Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha azt mondják, nem lehet soha babád, mit tennél meg érte, hogy lehessen? fórum

Ha azt mondják, nem lehet soha babád, mit tennél meg érte, hogy lehessen? (beszélgetős fórum)


20. Ágota 77 (válaszként erre: 12. - Bcicus)
2009. máj. 9. 20:44
Ne add fel! Bízz benne! Másoknak is sikerül, neked miért ne sikerülhetne?
2009. máj. 9. 20:41
Bármit megtennék hogy mégis lehessen. Előről kezdeném a kivizsgálásokat hátha valamit nem néztek meg elég tüzetesen. Ha újra az a diagnózis, hogy "nem lehet", akkor pedig én örökbe fogadnék. Láttam már házaspárt tönkre menni a gyermektelenségben. De nem egy esetről hallottam már amikor a felállított diagnózis ellenére baba született.
2009. máj. 9. 20:20

vízilabdáztam kamasz koromban ősszel már sokadjára lett nőgyógyászati problémám. Az orvos azt mondta, hogy válasszak sport vagy család. nem volt nehéz döntés. Az orvostól hazafele bementem edzésre és szóltam, hogy vége....

Két gyönyörű, egészséges gyermek anyukájaként a legjobb döntés volt életemben.

17. dorec
2009. máj. 9. 20:14
mindent amit csak lehet!
16. Bcicus (válaszként erre: 15. - Agitamas)
2009. márc. 28. 20:40
Nálunk ez kizárt,
15. agitamas (válaszként erre: 12. - Bcicus)
2009. márc. 28. 18:48
Ne add fel ilyen könnyen.ISmerősöméknek 10 év után sikerültek az ikerfiúk teljesen spontán.Pedig apa és anya oldalról is teljes meddőséget állapítottak meg...
14. meli-79 (válaszként erre: 12. - Bcicus)
2009. márc. 28. 08:44
miért mondod, hogy esélytelen? ezt nem tudhatod. Legyen egy kicsit több hited
2009. márc. 26. 21:25
Elfogadnám a tényt,és találnék valami más értelmet az életemnek. ;D
12. Bcicus
2009. márc. 26. 20:55
Ha nem lehet, akkor nics értelme hova menni. Nekünk nem lehtett babánk, a párom még egy lombikot végig akar szenvedni és a kedvéért belementem, de tudom, hogy esélytelen. Ilyenkor nincs mitt tenni, csak csöndben sírni otthon.
2009. márc. 26. 20:50

Hát ....... hogy is írjam, hogy szépen megfogalmazzam. Amikor eldöntötünk, hogy babát akarunk akkor egyből teherbe estem. Boldogság meg minden. Ki derült, hogy a magzatom elvan halva. Akkor megtörtént az első és utólsó abortuszom. Ez ledöbbentett minket teljsen.

Utánna fél év múlva próbálkoztunk megint, de nem akart sikerülni. Megijjedtem, hogy lehet valami bajt csináltak az abortusz során....

Amikor már feladtam a próbálkozást akkor meg sikerült. Megszületett a fiam. Ez 4 éve volt.

Aztán két éve megint elkezdtünk probálkozni, de sikertelenül. Akkor eszembe jutott az első terhességem. Akkor megint feladtunk és megint sikerült. Megszületett a kislányom. Ez 15 hónapja volt.


Én mindent megtennék, hogy legyen gyerekem. Mi nők erre vagyunk közelezve.

ANYASÁG

ANYASÁG

ANYASÁG

2009. márc. 25. 16:52
megpróbálnék rájönni, mért nem sikerül, és megszüntetni az okot.
9. agitamas (válaszként erre: 8. - 45f5ce422c)
2009. márc. 25. 16:02
Nekünk 10.hét körül láttak az UH-on egy kis bevérzést a méhlepény mögött.Meg is ijedtünk rendesen.6 hétig nagyon kellett vigyáznom,hogy a vérzés ne terjedjen hanem felszívódjon/se meleg fürdő,sem sex.../.A vérzés felszívódott,de a huszon valahanyadik héten kiderült,hogy cukros lettem és elég szigorú diétát kell tartanom,ha nem az is rontja a placenta vérellátását.Ezután voltunk 4D UH-on ahol szintén azt mondták,hogy több bevérzés helye is látszik.Számoltam a napokat,hogy mikortól lesz esélye az éltbenmaradásra ha jóval hamarabb születik.Végül 36 hetesen és 3 naposan született meg 49 cm-el és 2540grammal...
8. 45f5ce422c (válaszként erre: 7. - Agitamas)
2009. márc. 25. 09:23

nagyon aranyos vagy, hogy ezt leirtad, koszonom!


vegulis ez volt az elso honap, de ez a mensi annyira taccsra tett, hogy berezeltem, ki tudja hanyzor kell meg ezt atelnem!


novenberben hazasodtunk ossze, azota nem vedekezunk, elsore ossze is jott a baba. de sajnos eros verzessel spontan elment karacsony utan. januar kozepen meg verezgettem, szuneteltunk februar kozepeig, de a dszunet utani honap sikertelen volt:( remelem legkozelebb mar osszejon, szedek terhesvitamint, es probalunk mindennap egyutt lenni, vegulis ez a legjobb recept:)


probalok nem gepies lenni, de annyira nem tudom kiverni a fejembol, hogy most kellene osszejonni, es tudom ez hiba, megprobalok ellazulni. penteken lesz az elso probanap ebben a ciklusban, addig semmi nyoma nem lesz mar a mensinek:)


Szorits!!!!


Neked pedig szivbol gratulalok!!!

7. agitamas (válaszként erre: 6. - 45f5ce422c)
2009. márc. 25. 08:01

Nagyon nehezen lettem túl a kudarcon minden hónapban.Persze a férjem próbált segíteni,vígasztalt.Mindig a kellemes oldalát fordította felém a dolognak Pl:nem kell védekeznünk stb.

A január volt a mélypont,amikor a december végén férjhezment sógornőm nagy mosollyal bejeentette az egész család előtt,hogy kisbabát várt.Akkor úgy éreztem minden tekintet rám szegeződik és én legszívesebben elsüllyednék.Még meg is kérdezte mindenki előtt,hogy nektek még nem lesz?Mikor tudta,hogy már 5 hónapja próbálkoztunk.

De februárban végre ránkmosolygott a szerencse.ÉS az énkis Dorkám ügyesebb is volt hamarabb jött 3 héttel,így megelőztük őket.:)))

Próbáljatok a lehető legtöbbet együttlenni,de ne váljon "gyerekcsinálássá",mert hidd el vékony a határ.Januárban már majdnem mi is ebbe a hibába estünk,elég gépiessé váltak az együttlétek,és ez a mindennapokat is befolyásolta.Ekkor megfogadtam,hogy kicsit lazítok,mert rámehet a házasságunk.És ekkor sikerült...

Fogd fel lazán /hidd el tudom milyen nehéz/,és örülj, hogy nem kell a védekezéssel bajlódni.

Sok sikert!:)))

6. 45f5ce422c (válaszként erre: 5. - Agitamas)
2009. márc. 25. 03:20

Szia!



Azt mondjak, ha gorcsolunk rajta es allandoan erre gondolunk, akkor megugyse sikerul. Hogy tudtal tullenni rajta?


nekunk meg csak az elso honap volt, de amikor megjott napokig depis voltam, mi lesz meg ezutan???

2009. márc. 24. 18:05
Én is mindent megtennék,amíg bírnám lelkileg.Az én kislányom most fél éves.Egy fél évig próbálkoztunk amíg sikerült,tudom ez nem hosszú idő,de engem még ez is megviselt.
2009. márc. 24. 17:38
Azt mondják,egy nő mindent megtesz azért,hogy legyen gyermeke,és azért is,hogy ne legyen.
2009. márc. 24. 14:10
Én nem tudnám feladni!Mindent megtennék érte,ami tőlem telik.:)
2009. márc. 23. 18:44
2 barátnőmnek is ezt mondták és idővel mégis lett nekik természetes úton mindenféle beavatkozás nélkül ..... tehát, érdemes megnézni, hogy ki mondta és mire fel?? csak úgy a nőgyógyi, vagy komolyabb próbálkozások, vizsgálatok és hosszú idő után valaki "fensőbbrendű"?
2009. márc. 23. 18:41
megennél mindent,ha azt mondják,ez a tuti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook