Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha csökkentik a munkaórámat az új szerződésben, annak lejártakor elküldhetnek? fórum

Ha csökkentik a munkaórámat az új szerződésben, annak lejártakor elküldhetnek? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 1. 14:18
senki sem tud segíteni?
2012. jún. 1. 13:51
utánna ujat kell aláírnom a szabi kiadása után de nem mondhatnak fel közben?
2012. jún. 1. 13:50

most gyesen vagyok jelenleg még agusztus végéig,egy cégnél vagyok egyépként eladó.

terveztem a munkába állást de azt mondta a területi vezető hogy ahogy a kislányom betölti a 3. évét kiírja a szabimat és ezután mehetek dolgozni.

De ma felhívott,hogy juniustól agusztusig felvenne 6 orába dolgozni,amugy 8 orás vagyok ezért új szerződást kell írni,most 8 éve határozatlan idejűszerzödésem van,de ezt határozott idejűnek kellene megírni.ha az lejárna agusztusban akkor mennék szabira.egyépként a szabadságolások miatt kellene mennem most juniustól agusztusig.

ami zavar az az hogy 8 éve ennél a cégnél vagyok,de ha most egy uj szerződést kell aláírnom akkor annak lejárta után NEM RÚGHATNAK KI?ez ez ami zavar....értem én hogy utánna kiírjuk a szabikat ahogy terveztük de akkor is félek...

2012. jún. 1. 13:43
Miben?
2012. jún. 1. 13:42
Munkaügyis segítségét szeretném kérni......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook