Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha az egyik fél jobban szeret, mit lehet tenni? fórum

Ha az egyik fél jobban szeret, mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 26. 21:07
Ha nem szereted igazán ne raboljátok egymás idejét! :(
2010. máj. 26. 01:15
Az én barátom meg egy ideje teljesen megváltozott. Távkapcsolatban vagyunk 1 éve,kezdetektől így vagyunk.Végülis nyáron hetente több napot együtt voltunk, suliidőben meg 2hetente szoktunk találkozni.De most már 1,5hónap eltelt.Suli és munka miatt.Az a lényeg,hogy én már teljesen megszoktam,hogy nem látom,ő is már olyan semleges,nem udvarol, nem kedveskedik.Ha felhozom neki, akkor meg azt mondja,hogy távolságból elég nehéz...De az elején (félévig) olyan édes volt, most meg, úgy ír nekem,mintha a haverja lennék, menőzik meg ilyenek.Ááá..én már sokszor,ha rá gondolok olyan mérges leszek..Pedig tudja,hogy mennyire szeretem,ha kedveskedik,itt most elég ha a szavakra gondolunk.Azért van ez, mert régen találkoztunk és nem akar "puncsolni"? vagy már múlik a szerelem és nem teper már annyira.. Mit lehet tenni,hogy újra a régi legyen? Pár nap múlva találkozunk, szerintem attól várja,hogy ugyanolyan legyen a kapcsolatunk,mint eddig. Tudjátok a találkozással fellendüljön.. De én már nem tudom mit tegyek. Többször mondtam neki,ha állandóan veszekszünk, mert rengetegszer :S ,inkább legyen vége. Már egyik nap szakítottam vele,de úgy csinál, mintha semmit sem mondtam volna. Nem értem. Légyszi segítsetek!!
23. sellobaby. (válaszként erre: 22. - 15139a37f0)
2010. máj. 22. 23:34
Helyes, Kicsilány! Ott jók vagyunk:-)))
22. 15139a37f0 (válaszként erre: 1. - 19870811)
2010. máj. 22. 12:23
Hasonló helyzetbe vagyunk, megtudom érteni amit érzel! Nálunk is ez volt és most pár napja végül kidobott, hogy már nem szeret! Ajánlom figyelmedbe a hogyan felejtsünk el valakit ha állandóan rágondolunk fórumot :)
21. kiddy
2010. máj. 22. 09:20

Szia!

Nem haragszol meg ha azt mondom hogy eddig amiket olvastam a baratodrol,azt szurtem le hogy nem szeret teged igazan,ugye???kivulallokent teljesen ezt lehet erzeni.

Eloszor is ha szeret akkor nem mindegy hogy hol laktok??lenyeg hogy egyutt legyetek(szerintem),nem hogy orulne annak hogy egyutt lehettek.

A masik,inkabb a haverok????????????????na neeeeeeeeeee!!!!itt is latszik hogy nem annyira szeret,mert ha 3 es fel nap adott lenne arra hogy egyutt lehettek akkor azt kikene hasznalni...de o inkabb elmegy a haverokhoz.

jaa es a harmadik,irt az exnek???na ez mar tenyleg arulkodo jel.hagyd a picsaba ezt a fiut!!

Szenvedsz attol hogy o kevesbe szeret,szenvedni fogsz a hianyatol ha elhagyod,de hidd el ez idovel elmulik es talalni fogsz egy olyat aki megbecsul es szeret.odafigyel rad.szerintem menekulj!!!Te jarsz a legjobban.ne hari ha megbantottalak.szep napot:)

2010. máj. 21. 19:31
és mit tehetek azért,hogy a barátom újra őrülten belém szeressen? nagyon nagyon oda volt értem,amikor több mint egy évvel ezelőtt összejöttünk.aztán én is egyre jobban megszerettem,de kezdett átfordulni a dolog-nem tudom mikor,és ebben az évben már én szeretem jobban,s nem szerelmes belém.azaz ő se tudja pontosan.csak azt,hogy szeret és velem akar lenni.akkor hogy is van ez?:S
19. 19870811 (válaszként erre: 18. - Baba 2)
2010. ápr. 10. 10:12

Két napja elküldtem...mert csajozott. Hm...írt az exének.

Visszatérve az előző írásodra: Azt hiszed nem próbáltam vele leülni és megbeszélni? Több mint 100szor. Ennyit ért.

2 év ment a kukába.

18. Baba 2 (válaszként erre: 13. - 19870811)
2010. ápr. 6. 12:27

Akkor húzz egy vonalat és közöld,hogy szabad a pálya irány a haverok. Várja attól figyelmet, törődést és téged hagyjon a csudába.


Én a helyedbe elküldeném, kár időt pocsékolni Rá. Az ilyen pasi befolyásolható a havarok által. Ja tegnap tuti a pohár alját is megnézték közelről. Gondolom szőnyeget takarított a csapat éjjel felé. Igy szokott lenni, tapasztalat. Aztán jön a csajos és elmegy az ész. Baromira nem érdekes ki van otthon és ki vár. Aztán jön a sértődés a pasi részéről,hogy baromira nincs megérte.

17. Baba 2 (válaszként erre: 3. - 19870811)
2010. ápr. 6. 12:22
Akkor annak célszerű lenne utánnanézni, hogy mitől szenved és miért nem viszonzott. Gondolom nem itt kellene irogatnod,hanem utána nézni, hogy mit rontottál el,mert ide a rozsádt ha nem így van! Miért nem Vele beszéled meg,minek rinyálsz itt? Soha nem szeretnek a párok egyformán, ha igen akkor tedd össze a kezed és becsüld meg mert ritka kincs. Én egy ilyet szúrta el pár hónapja. Ne kövesd a példámat. Ha fontos lenne a kapcsolat Neked tennél róla, hogy vigyázz Rá.
16. 19870811 (válaszként erre: 15. - Homokóra)
2010. ápr. 6. 08:15

Hm...amikor kedves és törődik velem, akkor szeretem. Csak ezek a haverok ne lennének ilyen fontosak neki. Mert ezek nem is barátok. Csak haverok. Akik ha bajba kerülne, vagy szívességet kérne tőlük otthagynák a fenébe...szóval ezért nem értem, meg ezért zavar. Hogy ezek az emberek előbbre valók neki nálam.

Olyan hangulat ember, mikor milyenje van. Próbálom ezt kezelni, több-kevesebb sikerrel. Most éppen kevesebbel, mert este majd lesz egy beszélgetésünk, mert neki megint nem tetszett valami amit mondtam vagy csináltam... :S

15. homokóra (válaszként erre: 13. - 19870811)
2010. ápr. 6. 08:05
Akkor mi az, amit szeretsz benne?:)
14. 19870811 (válaszként erre: 11. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 6. 08:00

Sajnos az én arcomra kiül minden. Hiába próbálok elengedni a fülem mellett ezt-azt. Észreveszi, hogy vmi bajom van, hisz ismer.

Aztán addig nyösztet míg el nem mondom...persze utána is én vagyok a hülye, mert hogy ilyenek nekem rosszul esnek...Szóval akármit csinálok, ő mindig hárít. Nagyon ritka az amikor azt mondja, hogy oké, ne haragudj, hibáztam...vagy valami hasonló.

13. 19870811 (válaszként erre: 12. - Homokóra)
2010. ápr. 6. 07:58

Arra fogja...

De az én szemszögemből a dolgok úgy állnak, hogy részéről nem kapok annyi figyelmet, törődést, amit igényelnék. Ő nem az a fajta körbeugrálós pasi. Haveros. Tegnap is egész nap egyedül ültem itthon, meg anyukámnál, mert ő inkább kiment a falujukba a haverjaihoz...én meg örültem előtte, hogy jaj végre lesz egy nap, hogy mindketten szabin vagyunk...erre tessék. A 3 és fél napból kb. fél napot töltött csak velem. A többit mind a haverokkal töltötte. Felénél ott voltam, felénél nem. De ha ott is vagyok nem velem foglalkozik olyankor...mind1, a lényeg, hogy nekem nem tetszik az ő értékrendje, ahol a haverok állnak az első helyen...én talán a másodikon, vagy még lejjebb...

12. homokóra (válaszként erre: 10. - 19870811)
2010. ápr. 6. 07:48

Bizony, nem könnyű...próbálj meg vele beszélni, hogy mik az aggályaid.


Ha elhagynád, biztosra veszem, hogy szenvednél.

Ha ő hagyna el, akkor nagyon rossz lenne, de akkor már nem lenne számodra visszaút.


Nem szeret a panelban? Csak ez a gondok forrása?

11. 62cc0f78ae (válaszként erre: 10. - 19870811)
2010. ápr. 6. 07:46
Próbálj meg kicsit önállóbb lenni, ne igazodj mindig, mindenben hozzá! Ha beszól, szólj neki vissza, vagy csinálj úgy, mintha nem is hallottad volna, de ne kezdj el durcizni, ne mutasd ki, hogy megbántott! Egy idő után leesik neki, h. vmi megváltozott.
10. 19870811 (válaszként erre: 9. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 6. 07:44

Igen, ezt tudom.

De mit csináljak? Sokszor már úgy érzem megbolondulok.

Neki mindig legyen jó. Az hogy nekem jó-e, az nem igazán érdekli...ebből meg már alapból jön, hogy akkor hagyjam ott...de aki szerelmes az tudja, hogy sajna nem ilyen könnyű.

2010. ápr. 6. 07:42
Ha meg te szereted jobban, ezért úgysem fogod otthagyni...
8. 19870811 (válaszként erre: 6. - Homokóra)
2010. ápr. 6. 07:42

2 éve vagyunk együtt, ő idén tölti a 28-at.

Sajnos szeretem. Néha azt kívánom bárcsak ne szeretném, akkor könnyebb lenne.

3 hónapja költöztünk össze egy panel albérletbe. Neki nem tetszik. Mármint a panel. Azt mondja nem a velem együtt éléssel van a gondja...Innen meg már szó szót követ, és megy is a vita.

Szinte 2 éve várom, hogy megkomolyodjon. Meddig várjak? Néha úgy érzem megkomolyodott, de aztán egy hétre rá, meg kezdődik minden előről.

2010. ápr. 6. 07:41
Az egyik fél mindig jobban szeret!
6. homokóra (válaszként erre: 5. - 19870811)
2010. ápr. 6. 07:31
Szerintem ezért ne dobd ki..össze kell csiszolódni. Nem tudom, hány éves a párod, de talán nem gondolkodik éretten. Adj neki időt, főleg, ha szereted:)
5. 19870811 (válaszként erre: 4. - Homokóra)
2010. ápr. 6. 07:26

:) Most gonosz leszek, de bár úgy lenne...

Sajnos én vagyok a szenvedő fél. Úgy érzem sokszor (mert persze vannak jobb pillanataink is), hogy nem is szeret igazán...csak úgy vagyok neki. Mikor rájön, és olyanja van, akkor mondja, hogy szeret, meg tud kedves is lenni. De ha valami olyat csinál, ami nekem nem tetszik és szólni merek, már egyből én vagyok a rossz...meg a hülye.

Lépjek ezeken túl, és ne törődjek ennyit a dolgokkal (de akkor kérdem én, minek vagyunk együtt, ha nem érdekel mit csinál a másik) vagy dobjam ki ezért? ...

4. homokóra (válaszként erre: 3. - 19870811)
2010. ápr. 6. 07:22
Úgy érted, hogy a Te párod szenved?
3. 19870811 (válaszként erre: 2. - Homokóra)
2010. ápr. 6. 07:21

Tudom.

De ha a jobban szerető fél már szenved ez miatt?

2010. ápr. 6. 07:15
Minden kapcsolatban az egyik fél mindig jobban szeret!!!!
2010. ápr. 6. 07:09
Ha az egyik fél jobban szeret, mint a másik, lehet ezt valahogyan kompenzálni? Vagy egyszerűbb kilépni a kapcsolatból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook