Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha anyósod egyetlen kicsi fia a férjed és mindenhol megpróbál keresztbetenni neked mit csinálnál? fórum

Ha anyósod egyetlen kicsi fia a férjed és mindenhol megpróbál keresztbetenni neked mit csinálnál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. dec. 27. 07:55
Letojnám nagy ívben:-)
2008. dec. 26. 21:33
Ilyen asszonyt is ki lehet fogni és azt is aláírom hogy sokszor a másik oldal is hibázik nem csak az anyós-após.Azt azért ne felejtsük el hogy nem egy korosztályról beszélünk.Ön még abban az időben született amikor még egész más volt a szülő gyermek kapcsolat.Az én nagyszüleim is a szülőkkel együtt éltek és egész más volt ehez a helyzethez a hozzáállás.Megvolt a tisztelet mindkét részről.Nem mondom hogy rossz volt ez így, sőt.De a világ változik,és lehet hogy nem jó irányba, de nekünk ebben a helyzetben kell élnünk.Egyébként én jól kijövök a férjem szüleivel.Azon azonban elgondolkozhat, hogy a volt felesége milyen anyós lesz.Szerintem őt Ön sem kívánná a háta közepére sem.Hasonló kaliberű hölgy lehet mint Annamari anyósa.
93. kierti
2008. dec. 26. 21:05

Bocs hogy hozzászolok ehhez a témához!!

Ez olyan divatos lett mint a plazmatévé, vagy a welnes szálló!!!Megdöbbentő volt pont karácsonykor ezt a sok enyhén kulturától mentes jelzőt olvasni. Szeretnék az itt iróknak a kb 80% -hoz szólni. Én egy kisvárosból származok, amit hallottam, láttam otthon: a rajongásig szeretetten kivül létezik a másik elfogadása, tiszteldd társad szüleit, az esetleges generácíós gondok kulturált megoldása! /80% hallotatok erről???/ Megnösültem, sajnos a párom sem hallott ilyenekről. 60 km-röl utálta anyosát. De állitolag a nagypapámat szerette, imádta.92 évesen került hozzánk amikor kijött a korházból. Másnap délután amikor a dédunokájával játszott jött az első dühroham!!! Gyakorlatilag az imádott embert 1 nap alatt kiutálta!! Felmerült hogy a betegség miatt anyámék hozzánk költöznek a hátra a kisházba. Akkor szabadult el a pokol. Mert hogy néz ki hogy a gyerek szereti a nagyszüleit, és hozzájuk szól, hogy néz ki hogy ebéd még a gyereknek is 21 órakor ha ráér/ ugye most volt aki látta, mert kényelmes 2 db turó rudi ebéd helyett csak kényelmetlen hogy látják,- legjobb védekezés a támadás!!??.

Kifelé az utcának ugyanolyan megjegyzések voltak mint itt a 80%-nak Tehát Én voltam az anyuka pici fia.... Az anyám a mocskos sárkány stb!! Ugyanugy mint itt is!! Szégyeltük magunkat, mert a Nagysága a panaszkodáshoz ugyanugy értett mint a 80%....... Megsértve elvált, uj apos, anyós, és csodák csodája 2 honap mulva ök is ugy voltak megszólitva mint itt a 80% teszi!! Nem ragozom összesen 4db anyosék, 2db élettárs szülei lettek “megtisztelve” hasonló tulajdonságokkal!! Ugyhogy most a feddhetetlen -természetesen maximálisan sajnált- hölgy eredménylistája: 4 válás, 2 élettársi kapcsolat szétmenése, 4 gyerek akik nem értik hogy miért nem tudnak az életben eligazodni/ természetesen jártak pchiologushoz is van amelyik iskoláskorában, van aki felnötkorában/

Sajnos amig ilyeneket olvasok BOCS, de az ugrik be hogy ez csak egy álca amivel valós gondott, hiányoságot palástolnak modern formába! .Mielött .....:. Nekem csak aposom volt homlokegyenest ellenkező életfelfogással, 1 évet éltünk együtt, de beszolásai ellenére mindig szülöi házam jutott eszembe: társad szülei..... A hozzászolók 80 % HALLOTT ERRÖL? 94 évesen halt meg de Tőlem még az utolsó pillanataiban sem hallott olyan szavakat mint...peddig katona eszével gyalázot eleget. DE ENGEM MEGTANÍTOTTAK!!

Kellemes Karácsonyt..... 80%-ba az anyóséknak!

2008. dec. 26. 19:38
Apropó, a 73 éves nagymama esete...szerintem nagyon nem kellene már ennyi idősen dolgoznia. Ő milyen természetű?
2008. dec. 26. 19:33
Ez sztem is jó ötlet.
2008. dec. 26. 18:57

"Megint uszította a férjem miért olyan nőt vett el aki még szülni sem tud. ."

HOGY LEHET VALAKI ILYEN ALJAS?? :@ Úgy beszólnék neki, hogy csak lessen. Mit képzel magáról, hogy ilyet mond egy nőnek, illetve a fiának??! Ebben a nőben együttérzés nincs!


Figyelj, ne válj el (egy hozzászólásban ezt a tanácsot olvastam, HATALMAS baromság)a párodtól, szereted, ő is. Tedd helyre akkor mikor nincs ott a párod, üvölts akár, bármit. Majd nézz valami munka után, és remélem futja rá, vegyetek fel egy ápolónőt.


Ami nagyon fontos, hátha ideiglenesen le tudod passzolni az anyóst és vidd el a férjed valahova, hogy kettesben legyetek. Hogy újra feltöltődj kicsit, és megmutasd neki, hogy mennyivel jobb lenne az életetek, ha segítene neked kicsit az anyóssal szemben. Hogy mennyi boldog pillanat vár rátok, de csak akkor ha nem hagyja, hogy terrorizáljon.


Fiatal vagy még, ne adj Isten az anyós is 94 évesen még veletek legyen.(ebből nem tudok szebben kijönni, remélem érted, hogy értem...nem a halálát kívánom)


Csavard el a férjed fejét. SOK SZERENCSÉT!

2008. dec. 26. 17:48
Mi az hogy nincs pénzed.Amit a férjed keres az a tied is , remélem azt nem adjátok le a banyának.
88. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 87. - 285ef8daf9)
2008. dec. 26. 17:23

Nem kéne pszichiáterhez vinni? Vagy megkérdezni mit tehetnétek?

Az a legnagyobb baj, hogy ti mind tűrtök!

Még mindig azt mondom, hogy nem kéne a rabszolgájának lenned/lennetek!

Gondolom a házzal tart titeket sakkban. Azért nem tudtok lelépni.

2008. dec. 26. 17:19

Ha valóban nem lenne semmi baja,én sem mennék le,nem foglalkoznék vele..

Csak sajnos a saját idióta viselkedése,és elképzelése miszerint az orvosok csak mérgezik őt a gyógyszerrel károsítja a saját egészségét..

Sajnos rettegek attól mi lesz,ha egyszer ágyhoz kötött beteg lesz?

Nekem anyu sajnos súlyos beteg volt,mosdatni,ágytálazni kellett,etetni ami nem maradt benne..

Sosem volt jó a viszonyom vele,mégis borzasztóan fájt mikor elment..

Ezt nézem most is..A férjem már elvesztette az apukáját úgy hogy a katonasághoz telefonáltak neki,mehet temetésre..

Anyósom gyakorlatilag azóta elviselhetetlen..

2008. dec. 26. 16:47

Két felnőtt ember nem tudom hogyan hagyhatja magát így irányítani! :( Elég szomorú! Még azt is az anyósod mondja meg mikor dolgozik és mennyit a férjed?! Meg még az anyósod anyukája is dolgozik? Már nem a rabszolgatartó társadalomban élünk!


Anyósom is eléggé megkeserítette az életemet. Próbáltam megbeszélni vele, hogy mondja már el mi a baja velem, mert ez nem mehet így tovább, de csak a vállát húzogatta.

Sokat panaszkodtam a páromnak emiatt és ő szembeszállt anyukájával. Megkérte, ha már nem tud elviselni engem, legalább hagyjon békén. Megkérte, hogy ne járjon hozzánk. Azóta csend és béke van. Nem mérgezi tovább az életünket.

Annak idején ő is jött ezzel a dumával, hogy majd nekem KELL ápolnom őt (ő nem beteg!), mert a kedvenc menye kerek perec nemet mondott neki.

Úgy gondolom, hogy kell tudni nemet mondani.

2008. dec. 26. 16:29

Sajnos semmi eredménye a beszélgetéseinknek..

Mivel nem tettem félre pénzt,így még albérletig sem tudok elmenni..

Ez egy ördögi kör.

Amúgy rengetegszer kiabálok vitázok anyósommal..soha nem hagyom magam..

Csak valahogy én vagyok itt "egyedül" ezzel a problémámmal..

Férjem már haza sem jön napközben este 10-ig dolgozik..

Bár anyósom még azt is megszabja mikor lehet szabadnapos,mert kell a pénz..

Gyakorlatilag most volt 2 éve,hogy 10-10-ig dolgozik 2-3 havonta egy fél szabadnappal..

Szóval még támaszkodni sem tudok senkire..

84. angyal 79 (válaszként erre: 81. - 285ef8daf9)
2008. dec. 26. 16:15

Kedves Annamária!

Szerintem is neked kell kezedbe venni a sorsodat:mindenki saját sorsának kovácsa tudod.Teremtsd meg a lehetőségét egy számodra elfogadható életnek.A pároddal vagy nélküle, ez már az ő választása kell hogy legyen.

Ne tedd tönkre magad, ha a párod nem akar választani, az legyen az ő baja.

2008. dec. 26. 15:18
Megszeretgetném, tiszteletet adnék, aztán várnám a reákciót :D
82. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 81. - 285ef8daf9)
2008. dec. 26. 15:15

Szerintem ezt használja ki, hogy te ilyen kis lelkis vagy, meg nem mersz neki visszaszólni! Én biztos nem tűrném, hogy lábtörlőnek használjanak, vagy cselédnek!!!

Meddig szól ez az ápolási dolog? Szerintem az ünnepek után az első dolgod az legyen, hogy új munka után nézel. A másik: valamilyen megoldást találni, hogy elköltözzetek!!!

Ez csak jótanács, semmi bántás!

Még csodálom, hogy eddig tűrtél!

Pároddal mi a helyzet? Gondolom elmondtad neki is ezt a gondodat. Hogy fogadta?

2008. dec. 26. 15:07

Mikor ideköltöztem,akkor sem volt jobb csak kevesebbet láttam még dolgozott ő is én is..

De egy cikkben megírtam,milyen az életem előzménye..

Hát nem fényes..

26évig alkoholista agresszív anya stb..

Azt hittem most már csak a boldogság jöhet..

Hááát tévedtem..

2008. dec. 26. 15:05

Annyira nem beteg,hogy be kelljen adni valahová..

Sokat rá is tesz..

Most 24.-én csak hogy ő legyen a középpontban túladagolta az inzulinját.Aztán hanyatt feküdt és bámulta a plafont..

Persze egyből ment a kapkodás..cukra lent gyorsan cukros víz stb..

De ha egyszer az ilyen kis játékával kárt okoz?:(így is mert nagyon sok szervét károsítja)

Tegnap este ültünk le férjemmel ezt megbeszélni..

Sajnos míg papíron az ápolója vagyok nem mehetek dolgozni,mert az ápolóság a bejelentett "munkám"..

Havi 25ezerért (amit ő vesz át mert neki jár ő szenved meg érte!) totál kikészítem magam..

2008. dec. 26. 14:03
Annamária egy házi rabszolga ezt a férjének is látni kellene!!!!!!!!
78. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 76. - 285ef8daf9)
2008. dec. 26. 13:55
Nem semmi a történeted! Én biztos nem tudnám ezt végigcsinálni, amit te! Amikor odaköltöztél hozzájuk milyen volt a viszonyod anyósoddal? Már akkor is beteg volt?
2008. dec. 26. 13:46
De akkor te kezdj magaddal valamit menj el dolgozni a párod is elmegy reggeltől estig senki nem kényszeríthweti rád a boszorkányt!!!!!!!Nem lehet beadni valahova???
2008. dec. 26. 13:22

Sajnos ha elmegyünk a házon a jelzálogot nincs ki fizesse..

A férjem nevén van..

Anyósomtól és a nagyitól elvennék a házat..

Ilyen dilemma elé nem állíthatom a férjem:(

75. 3a92f8d690 (válaszként erre: 74. - 285ef8daf9)
2008. dec. 26. 13:06
ziasztok akkor csak nem mondtam hülyeséget:-))az lenne ha másik városba költöznétek vagy te hagynád az egészet a francba megéri rabszolgának lenned????????????Én nem tenném hol a saját életed???
2008. dec. 25. 23:38

Sajnos nekem műhiba miatt nem lehet gyerekem..

Én voltam Jósnál,Ő egyértelműen mondta hogy van valaki aki utál,és míg ő lesz az életem egy romhalmaz marad..

Nemrég rontást is találtak,az is ő volt..

Sokat foglalkozok ezekkel a dolgokkal hetente járok energia terápiára,és napi kapcsolatban vagyok,egy sors elemzővel..

2008. dec. 25. 21:49
Mi nem sokára párterápiára megyünk a párommal. Nagyon remélem, hogy használni fog!
2008. dec. 25. 21:41
Sőt természetgyógyásznál is voltam anyósom miatt és mikor ezt a görcsöt ami bennem volt miatta feloldotta folytak a könnyeim azt mondta rontás volt rajtam szóval sürgösen menj el ahová mondtam !Most hogy újra terhes vagyok még a hasamat sem nézheti meg sőt meg sem foghatja !!Látom a szeméban a negatívitást ha ránézek rosszúl vagyok van nállam 1 képzeletbeli seprű és mindig seprem le magamról a gondolatait sokat segít!!!
2008. dec. 25. 21:35
Lehet hogy az anyósod miatt van minden bajod higy nekem menj el 1 kinezológushoz az segít neked!!!!!!!!!!Kérlek fogadd meg a tanácsom anyósom miatt sok gátlásom volt de mostmár jöhet minden lepereg a kinezológus sokat segít!!!!!!!!
70. 3a92f8d690 (válaszként erre: 69. - 285ef8daf9)
2008. dec. 25. 21:28
az azt jelenti hogy a házisárkány alattatok fog lani ??rég rossz!!
2008. dec. 25. 21:24
Anyósom házára építkeztünk(
68. 3a92f8d690 (válaszként erre: 67. - 285ef8daf9)
2008. dec. 25. 21:22
közel laktok egymáshoz???
2008. dec. 25. 21:21

Én eddig mentettem a házasságom,de a férjemnek kéne tennie valamit,ő meg nem is reagál..

Akkor én hová törjem magam?

Már csak el vagyok keseredve..

66. 3a92f8d690 (válaszként erre: 65. - 285ef8daf9)
2008. dec. 25. 21:18
dettó!!!!!!!!!!!!!!az előzö 2 napom 0 volt holnap legalább nem látom csak este mert sajna a gyereket rá kell bíznom amit a 3 év alatt 3 szor tettem !!Szellemileg visszamaradt a spiné xar volt a mai napom is 12-14 ig bírtam utánna felálltam és összeszedtem a párom meg a gyereket de jöttek!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook