Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha betörött a telefon kijelzője, de lehet kezelni, rosszabbodhat a helyzet? fórum

Ha betörött a telefon kijelzője, de lehet kezelni, rosszabbodhat a helyzet? (tudásbázis kérdés)


10. Loretta16 (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2018. febr. 14. 15:08
Köszönöm :)
2018. febr. 14. 09:09
En üvegfólia nélkül nem is használnek telefont plane nem adtam volna a gyerek kezébe.De mostmar keső bánat viszont meg tehetsz ra,ha újra leejti nelegyen nagyobb baja.En kemeny 200ft-ert rendelem az Allirol es ezzel vedve is van a telo.
2018. febr. 12. 21:49
Tegyél rá fóliát, ha még nincs rajta. Nekem eddig minden telefonomat sikerült megtörni, de mind működött tovább. A férjem egyszer ledobta a pár hónapos telefonját, eltört a kijelzője neki is, de azonnal látszott is, hogy nagyobb a baja, mert villogott, aztán kihunyt belőle az élet. Jó sokba került kicseréltetni, mert az üveget, meg az alatta lévő vezérlő bigyót is ki kellett. A telefon árának a harmada volt kb. a költsége, átkozta is az ügyetlenségét meg a pechjét rendesen.
2018. febr. 12. 18:57
Szia. Már féléve bevan repedve a kijelzőm és működik a telefonom jól.
6. Smirnoff (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2018. febr. 12. 16:08
Ez mondjuk igaz, és nekem a törött telefonjaim általában előtte fóliázva voltak. De egyet sem vitt el ilyen, pedig a fürdőbe is magammal hordtam őket.
2018. febr. 12. 16:03
Értem. Köszi szépen!
2018. febr. 12. 16:03

Profi képernyőtörő vagyok.

Vagy igen, vagy nem. Általában nem. Ha a törés után a használathoz elegendő felület működik, kár cseréltetni. A sérült borítás alatt természetesen könnyebben érzéketlenné, láthatatlanná válik a képernyő nyomás, ütés hatására, de ennél nagyobb hiba nem keletkezik.

Vagyis felesleges cseréltetni, ha téged nem zavar a használatban vagy esztétikailag törés, mert legfeljebb majd később, ha tényleg tönkrement cserélteted ki.

Már ha megéri... A telefonokon általában a kijelző a legdrágább alkatrész, és emiatt könnyen lehet totálkáros a készülék.

2018. febr. 12. 15:58

Bármi lehetséges. Hogy pl betörik az egész. De lehet, hogy semmi nem lesz :D


Amúgy később rosszabb lesz, ha pl bepárásodik, akkor simán elromlik az egész. Hideg, meleg, könnyen lecsapódik a pára, és annyi.

2018. febr. 12. 15:56
Lányom leejtette a fél éves telefonját, megrepedt a kijelző. A funkciók működnek. Lehetséges, hogy később már nem tudja kezelni?
2018. febr. 12. 15:55
Ha betörött a telefon kijelzője, de lehet kezelni, rosszabodhat a helyzet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook