Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha ebay-en azt jelzem vissza, hogy nem jött meg az áru és közben átvettem, annak milyen következményei lehetnek? fórum

Ha ebay-en azt jelzem vissza, hogy nem jött meg az áru és közben átvettem, annak milyen következményei lehetnek? (tudásbázis kérdés)

2014. márc. 9. 09:32
Írtam neki, és visszautaltam Paypal-on. Köszönöm mindenkinek!
9. Timmy0520 (válaszként erre: 8. - Timmy0520)
2014. márc. 8. 18:16
Ja bocsi, a 2. hozzaszolast csak kesobb olvastam :(
2014. márc. 8. 18:15

Semmi. Irjal neki, hogy kozben megjott.

Nekem is volt mar ilyen, irtam az eladonak, kattintottam a kuldesre, egy perccel kesobb csengetett a postas :)

2014. márc. 8. 18:08

Az a probléma ezzel, hogy ha sok elveszett levél van akkor egy idő után nem fognak hozzánk postázni. Jogosan! Így is már sok ilyen eladó van.

Úgyhogy én a helyedben visszautalnám. Gondolom Paypalon fizettél így akkor meg van az ő Paypal address-e úgyhogy az a legegyenesebb dolog ha írsz neki és utalsz.

2014. márc. 8. 17:11

Nekem is volt ilyen. Elkértem az eladó paypal-ose mailét és visszautaltam neki.


Ha volt tracknumber a csomagon akkor meg fogja tudni az eladó, hogy átvetted, ha sima levél volt akkor nem.

5. diegóóó (válaszként erre: 4. - Diegóóó)
2014. márc. 8. 16:53
Véletlen címeztem neked. Természetesen a fórumindítónak szólt az üzenetem. :)
4. diegóóó (válaszként erre: 3. - Bridemay)
2014. márc. 8. 16:52
Utald vissza a pénzt vagy küldd vissza az árut.
2014. márc. 8. 16:42

Velünk is megesett már ugyanez, nem is egyszer Mi írtunk neki, hogy megérkezett a rendelt termék és árulja el, mi módon tudjuk visszautalni az árát.


Szerintem ebay-en nagyon tisztességesek az eladók, megérdemlik, hogy visszakapják a pénzt, ha később mégis megérkezik a rendelt termék. Írjál neki nyugodtan ;-)

2014. márc. 8. 16:36

Félreértések elkerülése végett, délelőtt jeleztem hogy nem jött meg, délután pedig átvettem az árut de mire felléptem ebay-re már visszautalta az árát.

Ingyen postás, ha ez számít valamit, gondolom ilyenkor nem kap értesítást hogy átvették a csomagot. Mit tegyek?

2014. márc. 8. 16:34
Ha ebay-en azt jelzem vissza hogy nem jött meg az áru és közben átvettem annak milyen következményei lehetnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook