Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha elvesztettem az oltási kiskönyvemet, hogyan tudom igazolni az oltásaimat alkalmassági vizsgálathoz? fórum

Ha elvesztettem az oltási kiskönyvemet, hogyan tudom igazolni az oltásaimat alkalmassági vizsgálathoz? (tudásbázis kérdés)

10. globus (válaszként erre: 9. - Sacc01)
2017. ápr. 14. 13:35
Csatolhatod hozzá az igazolást, azaz elég az eü. könyv :)
2017. ápr. 14. 13:10

Eleg az eü kiskonyv , nem kell kulon oltasi konyv?

Koszonom szepen :)

2017. ápr. 14. 13:00
Elvileg életre szóló védettséget ad, de nálunk a családban két főt is újra kellett oltani tíz év eltelte után.
7. globus (válaszként erre: 5. - Sacc01)
2017. ápr. 14. 12:56
Így van, a kötelező alapimmunizálást ekkortájt kezdhették. Eü. könyvet bármelyik papírboltban vásárolhatsz, de a védettségi szint fontosabb, mert hiába voltál oltva, ha annak védő értéke már lecsökkent. Mostani háziorvosnál kérhetsz beutalót vérvételre, és ha jó, így tökéletes lesz.
2017. ápr. 14. 12:43
Hol lehet venni uj kiskonyvet?
2017. ápr. 14. 12:40

13 evesen kapjuk azt ugye? Most vagyok 20, ugyhogy akkor meg jo :)

Orvosira jarok , es ahhoz kell hogy mehessunk a korhazba gyakorlatra. Akkor amit altalanos iskolaban kaptam , azt kerjem ott , ha valami pedig elotte is kell azt a gyerekorvosnal?

4. globus (válaszként erre: 3. - Sacc01)
2017. ápr. 14. 12:37

Erről főleg van! Az iskolaorvosi rendelőben érdeklődj.

Hány éve kaptad? Mert érdemes nézetni ellenanyagszintet, általában tíz évig jó. Kicsit korábban, kicsit később lecsökken és úgyis emlékeztető oltást kell beadni. Egyes helyeken elfogadják a friss ellenanyagszint leletét.

2017. ápr. 14. 11:24
Az a baj, hogy hepatitis oltásról kell , azt iskolában kaptuk meg .:/
2017. ápr. 14. 11:05
Amennyiben fontos az alkalmassághoz, kérsz róla igazolást az oltóhelyen. Dokumentációjuk van róla.
2017. ápr. 14. 11:03
Ha elvesztettem az oltási kiskönyvemet, hogyan tudom igazolni az oltásaimat alkalmassági vizsgálathoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook