Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha az 5 hónapos kisfiam elkezd nyöszörögni, sírni azonnal felveszem. Jól teszem? fórum

Ha az 5 hónapos kisfiam elkezd nyöszörögni, sírni azonnal felveszem. Jól teszem? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
3. win
2007. jan. 22. 07:48

Én is elinte felkapkodtam, aztán rájöttem arra, hogy pl. amikor alszik napközben, vannak olyan fázisok, hogy félig-meddig felébred, nyöszörög, akár még sír is, de utána szépen visszalszik.

Szóval én most már mindig várok egy kicsit (pár percet) mielőtt bemegyek hozzá és felveszem, hogy valóban felébredt és sír. Amikor eldől játék közben és elpityeredik, vagy nem tud kijönni egy "beállításból":-), akkor persze nem hagyom szenvedni.

2007. jan. 21. 23:59
Az attól függ. Ha tudod, hogy miért nyöszörög, sír és oka van rá, akkor persze, hogy jól teszed. Ha viszont a nyöszörgéssel, sírással téged akar irányítani, akkor a vége könnyen az lehet, hogy a bájos kis akarnokot nevelsz belőle.
2007. jan. 21. 23:16
Ha az 5 hónapos kisfiam elkezd nyöszörögni, sírni azonnal felveszem. Jól teszem?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook