Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a sárgatesthormon nem jól működik, kezelhető, teherbe lehet esni valamilyen módon? fórum

Ha a sárgatesthormon nem jól működik, kezelhető, teherbe lehet esni valamilyen módon? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 6. 14:28
nekem pont ez a problémám hogy a sárgatesthormonom alig éri el az 1,22 egységet... :( a férfihormonom pedig a duplája a normálsinak.
2010. máj. 6. 14:15
köszi, a tanácsokat
2010. máj. 5. 13:19
Ja és természetes úton is teherbe lehet esni :))
2010. máj. 5. 13:18

Sziasztok!

Igen Pymary, sárgatest elégtelenségre utaló tüneteid vannak. De szerencsére tényleg lehet gyógyszeresen kezelni. Sok sikert a babához ;o)

2010. máj. 5. 13:04
Ha a peteérés rendben, akkor biztos, hogy teherbe tudsz esni. Ha a sárgatest hormonnal van gond, akkor utrogesztan kapszulával vagy bogyóval szokták segíteni a terhesség megtartását. Ált. 12 hétig kell szedni. Lombiknál is ezt adják.
3. Avatar Jazmin (válaszként erre: 1. - Pymary)
2010. máj. 5. 13:04
Szioka, ha jol ertem akkor meg nem alakultak ki nalad petefeszek cisztak is. Na nalam jobb es bal oldaliban is van, az doki 2 honapja azt irta, hogy elsodleges meddo vagyok emiatt, es pufffffff, decemberre varom az en kisbabamat. Sajnos nem felhotlen az orom, hisz tudod, hogy a cisztak fajni is tudnak, es a fajdalmak nem szuntek meg!
2010. máj. 5. 13:01

szerintem kérj időpontot endokrinológusnál is!

ő is izsgáljon meg!

2010. máj. 5. 12:59

Sziasztok! Babát szeretnénk, még nem túl rég 4-5 hónapja, viszont premenstruációs tünetem, hogy pecsételő vérzésem van mensi előtt. Mivel a ciklusom rövid,25-26 nap, és a mensim kb 5 nap előtte meg kb 6 nap pecsételés, kételyem van, h teherbe eshetek-e valaha.( azt olvastam, h a sárgateshormon működése az oka) Járok nődokihoz rendszeresen, ő mindigazt mondja minden renbed. Hormonvizsgálatom rendben. Tüszőérés rendben.

Most már kértem időpontot újra a nődokihoz, de addig is ha valaki hasonló tünetekkel teherbe esett, vagy nem nagyon örülnék a válasznak! Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook