Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha anyósod egyetlen kicsi fia a férjed és mindenhol megpróbál keresztbetenni neked mit csinálnál? fórum

Ha anyósod egyetlen kicsi fia a férjed és mindenhol megpróbál keresztbetenni neked mit csinálnál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. dec. 25. 21:08

Látom,nem vagyok egyedül ebben az egészben..

Borzalmas volt a szentestém!

Apu elött kínos mert már reggel csinálta anyósom a cirkuszt én meg ugrottam..

A mai nap rémálom..

Megint uszította a férjem miért olyan nőt vett el aki még szülni sem tud..

Na apunak meg kipanaszkodta hogy én semmit nem csinálok..

Persze apuval aztán rossz lóra tett..

A férjemmel most lesz a nagy beszélgetés ha ezen nem tud változtatni,és nem tud beszélni az anyjával akkor hagyjuk az egészet..

64. cikicakk (válaszként erre: 61. - 01c8755c79)
2008. dec. 23. 17:55
Még annyit,hogy nem a szüleimről,hanem az anyósomról van szó.Édesanyámat én is ha csak tehetem meglátogatom,pedig hidd el lenne miért haragudnom rá.Állami gondozásban nőttem fel,és 39 éves koromban találtam meg.
63. cikicakk (válaszként erre: 61. - 01c8755c79)
2008. dec. 23. 17:53
Igen,94 évesnek olvastam be.Sokkal hamarabb kellett volna.pokollá tette az életem a 4 hónap alatt.Azelőtt is,csak akkor megpróbáltam elkerülni,hogy találkozzunk.Hidd el,nem szokásom idős embereket megbántani.31 évig ápolónőként dolgoztam,főleg belgyógyászaton,ahol sok az idős beteg.Soha nem volt velük gondom.Szeretem az idős embereket.A mai napig,rokkant nyugdíjam kiegészítése ként járok idős emberekhez fürdetni,injekciót beadni,vérnyomást mérni.Volt,hogy este 10-kor engem hívtak és nem a mentőt.Nem vagyok könyörtelen vadállat,csak van tűréshatárom.
2008. dec. 23. 17:47
Ez a fura! A párom mindent megkap, amit eddig megkapott. Sőt, többet is! Mert én elnézem neki, hogy néha a szobában egyen. Engem nem zavar, mert ha összemorzsáz valamit, akkor ki is takarítja. Ennek ellenére folyton azt hallgatom, hogy ezt se, azt se csinálom jól. 10 éves korom óta rendszeresen főzök, mert a szüleim folyamatosan 12 óráztak :-S
61. 01c8755c79 (válaszként erre: 60. - Cikicakk)
2008. dec. 23. 17:46

94 évesnek olvastál be? ... Gratulálok!

Az én anyukám 62 éves, apu 70, de úgy kezelem őket, olyan gyengéd figyelemmel mintha a gyermekeim volnának... és eszerit is nézek el nekik dolgokat.

2008. dec. 23. 17:44
Na nekem pont ilyen az anyósom.94 éves.Tavaly 4 hónapig én ápoltam,de egy jó szava nem volt hozzám.Aztán egyszer csak besokalltam,és a 33 év minden keservét a nyakába zúdítottam.bejelentettem,hogy ezután ápolja aki akarja, én részemről befejeztem. Azóta a lányánál van,és most ő az aki kap hideget meleget.A lányának egy kedves szava nincs hozzá.A férjem látogatja szinte minden nap,de végig engem szid, így aránylag rövid ideig tartanak a látogatások.
59. 01c8755c79 (válaszként erre: 56. - 36662af67d)
2008. dec. 23. 17:41
... én így nőttem fel mint a párod... sőőőt szerintem még igyebbül. Akkor se hagynám soha, hogy bántsák... oh, dehogy bántsák... hogy megbántsák a szüleimet. Tudod, most már tudom, hogy férfiak, nők jönnek mennek az ember életében, ami ÖRÖK, az a szülő és a gyermek kapcsolat. Aki ebbe be akar férközni, az legyen ügyes... és főleg szeretni képes. :o)
58. 01c8755c79 (válaszként erre: 55. - Myrthil)
2008. dec. 23. 17:39

Meccset játszotok! Meglátjuk ki győz a végén! :o)

A kedvesség nem azonos a szeretettel... ezt sokan elfelejtik. A szeretet az felülemelkedik az apróka sérelmeken... a szeretet megmosolyogja az apró tűszúrásokat. Átmentem ezeken hidd el! 10 éve elváltam, az anyósom azóta is imád. A jelenlegi menye egyszer felhívott, hogy milyen szemét vagyok, mert nekem a seggem kinyalták annak idején... sabadabada.... és neki is kinyalnák, ha szeretné őket, és nem örökösen panaszkodna a fiukra, de ezt én nem tudom neki megtanítani, mert ezek apróságok.... egy gyengéd kedves szó, egy érintés, és soha egy rossz szó a párjára (a problémákat a párnak kell megoldani és nem az anyósnak-apósnak, nagyszülőknek)... ezek belülről jönnek vagy nem jönnek. :o)

2008. dec. 23. 17:38
és azt nem értem, hogy őt nem zavarja az, hogy ezzel a fiának okoz fájdalmat???
56. 36662af67d (válaszként erre: 47. - 01c8755c79)
2008. dec. 23. 17:36
Tiszteljek valakit aki senkit és semmit nem tisztel? És, hogy fölnevelte a gyerekeit....Na de hogyan?!!! Ütötte verte mindkettőt, sosem kaptak egyetlen ölelést vagy kedves szót sem! Főleg a férjem! :( A mai napig lehülyézi mindenért! :( Mond meg, mit tiszteljek egy ilyen emberben?!
2008. dec. 23. 17:34

Köszönöm :-)

Az anyósnak az a baja, hogy én ott vagyok, és szeret a párom. Mert nem ő a fia mindene.

Ezen pedig én nem tudok és NEM IS AKAROK változtatni. Hiába próbálok kedves lenni, egyszerűen lepereg róla. És minél kedvesebb vagyok, ő annál bátrabb és jobban kínoz.

54. 01c8755c79 (válaszként erre: 53. - Myrthil)
2008. dec. 23. 17:29

Pedig szépek vagytok együtt! :o) Tuti van megoldás!

Mi kell az anyósnak? Imádd a fiát.... de soha nem mondhatod, hogy hülye... vagy dilis... vagy hasonlót se előtte a fiára, még humorból se.

Az én párom leendő menye egyszer mondta a fiára őelőtte, hogy "ez a buzi nem visz engem sehova"... 4 éves kapcsolat hozzáteszem. A párom (aki ugye férfiből van, tehát még csak nem is anyós), akkor felállt, és közölte, hogy mától fogva ide nem kell feljönnöd. Ez két éve volt, és azóta nem enyhült. ... és jobb társat kíván a fia mellé (aki jóképű, és tisztelettudó, és intelligens sajnabajna). És lehet, hogy a leány valahol ezerrel szidja-hordja a páromat, de hááát ez történt....

2008. dec. 23. 17:25
Csak amikor már a páromhoz sincs kedvem elmenni, mert tudom, hogy ő is oda fog jönni hozzá? Ha egyszerűen meglátom, elkezd görcsölni a hasam az idegességtől és a félelemtől, hogy megint mit fog mondani, amivel vérig sért?
52. 01c8755c79 (válaszként erre: 44. - Myrthil)
2008. dec. 23. 17:24
... ez pedig az egyik legnagyobb h-ég, amit valaha hallottam. Te akarod megmutatni a párodnak az édesanyja hibáit? Mióta is vagy vele? .... és az akinek a hibáit felszínre akarod hozni, mióta is volt vele... mit tett le arra a bizonyos asztalra, ami mellett a párod ül... és mit tettél Te oda... azéééé' mááá' gondokogggggyunk!!!!! :o)))))
51. 35c81b79eb (válaszként erre: 46. - Myrthil)
2008. dec. 23. 17:24
Nekem három évembe telt,hogy meglásson dolgokat és nagyritkán megszólaljon.Ez nehéz ügy,de nemtudom miért.Ha elmondtam mit mondott az anyja,az volt,hogy én milyen rosszindulatú vagyok és az anyja biztos nem mondott ilyet.Ez volt a kapcsolatunk elején.Most már egy-két fokkal jobb.De én ehhez nagyon sokat beszéltem.Az ellenem irányuló dolgokat nem veszi észre vagy nem akarja,de a gyerekek mellett kiáll.Például a lányom tejallergiás,anyósnak két éve hiába mondjuk,mindig csokit hoz.És mindig megkérdezi miért nem adjuk oda neki.Soha nem néz meg semmit,hogy ne legyen benne tejpor.Oda adja a gyereknek,mikor nem látom,én meg vegyem el tőle.Nem érte miért jó az neki,ha a gyereknek "fáj".Ha kicsit is érdekelné,venné a fáradtságot és elolvasná a papírt a termékek hátulján.Nem túl nagy áldozat szerintem.Ezeket a dolgokat már meglátja a párom,de ezt is megkellett vele láttatni.
50. 01c8755c79 (válaszként erre: 49. - 01c8755c79)
2008. dec. 23. 17:22
... na elvitte... szóval... kell, hogy TISZTÁN SZERESS ahhoz, hogy egyszer viszonzásra találj. És humor... humor... sok humor, azzal át lehet hidalni sok problémát. :o)
49. 01c8755c79 (válaszként erre: 48. - Myrthil)
2008. dec. 23. 17:22
Ne akard, hogy partner legyen... legyél kedves és bűbájos. Fontos, hogy ne várj semmit! A szeretet az nem vár el dolgokat.... és kell, hogsy TISZTÁN SZERESS
2008. dec. 23. 17:21
Ezt én is tudom. Nem bánthatom, mert még én vagyok gonosz. Én tisztelem és még szeretem őt, de egyszerűen kikészít. Hiába próbálok valamilyen arany középútat találni, ami mindkettőnknek jó lenne, ő egyszerűen nem partner ebben. :-(
2008. dec. 23. 17:18

.. 42 éves vagyok... volt anyósom...és a párjaim anyukája (17 éves kortól)... egyet tudok javasolni, ha CSALÁDOT AKARTOK, ÉS MEG AKARJÁTOK TARTANI A FÉRJETEKET, akkor tanuljátok meg SZERETNI ÉS TISZTELNI az anyósotokat.

Ő már tett valamit, aminek Ti még nagyon az elején vagytok, felnevelt egy-két akárhány gyereket.... a többiről nem is beszélve. Lehet köpködni... és leszólni, és megszólni, de csak saját magatoknak ártotok vele. :) (Nah, jól megírtam, de úgyse hisz nekem a fene se! ;)))

2008. dec. 23. 17:18
Én nem hódolok be, csak hiába szólok, mintha nem is hallana. A párom viszont nem szól. És ugye úgy csinál, mintha minden oké lenne köztünk, de nem akarok durván kifakadni, mert azzal csak a párom bántanám. Bár lehet, hogy jobban járnék... Nem tudom :-(
2008. dec. 23. 17:15
De egyébként ti vagytok a hibásak hogy behódoltok nekik, mármint az anyósoknak,nehogy a férjetek emiatt megorroljon.Hát az a pasi aki még az anyjának ad igazat, az meg is érdemli,az nekem nem kell.Ha engem választott, mellettem álljon ki ha az anyja jobban érdekli menjen hozzá lakni, de nélkülem,az fix
2008. dec. 23. 17:14

És ti hogy tudtátok megmutatni az anyuka igazi természtét és a párotoknak?

Mert nálunk az a helyzet, hogy a párom ezeket valahogy próbálja nem észrevenni...

43. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 1. - 285ef8daf9)
2008. dec. 23. 17:10
Hát ne is haragudj, de ha a helyedbe lennék, én sz..rnék a fejére,ápolja őt az ördög vasvillával, ha szeret a férjed megérti ezt és neked ad igazat,mégis hogy képzeli vén boszorkány...
2008. dec. 23. 17:03
Nálam elváltak a szülei, és após jelölt újra nősült. Bevallom, őt később ismertem meg, sokáig csak az anyuka elmondásából tudtam meg dolgokat. Persze ő beállította egy gonosz embernek, pedig szerintem nagyon kedves és udvarias. És a mostani felesége is nagyon aranyos, barátságos és közvetlen :-)
41. 35c81b79eb (válaszként erre: 40. - Mmanoka)
2008. dec. 23. 17:02
Nekem apósom sem egyszerű,de ő legalább nyílt és egyenes.Az egyetlen gond az vele,hogy talán túlságosan is.Nem zavarja,hogy megbánt-e valakit azzal,amit mond.Kimondja,mert úgyis neki van igaza.
2008. dec. 23. 16:56
... és mi van az apóssal. Ők mind "normálisak"? Nekem hál istennek anyóssal nincs gond de apósnak vannak furcsa szokásai amitől néha én is falra mászok olyan mint egy gyerek. A legidegesítőbb talán a kukázása. Mi kidobjuk a szemetet ő meg turkál benne mit lehet eltüzelni meg hogy ne teljen meg olyan hamar a kuka.
39. 36662af67d (válaszként erre: 38. - 35c81b79eb)
2008. dec. 23. 16:51
Na ez is "gyönyörű"! :(
2008. dec. 23. 16:44
Az volt a "legjobb",mikor a nagylányom még csak két hós volt és hasfájós.Bementem a boltba,már bent álltam a sorban,amikor elkezdett sírni.Hiába vettem ki a babakocsiból,csak sírt.Gyerek,kosár minden a kezemben,a sor meg a bolt végéig ért,én persze a végén álltam.Akkor megláttam,hogy anyós ott áll elől.Megfordult,hogy kinek a gyereke bőg ennyire gondolom,én köszöntem,de ő semmi.Vad idegen emberek szóltak,hogy menjek előre fizetni.Akkor odaköszönt,bájolgott.Azt sem tudtam hogy fizessek,mert "tele volt" volt mind a két kezem.Végig nézte,hogy kínlódok,a pénztáros segített.Aztán mikor kiértem a bolt elé,lepakoltam,hogy megvígasztalom a lányomat,közben ő is kijött és nem fogjátok elhinni mit mondott.Azt mondta,hogy nem ismert meg!
37. 36662af67d (válaszként erre: 36. - Mmanoka)
2008. dec. 23. 16:34
Nem is! De most meg fenyegetőzik! Hogy ŐŐŐŐŐŐ mindent tud rólam! XD Tyűűűűűha! Azt a mindenit de jó Neki! Csak egy bibi van! Nekem nincsenek titkaim sem szégyellni való dolgaim! Csak a szája jár, nem tud semmit hiszen nincs mit tudnia! Szánalmas amit csinál!
36. mmanoka (válaszként erre: 35. - 36662af67d)
2008. dec. 23. 16:26
Pontosan . Állj a sarkadra, mert az ilyen embert? nem szabad beengedni a lakásba.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook