Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha Csernus Imre szülész lenne...Szülnél nála? fórum

Ha Csernus Imre szülész lenne...Szülnél nála? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
34. Ncilány (válaszként erre: 25. - 7cdf5b0d96)
2010. okt. 18. 10:51

Ez jóó

És sajna kicsit illik rám és a bordámra :) a páromra

33. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 32. - K.tünde78)
2010. okt. 18. 10:50
:-DDD Fő,hogy szereted...:-DDDD
32. k.tünde78 (válaszként erre: 25. - 7cdf5b0d96)
2010. okt. 18. 10:49
Az Én párom Halak és valóban önbizalom hiányban szenved ezért sokmindent képzel be magának, szóval tényleg egy szarcsimbók:-DDDDDDD
31. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 30. - Árnyjáték)
2010. okt. 18. 10:49
Emlékszem,hogy mikor megkaptam,amúgy se voltam túl jó passzban,szóval még pluszban jólesett korán reggel azt olvasni magamról,hogy egy értéktelen kis szarházi vagyok...:-DD Aztán elolvastam a többit is,és rájöttem,hogy örülhetek,hogy ennyivel megúsztam..:-DDDDDD
30. árnyjáték (válaszként erre: 25. - 7cdf5b0d96)
2010. okt. 18. 10:47
Ez nagyon jó:DDDD
2010. okt. 18. 10:47

Valószínűleg tartom ennyi vélemény után most már, hozná azt a formáját amilyen valójában. Nem tud kibújni a bőréből az ember.

Azt hiszem nem, de ha nincs más doki, be kellene érnem vele.

28. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 27. - 1985921b6e)
2010. okt. 18. 10:47
Persze,valószínűleg ő se mindig akkora tapló,mint amekkorának néha mutatja magát,meg valószínűleg ennek a stílusnak is megvan a maga funkciója egy adott betegnél.Látszik rajta,hogy intelligens ember,ez a fórum meg csak poén arról,hogy vajon szülés közben mennyire eresztené el magát a tőle megszokott stílusában..:-)
2010. okt. 18. 10:44
Azt nem mondom, hogy mennék hozzá szülni, de ezt a pasit hallottam már normálisan is beszélni, sőt!
26. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 24. - Mikebubu)
2010. okt. 18. 10:44
:-DDDDDDD KUKORICACSŐ!!! :-DDD Ez is tetszett: "Na fogja,kezdjen vele valamit.." :-DDD
2010. okt. 18. 10:41

Bár nem a témához tartozik szorosan,de nemrég kaptam egy gonosz horoszkópot e-mailben.:-DD Nekem tök olyan,mintha Csernus írta volna!(Aki már olvasta,attól elnézést kérek.Ja,meg a gyengébb idegzetűek ne olvassák el..:-D):


Vízöntő : Jan. 20. - Feb. 18.


Találékony elme vagy és épp ezért sokra akarod vinni. Rengeteget hazudozol. Ugyanazokat a hülye hibákat követed el, mert annyira átkozottul ostoba vagy. Mindenki azt gondolja rólad, hogy elfuserált egy alak vagy és utálják a pofádat.



Halak : Feb. 19. - Márc. 20.


Élénk a képzeleted - gyakran gondolod, hogy a CIA vagy az FBI figyeltet téged. Rendkívül csekély a befolyásod a barátaidra, ismerőseidre és az emberek kikérik maguknak állandó erőfitogtatásodat. Önbizalomhiányban szenvedsz és általában véve egy szarcsimbók vagy. A Halak rémes dolgokat tesznek kis állatokkal.



Kos: Márc. 21. - Ápr. 19.


Úttörő típus vagy és a legtöbb emberről azt gondolod, hogy köcsög. Gyorsan rápirítasz másokra, türelmetlen vagy és megveted az emberek tanácsait. Semmi máshoz nem értesz, mint hogy kiboríts mindenkit a környezetedben. Egy igazi fasz vagy, ennek ellenére mindig problémáid vannak az erekcióval...



Bika : Ápr. 20. - Máj. 20.


Gyakorlatias vagy és kitartó. Bulldogtermészeted van és rengeteget dolgozol - a legtöbb ember azt gondolja rólad, hogy egy csökönyös, makacs seggfej vagy. Beszéd közben hajlamos vagy a nyáladzásra és köpködésre. Hülye kommunista vagy.



Ikrek : Máj. 21. - Jún. 21.


Jó eszű és intelligens vagy. Téged azért szeret sok ember, mert biszex vagy. Hajlamos vagy rá, hogy túl sokat várj vissza szinte semmiért. Az étteremben hagyott borravalód úgy néz ki, mintha eltévesztetted volna a tizedesvesszőt... Egy olcsójános fattyú vagy. Az Ikrek megrögzötten dögönyöznek a vérfertozés mocskos tócsáiban.



Rák : Jún. 22. - Júl. 22.


Együttérző és megértő vagy mások problémáival, s ettől igazi balfék palimadár... Csak halasztgatod a dolgokat. Ezért mindig is csak segélyeken fogsz tengődni és szart sem ér az életed. Csak Rákok vannak a dutyikban...



Oroszlán : Júl. 23. - Aug. 22.


Úgy gondolod, hogy született vezető vagy. A többiek úgy gondolják, hogy egy idióta barom vagy. A legtöbb Oroszlán erőszakos kötekedő. Hiú vagy és nem bírod elviselni az őszinte kritikát, az arroganciád pedig vérforraló. Az Oroszlánok tolvaj kurvapecérek, akik jobban szeretik a maszturbálást az igazi szexnél.



Szűz : Aug. 23. - Szep. 22.


Te vagy a logikus típus, aki utálja a rendezetlenséget. Akadékoskodó szarevőséged kiborítja a barátaidat és munkatársaidat. Hideg vagy, nincsenek érzelmeid és gyakran elalszol szex közben. A Szűzekbol jó politikusok és kerítők lesznek.



Mérleg : Szep. 23. - Okt. 22.


Te vagy a művész-típus - mert nem tudsz megbírkózni a valósággal. Ha férfi vagy, szinte biztosan buzi vagy. Esélyed egy jó álláshoz vagy a meggazdagodáshoz valahol nulla és mínusz ötmillió között... A legtöbb Mérleg nő kurva. Minden rohadt Mérleg nemi betegségben pusztul el.



Skorpió : Okt. 23. - Nov. 21.


Sunyin ravasz vagy és cseppet sem megbízható. A csúcsot azért fogod elérni, mert egy gramm erkölcs nem sok, annyi nem szorult beléd. A legmocskosabb rohadék vagy az egész zodiákusban - hála az égnek a legtöbb Skorpiót idejében kinyírják.



Nyilas : Nov. 22. - Dec. 21.


Lelkes vagy és optimista. Csökönyösen a szerencsére hagyatkozol, de csak mert a tehetségnek az írmagja is hiányzik beloled. A Nyilasok döntő többsége alkoholista és az emberek csak röhögnek rajtad. Értéktelen kis szarházi vagy.



Bak : Dec 22 - Jan 19.


Konzervatív vagy és fosol a kockázattól. Alapvetően egy értéktelen, ügyeskedő kis trágya vagy. Arnold Benedictet kivéve egyetlen egy fontos Bakot sem produkált a világtörténelem. A társadalom szerencséjére legtöbbetek impotens is...

2010. okt. 18. 10:41
Kismama az istenért, szedje nekem össze magát, ne legyen ennyire szerencsétlen hogy itt visít, meg nyögdécsel..ilyen az élet, fogadja el, nyomja már azt a kölyköt, csak feltartja itt a valamire való embereket, a társadalom söpredéke az ilyen. Nézzen magára, mekkora hasa van, hát élet az ilyen? Kellett ez magának? viselje el, tegyen érte hogy ne ilyen legyen. Fogadja el hogy hülye, tolja ki azt a kölyköt, aki ugyanolyan vinnyogós senkiházi lesz, és utána kuss legyen. Na kinn van...nem megmondtam..ez is visít rögtön, tisztára olyan senkiházi mint maga. Ezt éri el látja a jajgatással, meg a fájjjj-fájjj szöveggel. Üvölt ez a kis kukoricacső is. Na fogja és kezdjen vele valamit, ez is a maga sara, sznvedje el, hülye picsa. Akarja ezt újra? Neeem? Lekössem rögtön? Gyerünk döntse el. Vagy megint ide akar kerülni? Nem volt még elég? Nézzen már magára...
23. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 22. - Ncilány)
2010. okt. 18. 10:39
:-DDDD Ja,terhestanácsadáson: "Azt hiszi,azzal,hogy megszüli a gyereket,túl van a nehezén??!? Hát elmondom magának,hogy téved,kedves kismama! Ne higgye,hogy magával annyira kegyes lesz a sors,hogy nem kell majd éjszaka felkelnie etetni,meg pelenkát cserélni!De tudja mit?! Meg is érdemli!! Vállalja a felelősséget a tetteiért!Ha nem,akkor maga GYÁVA!!!" :-DDDDDDDDD
22. Ncilány (válaszként erre: 7. - Pitypang)
2010. okt. 18. 10:35
Szülészként másképp viselkedne a páciensekkel.
2010. okt. 18. 10:33
én az elsővel főorvost fogtam ki ilyen kvalitással. nem sok mindenre emlékszem de erre a pasira igen. akkor fogadtam meg hogy egyedül többet be nem teszem a lábam a szülőszobába. igaz ügyeletesnél szültem és kezdő orvos volt azért hívta oda a fődokit, de úgy ugatott velem mint a láncos kutya. nem is adtam senkinek egy vasat se...
20. Tücke (válaszként erre: 17. - Dávid herceg)
2010. okt. 18. 10:31
pff :DDDD
19. Tücke
2010. okt. 18. 10:31
előbb vágom le a lábam minthogy hozzá induljak szülni ...... egyébként meg sztem senki nem kíváncsi arra ahogy a fantasztikus stílusával előadja magát az épp szenvedő kimamának hogy mekkora szerencsétlen egyed hogy még egy nyamvadt gyereket se tud a világra hozni szenvedés és visítás nélkül....
18. lola81
2010. okt. 18. 10:22

Úgy gondolom, mindenkinek jót tett, amikor végül a jelenlegi hivatása mellett döntött inkább! :)

Bár nagyon bírom (olykor a stílus nekem is sok), de nem szülnék nála az tuti!

De jó a kérdés!:)

2010. okt. 18. 10:21
Nekem is van egy tippem. Bár ezt valójában egy takarító mondta egy éppen szülő kismamának: "-Jó volt du*ni? -Hát igen. -Akkor a szülés is legyen olyan jó! Ne vonyíts már!"
16. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 10. - Hancsalean)
2010. okt. 18. 10:19
Hát,szép szülés lenne...:-)) Biztos elkezdené magyarázni,hogy hogy lehetek ennyire gyáva,hogy kimutatom,hogy fáj,meg félek megtenni a kezdő lépést,és tulajdonképpen csak ezt akarom leplezni azzal a hazugsággal,hogy a fájdalomra panaszkodok..:-D És racionális hazugságokkal (fájások) próbálom megmagyarázni,miért félek a szüléstől..:-))Mert aki fél,az kifogásokat kezd gyártani,hogy megmagyarázza a saját szegényes lelki bizonyítványát! :-DD "Ahelyett, hogy szembenéznénk azzal, mit tettünk magunkkal, elkezdjük sajnálni magunkat. Ami jajveszékelésbe fordul, majd marjuk magunkat, hogy lehettünk ilyen hülyék..." (idézet tőle) :-DDDD Szóval biztos kiderítené a szülőszobán,hogy egy lelki söpredék vagyok,aki egyetlen jó dolgot tehetne a világgal,aztán azt se tudja megcsinálni jajveszékelés nélkül....:-DDD Nem rúgnám meg,ááá,dehogy....:-DDDDDD
15. t.Ili (válaszként erre: 14. - Honeywald)
2010. okt. 18. 10:15
Adtam neki!:)))
14. honeywald (válaszként erre: 13. - T.Ili)
2010. okt. 18. 10:13
:ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ ez erős lájk
13. t.Ili (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2010. okt. 18. 10:13
Csak ha ő csinálná a gyerekemet!:)))))
2010. okt. 18. 10:12
nem :D
2010. okt. 18. 10:11
"Mit mereszgeted a szemeidet! Olyan vagy mit egy macska! Nyomjad mááár ki! Ne vicsorogjál már b...meg! Köllött ez a kölök? Bevállaltad mi?"
10. hancsalean (válaszként erre: 8. - 7cdf5b0d96)
2010. okt. 18. 10:09
ez jóóó!
2010. okt. 18. 10:09

:D Na ez jó fórum:)

Szerintem:

Du*tál bazzeg, akkor ne nyígj itt nekem, viseld a következményeit!

8. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2010. okt. 18. 10:08
Dehogy szülnék!Lenne nekem szülés közben épp elég bajom,nemhogy még azt hallgassam,hogy "Ki mondta magának,hogy essen teherbe??!? Akkor most bevállalja??!" :-DDDDDD
2010. okt. 18. 10:08
Nem szülnék nála én sem. Lélekdokinak lehet hatékony a nyers modorával, de a szülés más. Ott lelkileg tuti nem a bunkóságot suroló dumája esne jól. Én még a második szülésemkor ott levő dokira is megsértődtem, pedig nem egy Csernus, csak épp nem tetszett neki, hogy éjszaka mertem szülni és gond is volt a szüléssel, amiből a végén sürgősségi császár lett. Na, hát oda nem egy Csernus kellett volna, mert nem vagyok egy beszólogatós, de őt lerúgtam volna egy-egy fájáskor, az fix. :D
2010. okt. 18. 10:06
Na, gyertek, nyerítsünk együtt! Ötleteket várok, ki mit gondol, mit mondana a doki!? :D :D :d
2010. okt. 18. 10:05

Kissé kuncogva olvastam, hogy eredetileg szülész szeretett volna lenni. ELképzeltem magam előtt, ahogy a kismamának a szülés közbe mondja:


"mi a francot vonyít! Nyomja már ki az a nyamvadt gyereket!"

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook