Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy férfi nem húz óvszert, hanem a nőt akarja hormonszedésre sarkallni, akkor a férfi nem szerelmes? fórum

Ha egy férfi nem húz óvszert, hanem a nőt akarja hormonszedésre sarkallni, akkor a férfi nem szerelmes? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 5. 09:38
Az ilyen férfit hamar vidd vissza az út szélére, ahol találtad! Ez a fajta embertípus rendkívül önző, csak a saját vágyait tartja szem előtt.
21. 9cc76994c5 (válaszként erre: 20. - Regin_a)
2021. okt. 20. 20:15
:))
20. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 24. 19:42
Talibánt kérdeztél már?
19. 00dfb24292 (válaszként erre: 3. - Piroska52)
2021. aug. 17. 09:46
Egyetértek.
2021. aug. 17. 09:07

Nem hiszem, hogy egy kapcsolat elején beszélhetünk szerelemről. Rengeteg férfi nem akar óvszert használni, de az elején szinte kötelező szerintem. Nekem semmi kedvem összeszedni valamit pár perc élvezetért cserébe. Ha meg így áll hozzá, akkor mindenkivel óvszer nélkül volt? Ez is elgondolkoztató számomra…

Nagyon sok férfi semmit nem tud a hormonális fogamzásgátlás mellékhatásairól, csak annyi jut el a tudatukig, hogy nem leszel terhes és óvszer se kell, hát akkor miért hisztizik a nő? Lehet, hogy ismertethetnéd vele, hogy miket tud okozni egy fogamzásgátló tabletta pl, és akkor, ha fontos vagy neki, lehet, hogy hajlandó lesz óvszert használni.

Az, hogy engem egy pasi elküldjön tablettát íratni… hát én körbe is röhögném és valószínűleg utána már édes mindegy lenne, hogy mivel védekezem, mert sok köze nem lenne hozzám. (Ott van még egy csomó védekezési módszer: gyűrű, spirál, méhszájsapka ….) Azon se lepődnék meg, hogyha elkezdenél tablettát szedni, utána folyamatosan ellenőrizné, hogy bevetted-e az aznapit.

Vagy találtok kompromisszumot, vagy nem fog működni ez a kapcsolat, de mondjuk egy ilyen pasival én nem is próbálkoznék.

17. oneman (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 12. 00:51
Szerintem ennek semmi köze a szerelemhez. De megtörténhet fordítva is, például hogy a férfi szeretne óvszert használni, a nő meg nem. Nem konkrétan ez, de előfordult hogy nem azonos volt az elképzelésünk és ennek az lett a következménye hogy nem szexeltünk, sőt utána többet nem is találkoztunk.
16. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 11:58

Mi számít a kapcsolat elejének ? Pár nap, pár hét, pár hónap ? Ha heti 1 randi van, pár hónap is az eleje. Az időtöltés se mindegy, hiszen filmet nézve nem ismerik meg egymást, de beszélgetve már jobban.

Olyan nincs, hogy " elküld" tablettát íratni ! Megbeszélitek, mi lenne az elfogadható mindkettőtöknek. Ettől még ha szednél is fogamzásgátlót, eleinte kellene az óvszer, hogy ne kapjatok el egymástól nemi betegséget, vagy egyéb fertőzést !

Ha csak attól fél a partnered, hogy az óvszer nem annyira biztonságos, mint a tabletta, és fél, hogy terhes leszel, ezt mondta volna. Szerintem csak önző, és szerelemről szó sincs !

15. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 09:50

igen is meg nem is.a védekezés két ember gondja,nem eggyé,meg kell beszélni.Akkor hagy cserben,ha te mondjuk nem szedhetz gyógyszert,de ugy se akar védekezni ő óvszerrel és így se érdekli az egész.Ha meg tudod vele beszélni,hpgy mondjuk te nem akarsz bogyót és ő vállalja a védekezést,akkor az ok,ez jó bizonyték arra,mennyire törödő.Azt kár lenne kijelenteni igy az elején,hogy nem szeretne óvszert ezért nem is szereti a partnerét...

beszéljétek meg ,fogod érezni a hozzád valo viszonyulásábol,hogy érzi e irántad azt amit kell,mert igazad van,egy férfi figyeljen oda a párjára,de ezt mindkét féltől elvárni egy kapcsolatban.

2021. júl. 26. 09:43

Mi az, hogy elküldi? :D


Nagyon nem alapos ez a fórum.


Minek vagy olyannal, aki mást akar, mint te?


Azt is kétlem, hogy ez valóban így történt, ahogy ide leírtad.

2021. júl. 25. 18:26
Valószínűtlennek tartom, hogy bármiféle korreláció mutatkozik a szerelem és a preferált védekezési módszer között.
12. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 12:31
Nem, nem igy van.
11. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 10:34
És inkább megvárja azt az egy hónapot míg nem lehet ?
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 10:16

A kérdésed mire vonatkozik? Akármire is, ha neked jó, nekem is jó, ha neked nem jó, tegyél ellene!

Beszélj erről barátnőkkel.

A gumi több előnnyel is jár, nem leszel jó eséllyel terhes, és nemibetegségektől is óv.

2021. júl. 25. 10:10
Régebben az védekezzen, aki tuti nem akar gyereket.
8. Piroska52 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2021. júl. 25. 09:53
Bármi megeshet, aztán meg jöhet a sirás rivás.
2021. júl. 25. 09:51

"A férfit ez nem érdekli."


Az ilyen férfit úgy elküldeném a sunyiba, hogy csak na! Ha már az elején sem számít, mit szeretne a nő, milyen lehet az a férfi a szexben és egyéb dolgokban?

Egyértelműen lapát!

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Piroska52)
2021. júl. 25. 09:50
Jah. Vagy a nő fertőzi meg a pasit, esetleg esik teherbe "véletlen". Konkrét esettől függetlenül.
2021. júl. 25. 09:45
Nem tudhatod kivel, vagy kikkel volt előtted. Jó ha nem fertőz meg valamivel.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 09:44

Lapát.

Amúgy kapcsolat elején a férfi akkor is húzzon óvszert, ha a nő (saját bevallása szerint) gyógyszert szed.

3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 09:40
Fel is út, le is út.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 09:31
Zokniban nem jó lábat mosni elvét vallja. Kényelmes.
2021. júl. 25. 09:27

Ha egy férfi nem húz óvszert a kapcsolat legelején és elküldi a nőt azonnal tablettát iratni, akkor nem szerelmes belé?

A nő óvszerrel szeretné. A férfit ez nem érdekli.

Ez így van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook