Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha az álláskeresési járadékot január 19-én számfejtették a munkaügynél, akkor leghamarabb mikor érkezik meg a pénz? fórum

Ha az álláskeresési járadékot január 19-én számfejtették a munkaügynél, akkor leghamarabb mikor érkezik meg a pénz? (tudásbázis kérdés)

2018. ápr. 16. 11:33
Sziasztok. Igényeltem a munkanélküli segély egy összegben való kifizetését 12-én. 8 napot voltam munkanélkülin utána sikerült elhelyezkednem. A fent maradó összeg 80%át megkapom, mivel elfogadtak a kérelmemet. Kérdésem hogy ezt kB mikor fizetik ki?
2015. jan. 20. 17:18
köszi :) azért is kérdeztem, mert nekem nincs sms szolgáltatás, és így nagyon rossz, mert rengeteg pénzt levesz az egyenleg lekérdezés :(
2015. jan. 20. 11:55
Nekünk -munkaügyis képzésre jártam úgy okt.tól dec. elejéig- általában úgy volt, hogy hónap végén volt a bérszémfejtés, és elvileg 20-a körül lett volna a kifizetés, de általában 15-e környékén küldték. Viszont decemberben csak 5 napot voltunk, ez lett volna ugye a januári kifizetés, de dec. 17-én küldték a pénzt.
2015. jan. 20. 10:47
,
2015. jan. 19. 21:57
ja, és az ügyintéző azt mondta, nem tudja.... :(
2015. jan. 19. 21:56
Sziasztok, arra lennék kiváncsi, hogy ha január 19-ével lett számfejtés a munkaügynél, akkor leghamarabb mikor lesz ebből pénz? (hóközi kiutalás, bankszámlás) köszi :)
2015. jan. 19. 21:55
álláskeresési járadék hóközi kifizetésével kapcsolatos kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook