Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha egy gyerekorvos több helyen is rendel (háziorvosi rendelő, gasztroenterológia...), az azt jelentheti, hogy elég jó orvos? fórum

Ha egy gyerekorvos több helyen is rendel (háziorvosi rendelő, gasztroenterológia...), az azt jelentheti, hogy elég jó orvos? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 2. 21:31
Nem feltétlenül. Lehet, hogy egyszerűen sok pénzre van szüksége. Vagy a környéken ő az egyetlen gasztroenterológus. Szóval sok mindent jelenthet, akár azt is, amit Te gondolsz, de nem evidencia.
2011. szept. 2. 20:55
Mi orvost a többi anyuka tapasztalatai alapján választottunk, ill. utána a saját tapasztalataink után tartottunk meg. A 3. bevált, 2 éve járunk hozzá, és eddig mindig aranyos-kedves-türelmes volt, és sosem diagnosztizált félre semmit. Mindenkinek más fontos egy orvosban, van aki azt szereti ha rém alapos egy orvos (az első orvosunk ilyen volt, nekem már herótom volt tőle, hogy minden egyes hígabb kakinál torokmintát és székletmintát vetetett...), van aki szereti ha nem kell sokat várni a váróban (a második orvosunknál minden vizsgálat 2 percig tartott, elvárta, hogy már a váróban le legyen vetkőztetve a gyerek, és mindig ugyanúgy vizsgálta, mindegy mi volt a panasz, de minden egyes alkalommal antibiotikumot akart adni mindenre, vagy továbbküldött szakrendelőbe) a harmadik gyerekorvosunknál aki most van, nála kell várni, sokan járnak hozzá, viszont mindig van egy-két kedves szava, alaposan megvizsgálja a gyereket, nem küldözget feleslegesen, és nem az az első dolga, hogy nyomjuk tele gyógyszerrel, az sose árt. Én ilyen orvost kerestem, és végül nem bántam meg a választást :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook