Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha átnéznek rajtad fórum

Ha átnéznek rajtad (beszélgetős fórum)

2014. márc. 3. 14:09
Néha jól jön.
29. ina87 (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2014. jan. 5. 14:58
Visza felé te is legyél ilyen rendes,ne köszönj neki vissza.sajnos minden munkahelyen vannak ilyen emberek...
2014. jan. 4. 19:01

Sajnos volt már benne részem :(

Ha hosszú időn keresztül tennék ezt, eleinte bosszantana a dolog, de aztán hozzászoknék a helyzethez, és hasonlóan viselkednék én is. Amúgy sem futok olyan szekér után, ami nem vesz fel, márpedig ha valaki átnéz az emberen, akkor nem vágyik annak az embernek a társaságára. Úgy vagyok vele, hogy lehet engem utálni, legalább addig is foglalkoznak velem :)

27. pomegranate (válaszként erre: 18. - Pomegranate)
2014. jan. 4. 10:52
eredménye...javítom mert véletlenük került oda még egy n...
2014. jan. 1. 06:41
vannak buta,bekepzelt,muveletlen emberek.
2013. dec. 26. 09:40
jellemtelen viselkedés, egyfajta gyávaság is szerintem.
24. pomegranate (válaszként erre: 22. - 27c72ee00a)
2013. dec. 14. 19:36
Örvendek, hogy nevetsz ezen, de elég lehangoló élőben!
23. szomorkodó (válaszként erre: 21. - Pomegranate)
2013. dec. 14. 16:30
Kb. lexarom mi jellemzi őket. A véleményem ugyanaz. Senkiháziak.
22. 27c72ee00a (válaszként erre: 21. - Pomegranate)
2013. dec. 14. 16:27
:DDDD
21. pomegranate (válaszként erre: 16. - Szomorkodó)
2013. dec. 14. 16:15
A munkahelyi manager társaság krémjei, ezek, fiatal tapasztalatlan de nagyon erős önérzet és párthűség jellemzi őket.
20. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - Pomegranate)
2013. dec. 13. 20:28

Ne is hagyd! Nálunk az a baj, hogy valahol mind a hatan túl egyenes emberek vagyunk. Mielőtt áthelyezték ezt a szemetet, akkor az egyik vezetővel beszélgetnem kellett erről az egészről, de mit mondtam? Hívd ide, mert nem vagyok hajlandó a háta mögött beszélni róla.

Mi egy kis cég vagyunk, 30-an dolgozunk itt, mindenki tudja, hogy mi történt az elmúlt évek alatt, de nem tudunk olyan szemetek lenni, mint ez a liba.

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Jasmine24)
2013. dec. 13. 20:24

A vezető partner benne, és sajnos a cégvezető is, pedig ő az én régi ismerősöm...

Ez a tetű, amikor rájött, hogy én nem megyek a cégvezetőhöz árulkodni, panaszkodni, akkor el kezdett áskálódni. Én azóta sem mondtam el a véleményemet és egyik kollégám sem, pedig már nagyon időszerű lenne, de inkább örömködünk, hogy megszabadultunk tőle:)))

18. pomegranate (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2013. dec. 13. 19:55
Kb.1 éve van egy ilyen kolléganőm, de ma már betelt a pohár és kitálaltam a főnöknek..igaz ő kérdezett rá, mert látható volt a feszültség. Kiváncsi vagyok jövő héten milyen eredménnye lesz. Ha nem változik a helyzet akkor sem hagyom, hogy aljaskodjon.
2013. dec. 13. 18:51

Kit érdekel?

Aki ezt teszi,embertelen egyed,le.arom:)

Bocs:)

16. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2013. dec. 13. 18:47
A leírásod szerint IQ harcosokról van szó. Klikkesedő helyi menő csávókról, már ha az erősebb nem alatt a férfiakat érted. Szóra sem érdemesek.
15. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2013. dec. 13. 18:43

Ne foglalkozz vele, ennyi.

Nem neked van bajod, hanem neki.

14. Jasmine24 (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2013. dec. 13. 17:51
Jezusom! Azert hihetetlen, hogy egyes emberek szemrebbenes nelkul csinalnak ilyen dolgokat! Csak azt nem ertem, hogy a vezetoknek ilyenkor hol volt a szemuk? Hogy tudott 1 ember ennyi mindenkit megvezetni? Durva! Remelem megkapja a jogos bunteteset!
13. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Pomegranate)
2013. dec. 13. 06:59

Közel 5 évig alánk tett úgy, hogy hazudozott a közvetlen vezetőnknek, az ő főnökének, stb.

Pl. fizetés emelés és prémium előtt 2-3 hetet a főnökünk irodájába töltött azzal, hogy mindenkiről hazudozzon, mert azt gondolta, hogy így neki több jut. Ez igaz is lett, mert ő mindig megkapta a maximumot, mi pedig nem. Miatta felváltva a szőnyeg szélén álltunk. A statisztikákat meghamisította pl. átrakta a nevére a mások által megoldott feladatokat, illetve az általa elrontottakat átrakta a mi nevünkre. Direkt félretájékoztatott minket. Nekem pl. azért nem kell fizetés emelés és prémium sem, mert van férjem és felnőtt fiam, így nekem amúgy is sok pénzem van. Sajnos ebben a régi főnökünk partner volt. Az új már nem, így a legújabb kitalációjának az lett a következménye, hogy áthelyezték. És persze halljuk, hogy ott is csinálja a fesztivált:)

Remélem hamarosan rájönnek, hogy milyen egy tetű...

Igen, mi összetartunk, hogy ne érezze jól magát. Ha visszakapta volna mindazt amit tett velünk éveken át, akkor már harakirit követett volna el.

2013. dec. 12. 18:00
az ilyen csapat féléről is van egy sztorim. A munkahelyen egy csoportban dolgozó banda, akik nagyon fontosnak érzik magukat, mindig egy helyen dohányoznak és az nem arra kijelölt hely, ráadásul az irodában bemegy a cigiszag és délutánra már vágni lehet a füstöt. Egyik alkalommal egy "szines" úgy nevezik bőrű kolléganő aki nem hozzájuk tartozott, odament látva, hogy ezek is rendszeresen ott bagóznak, és ő is cigire gyújtott. Erre a társaság méltatlankodva- és ez csak szép kifejezés- neki esett, hogy hogy képzeli ezt neki nem szabad, menjen oda ahol ki van jelölve a hely dohányzásra. Szegény csak nézett, hogy most ez, hogy is van? De odébb állt.
11. pomegranate (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2013. dec. 12. 17:52
azért ti jó ki véd és dacszövetség lehettek. Mit ártott nektek az "aljas dög?"
10. pomegranate (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2013. dec. 11. 19:49
...nem mindenki, csak egy-kettő...általában az "erősebb" nem képviselői.
2013. dec. 11. 06:53

Ha mindenki átnéz rajtad és senki nem köszön, annak oka van és persze a hiba a te készülékedben van...

Gondolkodj el rajta, hogy mit teszel az ügy érdekében.


Nekünk "volt" egy kolléganőnk, akivel ezt tettük, mert egy tetű, aljas dög. ezt érdemeli. A karácsonyi partin odatelepedett hozzánk, én meg közöltem vele, hogy azt gondoltuk, hogy ide csak a mi csapatunk ül. Sértődötten felállt és átült máshová:))))

És persze mindig ezt fogjuk vele tenni, mert még így is kedvesek vagyunk vele...

8. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2013. dec. 11. 06:34

kinemszarjale??

nem kell vele foglalkozni!

2013. dec. 11. 06:24
Visszanézek ugyanúgy.
2013. dec. 11. 00:19
Nyilván láthatatlanak kellene h legyek
5. elátkozott68 (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2013. dec. 10. 21:58

Hogy csináltad??!

Mázlista :)

Engem mindíg észrevesz a főnököm...add a receptet :D

4. kisj (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2013. dec. 10. 20:49
Nézz mélyen a szemébe és köszönj jó hangosan. Hátha csak süketecske szegény.
3. cde472ac47 (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2013. dec. 10. 20:37

Szerintem semmit. Én azzal aki nem szokott köszönni meg átnéz rajtam ahhoz én is úgy állok. Mondjuk volt egy ellenpélda: első perctől kezdve ellenszenves volt a csaj. Köszöntem neki és nem köszönt vissza. Ez megtörtént 2-3szor, mondom nem érdekelsz, elmentem mellette köszönés nélkül.

Aztán egyszer kénytelenek voltunk beszélgetni, és én kezdtem el vele jobban trécselni. Kérdezgettem, kedves voltam vele. De akkor sem volt túl kedves, csak válaszolgatott de az semmi volt kb a részéről.

De mivel váltottunk pár mondatot, mikor újabban találkoztunk köszöntem neki mosolyogva, és akkor már visszaköszönt. Egy "Hello"-t :D De már ez is nagy szó volt a részéről. Na mondom megvagy :D

Legközelebb mikor találkoztunk már kérdeztem is tőle valamit és válaszolt, meg elkezdtünk beszélgetni. Onnantól kezdve meg már ő köszönt előre sokszor, és mikor sokat beszélgettünk, volt hogy nem akart visszamenni a helyére mert úgy elkezdtünk csevegni.


Nem mondom hogy barátnők lettünk, de aranyos csajnak ismertem meg. Csak szerintem valamiért ellenszenves voltam neki először, és sztem idő kellett ahhoz hogy megkedveljen.


De sztem ez ritka eset, sőt nem is voltam még így.

2013. dec. 10. 20:32
Viszonzom eme kedvességét és kész :)
2013. dec. 10. 20:28
Mi lehet tenni az ellen, hogy egyesek ne nézzenek "levegőnek" a munkahelyeden? Például rendszeresen nem köszön.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook