Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egymás után két levél fogamzásgátlót szedek szünet nélkül, akkor lesz valami bajom? fórum

Ha egymás után két levél fogamzásgátlót szedek szünet nélkül, akkor lesz valami bajom? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 24. 20:55
Nekem is volt hogy nem akartam hogy akkor abban az idõben megjöjjön a mensesem. Nem tartottam szünetet hanem folyattam a màsodik levél gyógyival. Semmi gond nem volt. És ezt kétszer is megcsinàltam. Pàr hónap eltéréssel.
2014. jún. 24. 20:36
Nem volt semmi gondom vele. A dokival megbeszéltem előtte, és kész.
3. kisj
2014. jún. 24. 20:36
Inkább csak néhány nappal tologasd el. Szerintem nem jó ötlet egy egész hónappal eltolni.
2014. jún. 24. 20:36
Én nyaraláskor csináltam olyat, amíg szedtem gyógyszert.
2014. jún. 24. 20:29

Valaki csinált már olyat,h két levél fogamzásgátló között nem hagyott szünetet,hanem 2 levelet egybe szedett be?!Ebbe a hónapba közti vérzésem volt,voltam orvosnál semmi gáz nem volt.Azt mondta előfordul az ilyen,szedtem tovább(pár nap múlva elmúlt).De viszont most egyéb elfoglaltság miatt eltolnám a menstruációm?!


Nem szeretnék most szünetet tartani,szerintetek lehet?Tapasztalatok?Már több hónapja szedem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook