Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha első alkalommal jól reagált a ciciről való leszoktatásra a fiam, akkor nem lesz már sírás, hiszti? fórum

Ha első alkalommal jól reagált a ciciről való leszoktatásra a fiam, akkor nem lesz már sírás, hiszti? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 21. 07:22

Köszönöm neked is. Éjjel mikor először kelt akkor a mellemet kérte de persze tiszta kába volt

Máskor mikor ébredt akkor vizet kért

A helyzet most az és ez az ami elbizonytalanitott és aggódóm hogy jó e ez így, h cumisuveggel alszik el. Eddig ugye ilyen nem volt mert ott volt helyette a cicim, de hiába próbáltam mással pótolni neki nem engedi. Nem cumizik régóta így arra nem szoktatnam vissza.

4. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2015. jan. 20. 23:07
nem lesz probléma, lehet, hogy már nem fog sírni érte, lehet, hogy néha előfordul majd. ne aggódj, senki nem maradt még úgy :))))))))
2015. jan. 20. 21:45
Köszönöm a választ
2. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2015. jan. 20. 19:46
Majd kiderul ma este, ne idegeskedj rajta szerintem. Az elso egy-ket nap a legnehezebb de utana is lehetnek visszaesesek ha mondjuk megbetegszik vagy fogzik epp a gyerek. De ha kovetkezetes maradsz hamar tul lesztek ezen.
2015. jan. 20. 19:27
Kisfiam 22 hónapos és úgy láttam hogy eljott az ideje annak hogy leszoktassam az anyatejről. Tegnap reggel óta nem cicizett. Elsőre jól reagált nem sírt.éjjel viszont igen, bár nem volt vészes mert ivott vizet. Mást inni nem fogad el, csak ritkán szivoszalas üdítőt. Ma déli alvás után kérte de emlékeztettem arra amit tegnap mondtam neki, h már nem finom,ez már csak pici babáknak való, ő már nagyfiú stb. Tudomásul vette nem problemazott. Viszont most jön az este és aggódóm hogy fog alakulni. A környezetemben sokan azt mondják hogy ha ezalatt a két nap alatt nem sírt érte akkor már nem is fog, de ma volt egy ember aki ennek az ellenkezőjét mondta (persze férfi nulla tapasztalat) de ahhoz épp elég volt hogy elbizonytalanitott. Nektek hogy ment ez a része? Mit gondoltok a leirtak alapján? Köszönöm szépen a válaszokat előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook