Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha csípőről szeretnék fogyni a legjobban (legtöbbet) akkor a hullahopp karika használni fog? Mennyit használjam naponta? fórum

Ha csípőről szeretnék fogyni a legjobban (legtöbbet) akkor a hullahopp karika használni fog? Mennyit használjam naponta? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
100. hofiagi (válaszként erre: 99. - OlgaLaci)
2010. szept. 30. 20:00
persze hogy jó, első a család!
99. OlgaLaci (válaszként erre: 98. - Hofiagi)
2010. szept. 30. 19:56

Holnap délelött felrakom a képet,jó?

Most nagyon zajlik az esti macerás dolgok,mint vacsoráztatás,fürdetés...

Nemrég jöttünk meg a vásárlásból.

98. hofiagi (válaszként erre: 97. - OlgaLaci)
2010. szept. 30. 19:12
igen, megnézném a képet. nekem olyan van, mint amilyen itt jobb oldalt a reklámok között szerepel.
97. OlgaLaci (válaszként erre: 96. - Hofiagi)
2010. szept. 30. 16:49

Az enyém nagyon stabil.Nem is tudnék kihagyni belőlle egy tagot sem azt hiszem....

Ha akarod rakok fel képet a naplómba a dobozáról,hogy lásd milyen van nekem.

96. hofiagi (válaszként erre: 95. - OlgaLaci)
2010. szept. 30. 15:53
én úgy gondolom hogy a súlyában. de lehet hogy tévedek. én egy tagot kihagytam a karikából, és már egy golyó le is tört róla. neked nem esik szét?
95. OlgaLaci (válaszként erre: 94. - Hofiagi)
2010. szept. 29. 09:47

Sziasztok!

Nekem masszázs karikám van.Elég nagy átmérője van és súlya is.Kezdetben csak egy sima kis műanyag karikám volt.Hát az nagyon sokszor leesett.A masszázs karikám meg egyszer sem :-)

Amúgy nem tudom mi a külömbés a magic hopp és a masszázs karika között.....

2010. szept. 29. 05:47

sziasztok! ezek szerint a magic hopp karika nehezem mint az én masszázskarikám? lehet hogy azért is esik le többször? nehezebb karikával tovább bírnám? pedig gondolkodtam rajta hogy melyiket vegyem, de sajnos akkor még kevés véleményt olvastam, lehet hogy russzul döntöttem... így jártam.

nektek jó karikázást!

93. OlgaLaci (válaszként erre: 92. - Neftisz)
2010. szept. 28. 10:38

Szia!

Örömmel olvasom,hogy megvan a karikád!

Nekem a csípőmön volt kék-zöld foltjaim,majd a szivárvány összes árnyalatában,de ettől függetlenül mindig örömmel karikáztam,mert ugy-e súlyából adódóan nem esik le mint a sima karika.

Kezdetbe csak 2-3 naponta tudtam,mert mi tagadás fájt a "szivárványom" :-)

2010. szept. 28. 10:08

Sziasztok!


Szerdán megrendeltem a Magic Hoopot, csütörtök reggelre itt is volt. Este lenyomtam vele 40 percet (közben sorozatot néztem) és totál meglepődtem hogy ment. Aztán a péntek szombat sajna kimaradt, de vasárnap és tegnap megint nyomtam vele fél órát. abból tegnap 25 percig le se esett!!! ha elkezdem eleinte (2-3 perc) iszonyatosan fáj, aztán tompul és elmúlik és teljesen oké a dolog. Van 1-2 kék folt a hasamon, de egész jó :) nem merem még kijelenteni, hogy hú de mennyire használ (így 3 alkalom után), de mintha... :)

2010. szept. 22. 19:19

Köszönöm!

75 kiló voltam amikor úgy éreztem elegem van!Kb.8 hónap alatt adtam le a súlyfeleslegemet.Mostanában nem fogyok,igaz nem is hízok :-)

90. hofiagi (válaszként erre: 89. - OlgaLaci)
2010. szept. 22. 16:22
szia. persze hogy jó bármilyen mozgás. néztem a képeidet, te mennyiről kezdted a fogyást? amúgy gratulálok!
89. OlgaLaci (válaszként erre: 88. - Hofiagi)
2010. szept. 22. 12:38

Szia!

Őszinte leszek,én most szedtem össze a karikát.Nem használtam minden nap és mivel nagy átmérője van kezdett eldeformálódni.

Most újra vissza álltam a kardió edzésre.Crossztréneren megcsináltam 20 percet.Nem sok,de több mint semmi :-)

2010. szept. 22. 08:35
sziasztok csajok! hogy megy a karikázás?
87. hofiagi (válaszként erre: 86. - Pintyőke72)
2010. szept. 22. 08:34
szia. lidérc1-nek van olyan dvd, én is csak olvastam, és csodálkoztam.
86. pintyőke72 (válaszként erre: 83. - Hofiagi)
2010. szept. 21. 20:00
hofiagi megírnád annak a dvd-nek a címét. Köszi. :))
85. Neftisz (válaszként erre: 83. - Hofiagi)
2010. szept. 21. 16:34
szia! Igen, tuti hatékony, de én pont az ilyet szeretném elkerülni és egy kicsit alternatív módon megoldani, mert én az ilyen videóükat tuti hogy egy hétnél tovább nem csinálnám, mert egyszerűen megunnám :) gáz, de úgy döntöttem megpróbálom a hulahoppot, hátha azt jobban élvezem és kitartóbb leszek :)
84. OlgaLaci (válaszként erre: 83. - Hofiagi)
2010. szept. 21. 09:53

Szia!

Leleményes vagy! :-)

2010. szept. 20. 21:10
sziasztok. nem is tudtam hogy van külön 20 perc csípőblokk Rékának. nekem topshopos karikám van, és a tagoknál szétesett, így összeragasztottam :)
82. OlgaLaci (válaszként erre: 80. - Neftisz)
2010. szept. 20. 17:53

Őszinte leszek.Nem tudom mivel nincs fakarikám és soha nem is próbáltam.Biztos jó mindkettő,meg a Rubint Réka féle gyakorlatok is.A lényeg hogy tornászunk! :-)

Ha módod van rá váltakozva csináld a RR-t és a karikázást.

2010. szept. 20. 16:00

Sziasztok!

Nekem van fa karikám, és magic hoop-om is, volt hogy napi 3 órán át tekertem folyamatosan.

De nekem igazából nem is ez, hanem a Réka 20 perces csípő blokkja segített!

80. Neftisz (válaszként erre: 79. - OlgaLaci)
2010. szept. 20. 15:23

Szia!


Nagyon köszi a gyors választ. Akkor azt hiszem, berendelem a magic hoopot. Ez tényleg jobban hat egyébként mint a fa karika?

79. OlgaLaci (válaszként erre: 78. - Neftisz)
2010. szept. 20. 14:43

Szia!

Nekem van maszírozós hullahopp karikám.Az osztrákoknál vette a sógornőm 20 euróért.Na az nem esik szét.Viszont egy kedves barátnőm is vett a super shoptól 7 ezerért,az övé viszont szétesett.Vissza is vitte és szó nélkül vissza adták az árát.Ezek szerint nem ő volt az első aki visszavitte.

2010. szept. 20. 10:55

Sziasztok!


Én most határoztam el, hogy hullahoppozni fogok. Kiskoromban nem voltam túl ügyes etéren, de csak azért is nekifogok, szeretnék szép vékony derekat :)

Be is mentem még régebben a Decathlonba, hogy vegyek karikát, az eladó majdnem elröhögte magát, amikor megkérdeztem, és nem is volt nekik felnőtt méretű... azóta meg nézegettem a neten, és úgy láttam, hogy a fakarika, a magic hoop, meg a topshopos is kb ugyanannyiba kerül, de őszintén szólva tanácstalan vagyok. Több helyen olvastam, hogy ezek a menő masszírozós karikák szétesnek. Nektek volt hasonló tapasztalatotok? Szerintetek fa vagy ultramodern masszírozós?

Előre is köszi!

2010. júl. 14. 08:24

Sziasztok!

Tegnap vettem egy hullahoppkarikát.

Sima vékony műanyag és töltöttem bele vizet és így pont jó.

Tegnap már összvissz 1 órát kb h karikáztam és már van izomláz rendesen.

92 cm-es a csípőm, úgyhogy van mit dolgozni.

Később majd beszámolok, h mit sikerült alkotni.

Remélem sikeres lesz.

Jó karikázást mindenkinek!

76. Vivii90 (válaszként erre: 75. - MelisUK)
2010. jún. 10. 12:50
Szia ez nagyon jónak tűnik amit írtál, de körülbelül ha most elkezdem, akkor mikor lesz eredménye? Két hét múlva megyek nyaralni a barátaimmal, és sajnos pont a csípő, a comb és a fenék a problémás területeim nekem is. most Én is előkerestem a hulahopp karikámat, és amúgy biciklizem is, hetente 2-szer legalább. Nem is eszem sokat, mégsem látok eredményt:( Gyors segítség kéne...ez beválik?
2010. jún. 9. 12:05
Ha a csípődről szeretnél fogyni, akkor feküdj az oldaladra, húzd fel az alsó lábad derékszögbe, vagy maradjon nyújtva és a felső lábad lendítgesd jó magasra, ebből csinálj naponta 3X70-et és meglesz a hatása. A csípőd, derekad, combod és a felső hasizmod fog formálódni tőle és nem megerőltető.
74. Berbooo (válaszként erre: 27. - Fadigflo)
2010. jún. 9. 11:07

szia csak jo tanács:

akár sportboltban kérd meg az eladót hogy kipróbáld 5-10 percre egy vas hullahoppot, gyors forgásban ahogy csak bírod. meglátod 10 perc után szuszogni fogsz :)

ja amúgy a karika izomhoz csapódása okoz izom mozgást, és nem a csipő mozgás a lényeg. :)

2010. jún. 9. 10:05
én naponta 1óra 20/40 percet szoktam,mikor meddig van kedvem :D
72. OlgaLaci (válaszként erre: 71. - Hofiagi)
2010. máj. 27. 20:55
Igen,használtam sima,műanyag hullahopp karikát.A sma karika gyakran leesett és abszolut nem éreztem,hogy dolgozok vele.Igazából a gyakori lecsúszása bosszantott.Na a masszázsos karikával igencsak érzem,hogy dolgozok.Inkább úgy fogalmazok ég és föld a kettő között a külömbség.Mindentől eltekintve drágának talállom :-(
71. hofiagi (válaszként erre: 70. - OlgaLaci)
2010. máj. 27. 16:47
szia. örülök hogy olvasok ilyen véleményt is. előtte használtál sima hullahoppot? ha igen,van különbség?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook