Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha egy nap kétszer futok, felgyorsítom a fogyásomat? fórum

Ha egy nap kétszer futok, felgyorsítom a fogyásomat? (tudásbázis kérdés)


13. zsanimano18 (válaszként erre: 9. - 61d5ee0247)
2012. máj. 16. 18:14
Hát én ugy csinálom már egy ideje.. H Fél órát futás elött tornázok.. Fenékre ,gugolok.,felülésezek,súlyzózok. :),,és utána ha birom akor megpróbálok 1 órát futok a saját tempómba... :), de most arra gondoltam. h napi 2 * megcsinálnám.. :D ezért kérdeztem ki mások véleményét XD h mennyire tanácsolják :DD,, Jaa és het 4* edzek ! :)
12. zsanimano18 (válaszként erre: 11. - 3827dc9e24)
2012. máj. 16. 18:11
király :)
2012. máj. 16. 14:29

Bizony...:)

Ha meg még többször,akkor még jobban...;)

10. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Zsanimano18)
2012. máj. 16. 14:09
igen
2012. máj. 16. 07:52
Mennyi futást tervezel egy etapnak? Percben vagy kilométerben?
8. zsanimano18 (válaszként erre: 6. - Eandi78)
2012. máj. 16. 07:46
Köszi H Válaszoltál :) meg lesz a kitartó edzés :) szerencsére nem vagyok túlsúlyos,,, és megtudom állni h 6 után ne egyek,,meg mindenből keveset eszek és próbálok több gyümit salátát bevinni szervezetembe ,,mint kenyeret :)...
2012. máj. 16. 07:45
Inkább fuss este vagy reggel egy hosszabbat, a 2 futást vond össze, úgy többet ér, ha meg marad időd, akkor a másik futás helyett tornázz, hogy ne csak kardió mozgást végezz!
2012. máj. 16. 07:41
Napi 2 futás pihenőnap nélkül rengeteg. Ha edzésben vagy 3 nap futás 1 pihenőnap működik, ha nem, minden másnap kellene. Térdnek sem tesz jót, főleg ha még túlsúly is van. Egyik futás helyett más mozgásformát választanék ha van rá lehetőség. Úszás, kerékpár, súlyzózás, torna...Ha nem napi 2x10 percről van szó zsírégetés elindul, de ahogy előttem írták, izom is lesz, így a mérlegelés hozhat kellemetlen meglepetést. Ja és mozgás diéta\egészséges táplálkozás nélkül semmit nem ér.
5. Ardilla (válaszként erre: 3. - Bubinana)
2012. máj. 16. 06:50

Ugyanazt jelenti, mint a "futnék". :-)


Szerintem durva nagy lelkierő kell már ahhoz is, hogy valaki mondjuk minden hétköznap eljárjon, nemhogy napi 2x. Látom a sportpályán, ahova én járok, hogy március-áprilisban alig férünk el egymás mellett, májusban már szinte egyedül vagyok.


A futás fárasztó, ezt tapasztalják meg a kedves sporttársak. Aki meg fogyni akar, megrémül, hogy súlycsökkenés helyett eleinte súlynövekedést tapasztal, és sürgősen leáll. Talán bele kellene gondolni, hogy ennek mi az oka. Ti. fejlődnek az izmok, a zsír meg még nem tűnik el. Kell több hónap, esetleg egy-két év, hogy szépen látsszon (jól írtam? ;-D) az eredmény.


Olyan célokat tűzz magad elé, aminek a teljesítése nem okoz gondot, és legyél türelmes magaddal! Én saját magamnak napi fél-egyórás futást, sőt inkább kényelmes kocogást elégnek tartok, és ezt erőfeszítés nélkül meg is tudom tenni.


Sok sikert! :-D

2012. máj. 16. 06:49
A fogyásnak van egy üteme.Nem attól függ,hogy hányszor futsz,hanem sok egyéb dologtól.
2012. máj. 16. 06:18
Mi az a "futnák"????????
2. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Zsanimano18)
2012. máj. 16. 02:03
Ha kétszer 5 perc, az is segít, ha eddig fel sem emelted a sejhajod. Edzésnél kulcs a fokozatosság, hosszú távú célnál pedig, hogy elkerüld a fúl kemény fa szindrómát.
2012. máj. 16. 01:40
Ha egy nap 2* futok, , felgyorsítom a fogyásomat?, persze mindennap megcsinálnám :) reggel is meg este is futnák..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook