Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha az orvos azt mondja, hogy covid tesztet kell csináltatnom, és majd keresnek a kórházból, akkor kb meddig kell várni amíg tesztelnek? fórum

Ha az orvos azt mondja, hogy covid tesztet kell csináltatnom, és majd keresnek a kórházból, akkor kb meddig kell várni amíg tesztelnek? (tudásbázis kérdés)


6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 23. 15:06

Én bemennék dolgozni, főleg, ha tudod, hogy allergiád van, bár én légkondi miatt még sosem hallottam ilyet...

Én megkérdezném a háziorvost, hogy hova kell majd mennem, és velük egyeztetni, legalábbis mi ezt csináltuk.

2021. aug. 23. 14:54
Engem már aznap felhívtak és másnapra kaptam időpontot. De nem a kórházban teszteltek, hanem tesztállomáson (vagy mi is a hivatalos neve). De futni kellett még egy kört, mire a ho-m tényleg lejelentett.
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 23. 14:52

Én rákérdeznék a háziorvosnál. Úgy fogalmaznék nagy óvatosan, hogy ö mit gondol, mikor fognak hívnia teszt ügyében, emrt szeretnék már dolgozni menni.

Úgy nem mehetsz dolgozni, hogy az orvos betegállományban tart.

3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. aug. 23. 14:29
Melyik tesztelő helyet hívja?
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 23. 14:19
Hívd fel a tesztelő helyet és kérdezd meg mehetsz-e és mikor. Nem hiszem, hogy hívnak.
2021. aug. 23. 13:26
Elmentem orvoshoz mert kijott az allergiam a legkondi miatt tegnap este, es kitalalta az orvos hogy covid tesztet kell csinalnom, es ne menjek dolgozni (ugy, hogy 2honapja kaptam meg a pfizer oltast).. meddig kell varni ameddig hivnak a teszt miatt? Illetve ha bemegyek dolgozni mielott tesztelnek abbol lehet problema?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook