Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha az első szülésnél az agyvízbe szívárgott az epidurális érzéstelenítő, akkor a 2 szülésnél is előfordulhat?Van valakinek tapasztalata? fórum

Ha az első szülésnél az agyvízbe szívárgott az epidurális érzéstelenítő, akkor a 2 szülésnél is előfordulhat?Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 23. 15:23
Én sem halottam ilyenről amíg nem történt meg velem!Én sem szeretnék kockáztatni!!!Ha majd itt lesz az ideje,jobban kifaggatom a dokit!!Amúgy kisfiamra az volt a hatása,hogy 160-ról 80-ra esett a szívverése,de doki közölte amikor már magamnál voltam,hogy szerencsém,hogy így alakult,mert tarmészetes szülésnél megfolytotta volna a köldökzsínór......
4. Anatita81 (válaszként erre: 3. - Venezuela)
2010. szept. 23. 15:06

Szerintem viszonylag ritkán fordul elő - én spec ilyet még nem hallottam -, de nem kockáztatnék, ha nem muszály.

Nem beszélve a babára gyakorolt hatásáról...

Én másodszor időhiány miatt mindenféle fájdalomcsillapító nélkül szültem, úgy is ki lehetett bírni.

2010. szept. 23. 15:01
Igen az enyémbe,ezért voltam császáros!Hát nem tudom,hogy muszály lesz-e,ezért kérdeztem,hogy volt e már ilyene valakinek,mert nem tudom,hogy a második babánál ilyenkor mi van?!Dokim azt mondta,hogy 50-50 % esély van rá,de ezzel nem mondott sokat......
2010. szept. 23. 14:16

Micsodaa? Az anyáéba, ugye? Muszály volt ill. muszály lesz másodszor is epidurális érzéstelenítőt kapnod?

Amúgy naná, miért ne fordulhatna elő, főleg, ha volt már ilyen?!

2010. szept. 23. 14:11
Ha az első szülésnél az agyvízbe szívárgott az epidurális érzéstelenítő, akkor a 2 szülésnél is előfordulhat?Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook