Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha ezt a két színt keverem a hajfestékben, akkor milyen lesz az eredmény? fórum

Ha ezt a két színt keverem a hajfestékben, akkor milyen lesz az eredmény? (tudásbázis kérdés)


11. Bártfai Andrea (válaszként erre: 10. - Jojócska)
2012. nov. 27. 16:37
Minden nap fejet mostam kb. 10 napig és amikor jó halvány lett, befestettem sötétszőkére, - és azt mondtam: SOHA TÖBBET nem kutyulgatok.
10. jojócska (válaszként erre: 8. - Bártfai Andrea)
2012. nov. 26. 21:00

:-D ez nagyon tetszik :-)

aztán mi lett a hajaddal?

9. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3. - Vikucka)
2012. nov. 26. 20:34
És igazad van, minden gyártónak más az összetétele és valóban nem tudni, milyen kölcsönhatásba lép a kettő egymással. Még esetleg hajhullást is okozat. Isten ments!
8. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3. - Vikucka)
2012. nov. 26. 20:31

Én egyszer a világos szőkébe kevertem egy nagyon kevés feketét és sötét szürke lett a hajam.

Azt mondta a férjem, hogy most már mindegy, tegyek bele lila melírt és lépjek fel a Padödövel. DDD...

2012. nov. 26. 17:43

néztem a fotóidat (szép menyasszony voltlál) :-)

a sötét szín is jól áll neked.

Néztem most neten azt a színt amit felszeretnél vinni a hajadra.

Ha most világosbarna a hajszíned,akkor szerintem szépen befogja fedni és nem lesz durva vörös,mivel alapból csak vöröses színű az a hajfesték.

Biztos szép lesz :-)

2012. nov. 26. 17:29
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)jojócska jelenleg világosbarna a hajam (6-os árnyalatú)
2012. nov. 26. 17:15
2 szín keverése nem ajánlott. Pl 2 különböző szőkéből ciklámen lesz stb stb stb
2012. nov. 26. 17:14
Milyen színű most a hajad?
2012. nov. 26. 17:14

Én egyszer adtam egy világos barnához egy nagyon kevés feketét és az egész fekete lett. Szerintem próbáld meg, fesd be az elsővel és utána ha nagyon merész vörös, fesd be barnára, bár pár mosás után tuti fakulni fog.

Én nem keverném össze a kettőt, mert más gyártó, más összetétel, nem tudni milyen kölcsönhatásba lép a kettő egymással.

2012. nov. 26. 17:13

izéééééé...a biztonság kedvéért tarts otthon egy doboz természetes barnát is. ha nem sikerülne, kend be újra.

nincs mit veszíteni. talán csak a hajad.

sok sikert :)

2012. nov. 26. 17:08

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy L'oreal Recital Preference hajfestéket Havane árnyalatban(635)

de aztán bepánikoltam,a dobozon nagyon szép,de a gyakorlatban biztos nem ilyen színt produkál, konkréten attól félek,h. túl vörös lesz a hajam. Ezért arra gondoltam keverek hozzá egy sima barna festéket fele-fele arányban. Sajnos ebből a fajtából nem találtam ilyen árnyalatot, ezért a Schwarzkopf Natural&easy kasmírbarnáját(560) fogom megvenni,ami egy természetes barna árnyalat és fele-fele arányban összekeverem a L'oreallal. Szerintetek így jó lesz illetve ha valaki használta már ezt a Havane árnyalatot mennyire lett vörös a haja? ilyen szép vöröses barna lett vagy full vörös az egész? kérlek segítsetek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook