Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy napra férfi lehetnél, mivel töltenéd azt a napot? Csajoknak! fórum

Ha egy napra férfi lehetnél, mivel töltenéd azt a napot? Csajoknak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. júl. 2. 10:33
Eléggé kikelnék magamból és ki próbálnék mindent ami férfias persze a szexszel óvatosan bánnék.Csupán kipróbálnám kreativitásomat és megcsinálnék olyan dolgokat otthon amit eddig nem tudtam,mert nehéz volt vagy én másképpen értelmeztem eddig.
118. Mazsi36
2008. jún. 11. 03:05
Végre talán megtudnám hogy tényleg bejön-e a pasiknak ha a nő 170cm 40kg szőke hosszúhaju szolifekete
2008. jún. 11. 00:01
Kiványcsi vagyok, milyen a biciklizés :)) Vakarnám a tökeimet nyilvánosan, nem borotválkoznék, hiszen az úgy szexis.Az ősz haj és a ráncok karakteresebbé teszik az arcomat :DD
2008. ápr. 22. 20:15
Kimennék egy meccsre és üvöltenék a B-középben teli torokból; végre megtudnám, hogy érzik-e a súlyát a szerszámnak, meg a zacsinak; és szemérmetlenül, gátlások nélkül pukiznék:)))
115. e8707eeb00 (válaszként erre: 107. - Kisnyussz)
2007. dec. 3. 20:50

Hormonok.

Nekem ilyen 2x volt eddigi életemben mindössze.

2007. dec. 3. 19:44

Lányok!

Meg kell zabálni Titeket :-DDD

113. babóm (válaszként erre: 107. - Kisnyussz)
2007. nov. 13. 20:04
Csatlakozom hozzád. Ezekre én is roppant kíváncsi vagyok!!
112. 53cc09e608 (válaszként erre: 82. - 754c7e07c3)
2007. nov. 12. 15:17
:)))))))) Nem is rossz én is veled tartanék !:))Főleg, ha a párom meg aznap Nő lenne !:)))))
111. b599e9ffd4 (válaszként erre: 109. - Ccd9bb7d17)
2007. okt. 22. 20:21
Ne tedd! Nem félsz attól, hogy ha, az az egy nap letelik valamilyen mellékhatás jelentkezni fog nálad, hee? :-))))))))
2007. okt. 22. 20:18
hát ha megválaszthatnám hogy kinek a helyébe lépnék egy napra, akkor tuti odamennék magamhoz és beszélnék magammal! :)
2007. okt. 17. 14:54
megpróbálnék megtanulni férfi-aggyal gondolkozni
108. kisnyussz (válaszként erre: 107. - Kisnyussz)
2007. okt. 17. 14:47

Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy más nőnek is vannak hasonló élményei? :)))


Van csak én működök ilyen hülyén?


Mert sokszor meg az van, hogy az általam ismert tök normális, kedves, rendes, intelligens, jóképű, charmos pasik az égvilágon semmi hatással nincsenek rám.

2007. okt. 17. 14:44

Mondjuk én szivesen kipróbálnám milyen egy férfi orgazmus, de inkább arra lennék kiváncsi, hogy mik azok az apró finomságok, amik igazán begerjesztik a férfiakat.


Itt olyanokra gondolok, amikről nem, vagy csak ritkán beszélnek és esetleg nem látszik rajtuk épp abban a pillanatban első ránézésre. Persze olyanra is ami meg látszik :)


Mondjuk ha meglát egy idegent egy buszon, még nem is ment közel hozzá, vagy ha megérzi az illatát, vagy csak simán a testbeszéde, gesztusai, mozdulatok, beszéde.... stb...


Szóval van-e ilyen, mert nekem nőként bizony van ilyen tapasztalatom. Kiváncsi lennék a férfiaknak is vannak-e ilyen dolgaik.


Pl. volt olyan, hogy egy járművön becsukott szemmel ültem, már félig alvó, félig éber állapotban, és leült mellém egy idegen, és még mielőtt láttam volna, már illata (nem parfüm!) olyan volt, hogy jajj nekem, mintha az áram rázott volna meg, aztán még tök véletlenül egészen kicsit hozzámért és levegőt is alig kaptam, remegtem, nedvesedtem... stb :) Aztán később mikor kicsit összeszedtem magam és kinyitottam a szemem, és lopva ránéztem, semmi tudatos dolgot nem csinált, épp komoran olvasott valami újságot, nem is sejtve mit inditott el bennem.


Szóval kiváncsi lennék, hogy csak én vagyok ilyen hülye, vagy a pasiknak is vannak hasonló jellegű élményük néha ?

2007. szept. 2. 22:07

Hát,elég fogós kérdés!

Lehet,hogy nem is lennék férfibőrben.

Jó nekem így is!

2007. szept. 2. 22:01
ahogy rita04 mondta "csajoznék" én is ami belefér
2007. szept. 2. 21:05
Vannak férfiak akik megpróbálják
2007. szept. 2. 20:52

Szerintem nem is olyan jó pasinak lenni, én nem akarok, annyi lökött, nyafka nő van. Hisztiznek, folyton vásárolnak, végigcsacsogják a napot, a jó ég tudja miről, merthát kinek van energiája folyton odafigyelni ennyi zagyvaságra, van 80 nyakláncuk, 90 fülbevalójuk, 100 karkötőjük, 9999 egyéb rongyuk, de elvárják, ha vettek egy újat, azt rögtön észrevegyen, a tv-ben csupa szirupos hülyeséget akarnak nézni, még képesek bőgni is rajta, ja és állandóan a kilóikat nézik!!! Iszonyú....

Tőlem meg elvárják hogy legyek macsó, kockahassal, dagadó izmokkal, még dagadóbb bankszámlával, ja és Casanova az ágyban, legyek humoros, meg romantikus, meg eszes aki fel lehet nézni. Na meg hajtsam le a wc-ülökét, fürödjek naponta. Ki a fene bir ennyi mindennek megfelelni ? Ki birná ki ezt hosszú távon?


Maradok inkább nő :)

2007. szept. 2. 20:50
Hál isten nem vagyok az, de akkor sok jó dolgot tennék, amit esetleg csak a pasik tudnának. ÉS BÓKOLNÉK, mert az szép! Megkeresném 1-2 ismerősőmet, hogy megérthessem őket...a gondolkodásukat:P
101. évi75
2007. szept. 2. 20:40
kipróbálnám milyen lenne a katonaság, a haverokkal berugni, milyen lehet apának lenni, milyen a pasiknak az ágyban stb...én kipróbálnám!
100. anngi
2007. szept. 2. 20:29
fogalmam sincs
2007. szept. 2. 20:21
Nem lennék nyuszi.odamennék bátran mernék barátnőt keresni,nem úgy mint...
2007. szept. 2. 19:54
Fogalmam nincs,talán valami férfiasat csinálnék.Talán és is kiprobálnám,hogy milyen egy férfi orgazmus.
2007. szept. 2. 00:29
Kipróbálnám, h mien a férfi orgazmus:) + megborotválkoznék:)
2007. szept. 1. 23:51
motoroznék egész nap...
2007. aug. 29. 19:09
Próbálnám megérteni a nőket...
94. Panna1
2007. aug. 29. 19:05

Flörtölnék minden csajjal, vakarnám a t.met, tour de france-t néznék, vagy focimeccset még ha borzalmas is, hátha rájövök, mi benne a jó.

Ja, és söröznék a haverokkal (bár ezt így is megteszem :-)), mindenféle pasi-témával untatnám magam (lehet,hogy úgy nem is lenne uncsi). És persze a nap zárásaként szeretkeznék. Ja,és kipróbálnám az önkielégítést, és az orális szexet is férfiként.

Aztán miután visszaváltoztam nőnek, örülnék, hogy nem vagyok olyan szőrös... :-))

93. mimmi
2007. aug. 29. 18:23
haverok,buli,nök
2007. aug. 23. 19:51
csajoznék EZERREL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. aug. 23. 18:52
hát ha én férfi lennék az egész napot végigbuliznám, és minden csajt az ágyamba vinnék, h megtudjam milyen nekik(mármint a pasiknak) a dolog...és mégcsak szégyelnem se kell h hány emberrel kipróbáltam, sőtt isten leszek,és ha már egyszer bulizok, viszem a haverjaimat, h megtudjam h gondolkoznak a pasik, és másnap addig döglenék, amíg vissza nem változnék nőnek!!:))
2007. aug. 11. 18:44
Gyönyörködnék a sok szép nőben
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook