Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha bejön az a bizonyos harmadik fél... fórum

Ha bejön az a bizonyos harmadik fél... (beszélgetős fórum)


1 2
22. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 09:20
Komolytalan vagy.
21. 3922e0e3cc (válaszként erre: 17. - Scherlock)
2021. dec. 28. 09:12
:D :-)
20. 3922e0e3cc (válaszként erre: 15. - Cc7a88f96d)
2021. dec. 28. 09:10
:-)
19. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Cc7a88f96d)
2021. dec. 28. 09:09
Miért lenne az? Miért ne lehetne igaz? Ha tudnàd hány kollégám van hasonló helyzetben…jórészüknek ott a párja is, csak senki nem akar beleavatkozni, ezért nem szól nekik, így nem tudják, hogy csalva vannak.
18. Scherlock (válaszként erre: 16. - 9370250d08)
2021. dec. 28. 09:04
Van, aki így kap figyelmet a feltűnési viszketegségéhez.
2021. dec. 28. 09:02

Jó reggelt!


Szerencsére nincs ilyen tapasztalatom, tehát azt csinálsz, amit akarsz.


Amit gondolok:

Azt se tudod, mi az, hogy szereted a párod és hogy hűséges vagy. Valahol a lotyó kategória felé tendálsz. No para! Vannak ottan elég sokan, szóval nem vagy egyedül. :)


Nyilván őszinte sem vagy, na de abban a csopiban" is vannak sokan, szóval lekezelhetsz sokakkal. :P


Más:

A bizonyos harmadik azért megy" be, mert valaki beengedi.

Te nem szereted és nem is tiszteled a párod, ergo meg sem érdemled.


Remélem, megszabadul tőled, és lesz egy csodálatos nő az életében, aki valóban szereti, tiszteli, és hűséges hozzá.



Te meg dugj a válófélben lévő kollégával. Jó élvezkedést! :)

16. 9370250d08 (válaszként erre: 15. - Cc7a88f96d)
2021. dec. 28. 08:48

Mondjuk a téma mindig aktuális.


De ezeket a kamu-sztorikat nem értem; vki magyarazza mar el nekem, hogy ez vkit miert szorakoztat?

Vagy tizeneves unatkozo gyerekek?

15. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 08:19
Megint egy kamu sztori,amin a kedves kérdező jót szórakozik unalmában...
14. 9370250d08 (válaszként erre: 12. - 9370250d08)
2021. dec. 28. 08:07

A pasiddal meg nem véletlenül érzed magad szarul, állj a sarkadra és mond meg neki, hogy beszéljen arról, hogy mi baja van.


Lehet, hogy rápörögtél a baba-témára, ő meg elbizonytalanodott az esküvőben... de az előzményeket meg egymást ti ismeritek.

13. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 07:59

Ezekből a történetekből lesznek azok a majdani fórumok,amikor leírod,,,,,,hogy "jajde" nem vagyok boldog a házasságomban ,,,,stb.stb.


A házas férfi addig házas míg el nem válik.Amikor kalandoznak akkor általában épp válnak.


A párod is olyan nőt érdemel aki szereti és nem csak van neki .

12. 9370250d08 (válaszként erre: 4. - Hentzi)
2021. dec. 28. 07:55

Egyetértek.


A jelenlegi kapcsolatod is problémas, megértem, hogy könnyebb ilyenkor máshoz menni, és van, hogy ezzel nincs is baj, de itt nem így érzem.


Babát akartok, biztos, mindketten?

A baba felnő és lesznek ám ott problémák, amiket közösen kell megoldani.

Rottyon van a kapcsolatotok, a kollégádnak már mindegy természetes, hogy csajozik...

Nem szerelmes beléd, és egyelőre csak 1 nőt, akar és intimitást.

Állj meg és gondolkozz, tiszteld magad, annyira, hogy megengeded ezt a "luxust", 1 ilyen helyzetben.

2021. dec. 28. 07:40
Szerintem hanyagold az esküvőt. Most nem kellene mást látnod csak őt. De neked a kaland beleférne. Még jó, hogy nem jött össze a gyerek. Unatkozol.
2021. dec. 28. 07:29
Szokták mondani :- a gyerek oda jön ahol nagyon várják ! Szerintem itt egy szükséges “sebtapasz” lenne szegény… Ez egy jel hogy nektek nincs közös jövő ! Ha te igazán szereted a vőlegényed meg sem fordul kaland az eszedbe .És mit szólnál fordítva ? Ha ő is kalandozna
9. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 07:26
Te sem vagy szerelem a vőlegényednek?
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 07:19
Ne házasodjatok össze.
7. 16748e293b (válaszként erre: 6. - PöttyösPanka)
2021. dec. 28. 07:17

Ilyesmit akartam írni én is, mint Panka...

(Írod a 3. hsz.-ban, hogy részedről nem egy nagy szerelem, amit a vől.-ed iránt érzel) esetleg a szex sem elég jó vele, EZÉRT így akarsz majd élni, hogy család, közben szerető(k sora)?

Meg az jutott még eszembe, hogy házasságot terveztek, de máris rányomta a kapcs.-ra a bélyegét az, hogy nem jött még össze a baba, jobb is!

Nem véletlen, hogy nem sikerül...gondolkodj el egy kicsit ezen!

2021. dec. 28. 06:49
Férjhez akarsz menni, de azért mással csókolózni, meg pár jó éjszaka belefér? Ez erkölcsileg erősen megkérdőjelezhető. Vagy ez nyitott házasság lesz?
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 28. 06:43

Ilyen kapcsolatra nem szabad házasodni, gyereket vállalni végképp.

Gondolj bele. Hol a gerinced?

2021. dec. 28. 04:19

Nem akarom a guru szerepét játszani, de, el kellene végre döntened, hogy mit akarsz!!! Tök mindegy, hogy kivel! Mert ha tudod, mit akarsz, azt is tudni fogod, hogy kivel akarod. Engem az ilyen szakítós, megcsalós, félrenézős sztorik sosem érdekeltek.


Mert mind kamu!!!

Az összes!!! Gyerekestől, mindenestől!!!!!!


Sokan ezt nem értik... De, nem is fogják! Ami nekem csak jó...


Talán nem megfelelni kellene, hanem ÉLNI!!!

Mondom: TALÁN!!!

Esetleg...


Biztos pontot akarsz az életedben? Megélhetést? Akkor állj a lábadra!!! Onnantól azt csinálsz, amit akarsz. Megjegyzem, előtte is, csak az egy teljesen más kontextus.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ildi992)
2021. dec. 28. 01:25

Köszönöm a válaszod.

Én is gondoltam erre, hogy addig érdeklem amíg meg nem kap... Őszintén nem is érdekelt... Jelenleg ő az egyetlen aki elvonja a figyelmemet az állandó baba témáról, az otthoni gondokról. Párom nekem sose volt az az igazi nagy szerelem, hanem egy biztos pont, akivel valóra váltjuk az álmainkat. Az elején lazán vette, hogy nem jön a baba, de most már elege van sokszor és a sem érdekli ha nem lesz... És persze ilyenkor a gyenge pillanatomban jön a képbe más. Azt gondoltam lesz pár jó éjszakánk aztán mindenki megy a dolgára (külön műszakban vagyunk ritkán találkozunk munkahelyen) és mindenki 3l tovább a párjával "boldogan". De ugye jött az, hogy ők mennek szét, nyilván nem verte nagy dobra. És kezdünk egymás iránt olyat érezni amit nem akartunk (én legalábbis nem...)

Találkozunk azóta párszor és soha nem nyomult, abszolút nem a szex érdekelte... Csak látni szeretett volna...

2021. dec. 27. 23:58
Mindig lesznek rányomulós férfiak, ha még összeházasodtok akkor is! Lesznek olyanok is közöttük aki neked tetszik. Nagyon. De neked kell elhatároznod, hogy engedsz, mert olyan nyomulós, ezért megéri feladni eddigi életed. Ne feledd mindig lesznek ( kisértők, akik nagyon nyomulósak, és ez annyir inponál) De neked kell döntened, hogy egy kapcsolatod feladsz, vagy csak a rányomulós férfiakra vágy. Mert ha megleszel neki, mára fog nyomulni. Nem tartja tiszteletben, hogy van párod. Egy ember se változik. Ha együttlesztek, nem is fogja érdekelni, hogy ... semmi. Majd másra fog nyomulni. Igen is vannak hormonok, és nem csak egy ember felé tud érvényesülni. De a választás a miénk, és a következménye is. Tiéd a választás.
2021. dec. 27. 23:41

Kedves tagok :)

Ez egy számomra igencsak kényes kérdés, nem igazán tudom megbeszélni senkivel, aki objektíven tudna hozzászólni.

Adott egy párkapcsolat: a vőlegényem és én. Jövőre házasodnánk, babát is tervezünk, lassan egy éve sikertelenül (kivizsgálások folyamatban, de nem is ez a téma). Ez valamilyen módon rányomta a kapcsolatunkra is a bélyegét :(

Közben új munkahelyre kerültem augusztusban, jól kijövök a kollégákkal, jól érzem magam. Egy hete az évzáró karácsonyi bulinkon kicsit közelebb kerültem egy kollégámhoz, csak egy csók csattant el. Sokat beszélgettünk előtte is haverilag, nem láttam bele semmi többet, de kiderült, hogy ő igen.

Őszinte leszek, úgy gondoltam futó kalandnak jó lenne, de ő egyre inkább többet akar. Aminek örülök is meg nem is...

Egyre többet érzek én is iránta, pedig ő még házas, igaz válófélben vannak... Az eszem és a szívem is mást mond. Ha valakinek lenne jó tanácsa, vagy hasonló tapasztalata szívesen olvasnám :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook