Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha csípőről szeretnék fogyni a legjobban (legtöbbet) akkor a hullahopp karika használni fog? Mennyit használjam naponta? fórum

Ha csípőről szeretnék fogyni a legjobban (legtöbbet) akkor a hullahopp karika használni fog? Mennyit használjam naponta? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
10. a908366fdb (válaszként erre: 9. - Gordonka)
2010. ápr. 4. 11:50

Persze, akinek megy, az vehet kisebbet. Én kezdő voltam azért vettem nagyobbat, mert nekem meg kellett tanulni.

szóval ha megy, akkor kisebbet,, ha még tanulni kell akkor nagyobbat.

9. Gordonka (válaszként erre: 5. - A908366fdb)
2010. ápr. 4. 11:49
Szerintem meg minél kisebbet, mert annál intenzívebben kell tekerni, hogy fennmaradjon. Legalábbis nekem ez jött be.
2010. ápr. 4. 11:44

Szia!

Nekem 2 hónap alatt lett 10 centivel kissebb a csípőm!

Én Rékáztam napi szinten!

2010. ápr. 4. 11:33

Én az 2 hónapig használtam és nekem nagyon bevált...csak sajna műanyagom volt, amit sóval töltöttem, szétjött, a sót kidobtam mert úgy kellet a lakás minden pontjáról összesöpörni:D és azóta lusta voltam megint venni 1 kg gagyi sót és újra megtölteni...

De az tény,hogy heliy fogyás nem létezik, viszont szerintem sokat segít a hullahopp

Én fát szeretnék venni,csak 5000Ft, és jelenleg nincs rá keret

2010. ápr. 4. 11:31

Helyi fogyás sajnos nem létezik.

Diéta és kardiomozgás. Nem lehet csak egy helyről fogyni, ha fogysz,mindenhonnan fogsz :(


Nőknél ez általában mellről nagyon megy. Derék-csipő ált. csak később jön.Persze, kipróbálhatod, de minek? Én is használtam hónapokig. Pár ütésnyomtól eltérve semmi jele nem volt...

2010. ápr. 4. 11:31
szerintem nehezet, és minél nagyobbat
2010. ápr. 4. 11:29
De akkor használ? :o)
2010. ápr. 4. 11:28
Ja és milyen hullahopp karikát vegyek? Nehezet, könnyűt, közepesen nagyot, vagy nagyot? :o)
2010. ápr. 4. 11:28
olyan sokat amennyit csak tudod....vagy 1 órát...:D
2010. ápr. 4. 11:26
Ha csípőről szeretnék fogyni a legjobban (legtöbbet) akkor a hullahopp karika használni fog? Mennyit használjam naponta?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook