Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha ebay-en vásárolok hogy tudok több termék után fizetni? fórum

Ha ebay-en vásárolok hogy tudok több termék után fizetni? (tudásbázis kérdés)

4. emagdi (válaszként erre: 3. - -magnólia-)
2010. nov. 11. 15:21
a szállító tud küldeni neked összevont számlát is (ha akar), abban az emailben lesz egy fizetés gomb, ugyanúgy a paypallal tudsz fizetni.
3. -magnólia- (válaszként erre: 2. - Martin3)
2010. nov. 11. 13:20
Köszönöm! De én ha veszek valamit egyből kifizetem, tudod, ott van az a gomb, hogy bejelentkezés és fizetés paypal-lal, vagy valami ilyesmi. Szóval ha a másik küld egy lapot, hogy mi mindent vettem és mennyit kell fizetni én nem fogom tudni, hogy hova lépjek be és hogyan fizessek annyit, mert eddig automatikusan fizettem.
2. martin3 (válaszként erre: 1. - -magnólia-)
2010. nov. 9. 20:50
szia! én már rengeteg dolgot vásároltam ebay-n, majd ő küldi azt a lapot(emailben), amiben fel lesz sorolva mit vettél mennyiért+ postaköltség, ugyanúgy működik, mint amikor 1 dolgot veszel.
2010. nov. 9. 17:57
Eddig mindig csak egy terméket vettem egy eladótól, így kapásból kifizettem mindig paypal-lal. Azt nem tudom mi van akkor, ha ugyanattól az embertől többet is vásárolok? Akkor hogy fizetek ki mindent egybe? Vagy azt nekem kell beírnom valahova akkor, hogy mennyit utalok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook