerem fel az ismerőseim képét, amit bedob belépéskor a rendszer, akkor a telefonos belépés kerül pénzembe? fórum

Ha facebookon nem ismerem fel az ismerőseim képét, amit bedob belépéskor a rendszer, akkor a telefonos belépés kerül pénzembe? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 26. 11:57
Ingyenes a telefonos dolog.
6. homern (válaszként erre: 5. - Erikaholland)
2012. márc. 24. 17:17
én mindig itthonról netezek a saját gépemről
2012. márc. 24. 17:14
Általában akkor csinálja, ha egy olyan gépröl akarsz belépni, amivel még sose léptél be, és nem onnan ahonnan szoktál internetezni. Arra gondolok, hogy egy nyaralás alkalmával csak a párom laptopja volt velünk, az én telefonommal minden további nélkül beengedett, az ö gépén meg elkezdte mutogatni a képeket és válasszam ki, hogy kihez tartozik, úgyhogy azon a nyáron nem is tudtam belépni (ki ismeri mindenkinek a képeit), csak a telefonnal.
4. Roza78 (válaszként erre: 3. - Air)
2012. márc. 24. 14:49
nem az volt a kerdes, neha ellenorzi a rendszer, hogy tenyleg te vagy e aki be akar lepni ezert kepeket mutat es fel kell ismerned melyik ismerosode a kep
3. air (válaszként erre: 1. - Agines)
2012. márc. 24. 13:10
ugyanannyi nekik is bejelölni :)))ha olyan nehéz neked felismerni :)))
2012. márc. 24. 08:45
nem,ingyen van.én mindig a telefonosat választom
2012. márc. 24. 07:54

Hogyan működik és mért így?

Tömegeket dob fel és nem is látni az ezer emberből, hogy kire mutat a nyíl. Fotókat helyekről, kutyákról, élettelen tárgyakról. Ezt persze nem tudom,hogy kinek a fényképe lehet, főleg, hogy sok szalon, központ van bejelölve, amiktől kapok infókat, meghívókat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook