Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha anyák vagyunk a kikapcsolódás, BULI már luxus? fórum

Ha anyák vagyunk a kikapcsolódás, BULI már luxus? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. reload (válaszként erre: 22. - Timycat)
2011. jún. 17. 11:42

Egyet értek :)


Én 2 gyerek "mellől" mentem el pl tavaly egy hétvégére a tesómmal :)

26. Jasmine (válaszként erre: 24. - Timycat)
2011. jún. 17. 11:42
Ja és pici még! 4 hónapos sem vagyok, addigra 5 hós leszek kb. :-)
25. Jasmine (válaszként erre: 24. - Timycat)
2011. jún. 17. 11:40

A társadalmi nyomás alatt bennem van a "nem való ilyenkor" szindróma! :-D

Elhiheted, h mennék nagyon! Mondjuk a férjem nem annyira vevő rá, de én....Áááááááááááááá!!!!:-)))))

Mondjuk nem halok bele, ha csak 1-2 év múlva jutok le erre, csak hát Nekem hiányzik ez ma is, holnap is, jövőre is fog. :-)

24. timycat (válaszként erre: 19. - Jasmine)
2011. jún. 17. 11:36
Attól függ mekkora a pocak... én 6 hónapos terhesen még Londonban voltam barátnőmnél... persze lassított tempóban, és kifáradtam, de egyáltalán nem bántam meg, hogy nem hagytam ki azt az őrült 1 hetet
23. Jasmine (válaszként erre: 22. - Timycat)
2011. jún. 17. 11:35
Helyes!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 17. 11:33

Ezt sosem értettem, mi az hogy mosolyszünet? Ennyire nem szabad hagyni kisajátítani magát senkinek... elvesznek a barátaid. És ha a pasi 10 év múlva lelép??? Akkor ott maradsz tök egyedül?

Én szólok, hogy megyek és akkor megyek, párom még azt sem nagyon szokta megkérdezni, hogy hova meg mikor jövök haza... megbízik bennem és én is megbízom benne mikor elmegy a haverokkal beülni valahova, vagy tavaly is "elengedtem" haverokkal vitorlázni. Ráfér megérdemli. És én is járok barátnőkkel wellnesselni 2-3 napra.

Szerintem így normális.

Beszéljetek a párotokkal mert ennek így nem lesz jó vége!

21. Jasmine (válaszként erre: 18. - Eaedab0e25)
2011. jún. 17. 11:32
Jó érzés, h nem vagyok egyedül a gondolataimmal!:-)
20. eaedab0e25 (válaszként erre: 13. - Ebe747bfaf)
2011. jún. 17. 11:31
Mutasd meg neki, hogy nem a befőtt teszi el a nagymamát. A fene a jó dolgát.
2011. jún. 17. 11:30

Elvileg azon robbant ki a felháborodás-féle, h van vki aki a naplójában arról írt, h a kisbabája mellől discoba jár. Most, h hányszor, h minden hétvégén is akár, v hogy, azt nem tudom. A lényeg azon volt,h DISCO-ba jár. Igazából nem értettem miért kell ilyen éles határt szabni annak h vki kikapcsolódik v discoba jár. Nem ugyanaz? Nem azon van a lényeg, h KIKAPCSOLÓDIK?? És van aki vigyáz a kicsijére, akkor miért ne menjen?

Miért baj, ha vki nem moziba megy, hanem éjszakai programot választ és discozik. Hát ha Neki az hiányzik a régi életéből, akkor az! Nem?

Én sem vagyok moziba járós vmiért de a bulikat szeretem! Nem dicsibe vágyok de pl. most minden bajom van, h Balaton Sound lesz és nem lehetek ott...nem is azért,mert nem tudnának a kislányomra vigyázzni anyuék, hanem mert újra babás vagyok és hát csak nem megyek a tömegbe babás hassal. Viszont itthon vérzik a szívem...:-(((((((((((

18. eaedab0e25 (válaszként erre: 14. - Jasmine)
2011. jún. 17. 11:29
Tök jó dolognak tartom. Én mondjuk normál keretek között kérem meg a csősznénit, hogy vigyázzon a gyerekre... Gondolok itt arra, hogy nem a bébiszitter nevét fogja elsőnek kimondani. Viszont mindenkinek kijár, hogy megmaradjon NŐnek is, nem csak anyának.
17. ebe747bfaf (válaszként erre: 16. - Anettt01)
2011. jún. 17. 11:25
jó ötlet !
16. anettt01 (válaszként erre: 13. - Ebe747bfaf)
2011. jún. 17. 11:23
Akkor miért nem mentek együtt? Én sem megyek barátnőkkel, mert utána 2napig mosolyszünet, eleinte bosszantott, de azután egyszer úgy alakult, hogy csak ketten maradtunk, se barátok se senki, elmentünk iszogatni meg bulizni! Ebből az lett, hogy a legtöbbszőr csak ketten járunk, nem hívunk senkit, mert annyira jól érezzük magunkat ketten! Próbáljátok ki! Ez az igazán jó romantikázási és kikapcsolódási lehetőség! teljesen feltölt! Persze másnap délben már ott is vagyunk a pici lányunkért, mewrt már akkor nagyon hiányzik! :)
2011. jún. 17. 11:23

Szerintem sem elítélendő... ha van egy klassz párod vagy közelben klassz szülők akkor belefér havonta egy-két csaj-buli vagy romantikázás a pároddal. Nekem 3 éves a lányom, van hogy egész hétvégére lepasszolom anyuéknak... én is, párom is dolgozunk reggeltől estig és ennyi jár, le kell engedni a gőzt, mert ha nem annak is a gyerek látja kárát, mert türelmetlenebb leszek vele.

Plusz én heti 5x elmegyek 1-1,5 órát edzeni... igaz azután, hogy a lányom elaludt, nekem kell ennyi idő amikor csak egyedül vagyok.


De ettől én még nem érzem magam rossz anyának, pláne nem elítélendőnek

14. Jasmine (válaszként erre: 9. - Eaedab0e25)
2011. jún. 17. 11:21
Én is gondolkoztam már a bébicsőszön! Jó lenne nagyjából visszakapni az életem és akkor menni akár csak 1 sétára is egyedül, amikor én szeretnék és nem akkor amikor vki ráér vigyázni a kislányomra.
13. ebe747bfaf (válaszként erre: 3. - R75)
2011. jún. 17. 11:18

hát ez egy hosszú történet,de a férjem!

Isten igazából még barátnőzni sem mehetek el:-(

De ez csak pár szó nem tudjátok az életemet....... csak Én nem mehetek sehova:-(és azt mondom aki tud az az elején tegyen az ilyen élet ellen!!!!

2011. jún. 17. 11:18

Nos, eddig szinte csak TI vagytok akik ebben nem látnak semmi különöset...:-))

Szerintem kell a fáradt gőzt kiengedni ahhoz,h jobb anyák lehessünk a hétköznapokban! Én hiszem, h ha nem vagyok feszült az egész heti "robottól" a babámmal, akkor Ő is mosolygós ember lesz. Ehhez pedig kellenek néha az "ereszd el a hajamat" kikapcsolódások! Van akinek ez 1 tea a b.nőkkel v 1 mozi, van akinek a disco, v 1 kerti party.

11. Lili74
2011. jún. 17. 11:17

Szerintem mindenképpen menni kell. Attól, hogy anya az ember, attól még ember és igenis jól esik egy kis kikapcsolódás.


Nálunk is tiltott, sajna. Egyszer maradt anyósra az akkor 14 éves fiam, mi szabadtéri falurendezvényem voltunk a férjemmel. Anyós már 1 óra múlva hívogatott, hogy a jöjjünk, mert a fiam engem akar! Persze nem akart az, hiszen nem kisded, csak anyósnak így esett jól, hogy cseszegethetett közbe.

2011. jún. 17. 11:16

Hülyeség :)


1x élünk.


2 éves lesz a kisifam és imádom. Nem bulizok sokat, de néha kelllll!

2011. jún. 17. 11:16
Én eljárok mindenhova. Szereztem bébicsőszt, ha Anyukám bedobja az unalmast. Nem attól vagyunk jó szülők, ha bezárjuk magunkat a gyerek mellé. Sőt, én a gyerekemmel megyek minden reggel meginni a kévámat. Nem fél az emberektől, stb.
2011. jún. 17. 11:16
én is elmennék bulizni csak még várok hogy a legkisebb is nagyobb legyen egy kicsivel. nincs abban semmi rossz, ha egy anyuka is ki akar kapcsolódni néha. kati
2011. jún. 17. 11:14
Mindenképp menni kell! :) Bár nekünk már 4 éves a kislányunk, de mi havonta kétszer is elmegyünk bulizni a férjemmel( a mamák meg örülnek, hogy unokázhatnak)! Ennyi kell és jár!
6. ebba518fdb (válaszként erre: 1. - Jasmine)
2011. jún. 17. 11:13
nincs abban semmi rossz, ha néha elmegy anyuka akár egy lagziba, akár egy buliba.. :)) persze túlzásokba már nem lehet esni ez ügyben, de néha simán belefér.. :) bele kell, hogy férjen.. :))
5. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Jasmine)
2011. jún. 17. 11:13
Miért lenne elítélendő? Van egy kedves kis kolléganőm, 3 gyermeke van. Minden héten van egy csajos estéje... 3 barátnőjével (szintén fiatal anyukák) elmennek egy kávézóba, jókat dumálnak.. Ezt régen úgy csinálták, hogy hétvégi délelőtt vagy délután és gyerekekkel együtt jöttek össze mindig valamelyiknél, ez most is van, de rájöttek, hogy az nem igazi kikapcsolódás, mert annyi gyerekre nagyon oda kell figyelni. Így egyeztettek a párukkal, és napi egy csajos este lett belőle. Bájosak, helyesek... :) (De ez nem biztos, hogy az a buli, amire Te is gondolsz.)
2011. jún. 17. 11:12
Ha van segítség,akkor nyugodtan mehet az ember szerintem. Én is ha anyuméknál vagyok,akkor el szoktam menni a régi barátokkal.
3. R75 (válaszként erre: 2. - Ebe747bfaf)
2011. jún. 17. 11:11

???????

És ki tiltotta meg? Milyen baromság ez?

2011. jún. 17. 11:10
jó kérdés, nekem meg van tiltva!!!
2011. jún. 17. 11:09

1 barátnőmnél merült fel kérdéskörben és vita tárgyaként, h ha már anyává válik valaki, akkor kizárt, h bulizni menjen?

Vélemények érdekelnek, mert szerintem semmi nincs abban ha 1 anya ki szeretné engedni a fáradt gőzt és igenis "leadja" a babáját valakinek akiben megbízik és elmegy kikapcsolódni.

Maradiak, Ősanyák vagyunk v Modern szülők?

Mi elmentünk igenis 1 lagziba az egyik legjobb barátomékéra amikor a kislányom még csak 1,5 hónapos volt? Ééééés??? Vigyázott rá az anyukám, én pedig 2x hazamentem fejni a tejemet. Miért elítélendő többek által, ha az ember az anyasága mellett társadalmi életet is szeretne élni?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook