Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy pasi három(!) órát beszélget a kolleganőjével késő estétől, munka után úgy hogy észre sem veszik hogy röpül az idő, ez mit jelenthet? fórum

Ha egy pasi három(!) órát beszélget a kolleganőjével késő estétől, munka után úgy hogy észre sem veszik hogy röpül az idő, ez mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. jún. 1. 13:55

A barátnőjének biztos nem repült annyira az idő...

De ha semmi sem történt akkor végülis részedről nem gáz...a pasi részéről tartom kicsit annak. Ha korrektül vált az oké, de ha csak ilyen szerető státuszra pályázik, akkor az kellemetlen. neked is meg a másik csajnak is rossz. Sztem.

2009. jún. 1. 13:55

Szia!


Ha nem akarsz semmit tőle,ne nagyon beszélgess vele és ne is adj lehetőséget neki erre.

A barátnőmék pár hónapja váltak el 11 év ismeretség és két gyerek után,mert a férje hosszú ideje beszélgetett a munkahelyén egy beosztottjával,akivel annyira egymásra találtak (közös hullámhossz,miegymás),hogy közölte a feleségével,a nőt választja a családja helyett.

Azóta sem indokolta meg,miért.Inkább a feleségével kellett volna beszélgetnie,akkor meg tudták volna menteni a házasságukat.

Én is csak leírtam...

2009. jún. 1. 13:51

Én voltam az a nő és teljesen ártatlan beszélgetés volt, de nem az első.. Fogalmunk sem volt mennyi idő telt el, pár percnek rémlett a több óra. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, ugyanúgy látjuk a világot, elképesztő. De van barátnője - bár nem igazán boldog vele - és tulajdonképpen a főnököm. Később jutott csak eszembe, ahogy gondolkodtam, hogy ez talán nem normális.. nagyon nem.. én nem akarom bátorítani, nem leszek a szeretője, ha esetleg ebben gondolkozna.. Bár semmit a világon nem tett, még csak kétértelműen sem. De nagyon élvezte a beszélgetést. Persze ha egyedül lenne más lenne a helyzet, mert rengeteg közös van bennünk, ez nagyon ritka. De így nem! Csak nem akarom bátorítani egy olyan dologra, amiben én biztos nem megyek bele. Persze lehet, hogy még ő sem tudja mit akar, nem kell feltétlenül rosszra gondolni, csak ismerkedik.

Köszi hogy elolvastatok. Jól esett leírni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook