Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha átver az eladó a Hoxán mi a teendő? fórum

Ha átver az eladó a Hoxán mi a teendő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Andianyuci (válaszként erre: 13. - 9bbc382386)
2010. szept. 24. 21:04
Csak katalógus fotót küldött(rutinosan)de állította vadonat új,csak próbálta,de most megint megnéztem hátha bennem van a hiba,de tiszta bolyhos a mosásoktól és a varrása is meg meg szakadt,és a színe......,nagyon sárga a fehér vagy vajszínű helyett!
2010. szept. 24. 21:02
Az adatlapodra tedd fel a képet,amit megvétel előtt láttál,és amit utána kaptál.
12. annamari0825 (válaszként erre: 11. - Andianyuci)
2010. szept. 24. 20:57

Ez jó kérdés,mert még én se próbáltam.

De ha minden igaz,rámész Hoxa adatlapjára,és ott tudsz neki üzenetet küldeni.

11. Andianyuci (válaszként erre: 8. - Annamari0825)
2010. szept. 24. 20:49
Hogy tudok a moderátorral beszélni?
10. Andianyuci (válaszként erre: 8. - Annamari0825)
2010. szept. 24. 20:43
Nem tudom hogy kell beszélni vele,de ha kizárják vagy bármi,akkor is újra regisztrálhat más néven nem?És akkor továbbra is ezt teheti.
2010. szept. 24. 20:42
Ja és azt azt még elfelejtettem hozzátenni,hogy az összes váltott e-mailünk megvan hozzá,és úgy küldte el,hogy névvel címmel.
8. annamari0825 (válaszként erre: 7. - Andianyuci)
2010. szept. 24. 20:42

Nem volt egyértelmű számomra,hogy kinek vetted a felsőt,azért irtam,hogy jó játszós ruhának.

Nem baj,ha a rendőrség nem foglalkozik vele,elég az,ha az illető ellen feljelentést tettek.

Az egyik licitálós oldalon azonnali kizárás jár annak az embernek,aki nem a szabályoknak megfelelően kereskedik.Gondolom,itt is vannak ilyen szabályok.Ezek elméletileg védik az eladót és a vevőt egyaránt.

A moderátorral beszéltél már?

2010. szept. 24. 20:35

Tudjátok én is adtam már el több mindent és csak olyan e-maileket kaptam vissza,hogy életben sokkal szebb,és köszönjük!Hát nem ennek örül minden eladó????Ezek szerint nem.

Nem hiszem,hogy a rendőrség foglalkozna ezzel,de van rendőr ismerősöm,nem is egy megkérdezem Őket,ha a hölgy nem jelentkezik.Akkor a kilétét is felfedem,nehogy más is így járjon,de még meghagyom a lehetőséget neki,mert lehet "nem vette észre,hogy kimosta és jól besárgult a felső",hátha elnézést kér és megegyezünk.

2010. szept. 24. 20:32

Sziasztok.

Utánvétel vettem,anyukám ott volt a kibontásnál.

2990Ft volt a felső,szerintem játszós ruhának nem való sajnos.Két gyermekes anyuka vagyok én is,meggondolom mire adok ki pénzt,de úgy gondoltam egy sexy,szép eredetileg drága felsőt jóval kevesebbért így talán megvehetek magamnak,mert amúgy annyiért soha sem venném meg.Gondoltam lehet egy ilyen a ruhatáramban. És az eladó azt ígérte csak próbálta és azért nincs rajta a címke.

5. annamari0825 (válaszként erre: 1. - Andianyuci)
2010. szept. 24. 20:21

Többször vettem a netról ruhákat.És mindegyiken éreztem,hogy mosva van,még az újnak meghirdetetteken is.De engem nem zavart,mert számomra azt jelentette,hogy az eladó ügyelt a ruha tisztaságára.

Nekem szerencsém volt,mert mindig olyan minőségű ruhákat kaptam,mint amilyen a képeken és a hirdetésben volt.

Ha drága volt a felső,akkor ne hagyd magad.Viszont 100-200 Ft miatt nem érdemes semmi lényegeset csinálni.Ha tényleg olyan csúnya a ruha,legfeljebb játszós ruhának még tudod használni.

4. Bekomi (válaszként erre: 1. - Andianyuci)
2010. szept. 24. 20:19

utánvéttel fizetted?

Hát mi hiába vagyunk korrektek, vannak elég bunkó emberek, akik éppen a mi jóhiszeműségünket, és korrektségünket használják ki.

Nagyon durva, de szerintem megvan a lakcíme, akkor tegyél feljelentést a rendőrségen csalás miatt!

2010. szept. 24. 20:18
Nem tudnád jó minőségben lefotózni a kapott ruhát? Az bizonyító erejű mindenképpen. Megmutattad valakinek rögtön kibontás után?
2010. szept. 24. 20:18
Szia. Bizony ez elég nagy baj. Nagy összegről is van szó? Mert az csak súlyosbítja a helyzetet.
2010. szept. 24. 20:15
Ma érkezett meg a felső,amit a Hoxán árult egy hölgy a nevét akkor teszem közzé,ha nem hajlandó valami kompromisszumra,és nem azt kaptam teljesen,amit Ő ígért.Azt mondta új és csak próbálva lett a cimke levágva,de a ruhát megszagolva érezni,hogy mosott,és amit küldött képet a katalógusból azon szép,de ez besárgult teljesen,amiről Ő egy szót sem szólt és most semmi féle kompromisszumra nem hajlandó,még csak nem is válaszol,pedig a legkevesebb,ha már becsapott,hogy azt mondja ez van,nem érdekel!De ezt sem teszi,pedig nagyon szépen kértem,hogy találjunk valami megoldást.Mit tehetek ilyenkor?Gondolom semmit.Törődjek bele.De én mindig korrekt voltam mindenkivel,és nagyon bánt,hogy Ő meg így eladta,és ennyi.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook