Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha a menstruáció 2.napján megyek el vérvételre, jó eséllyel fog vérszegénynek mutatni, vagy ennyire nem befolyásolja? fórum

Ha a menstruáció 2.napján megyek el vérvételre, jó eséllyel fog vérszegénynek mutatni, vagy ennyire nem befolyásolja? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 13. 10:59
Köszi!! :)
2016. szept. 13. 07:04

Olvastam, hogy van, akinek a vérképét szétcseszi a menzesz. Nem is pont a vasat. Többektől is hallottam, így inkább nem a menzeszelős napokon megyek. (kivéve a hormon labort).

Aztán hogy mi igaz belőle...

5. spann (válaszként erre: 1. - Sacc01)
2016. szept. 12. 19:58

De, befolyásolja. Inkább félidőben menj.

Persze attól is függ, hogy alapból mennyi a vasad. Ha elég sok, akkor mindegy, nem fog a határérték alá menni.

4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Sacc01)
2016. szept. 12. 19:54
Attol fugg, mennyire eros a verzesed, de sztem nem :)
2016. szept. 12. 19:24
Vérszegény gyakori, elhúzódó mensessel lehetsz, ha mensi elején vesznek vért, éppenhogy feltöltődtek a raktárak utóbbi vesztés óta, furcsa lenne, ha egyetlen napon kiürülne. Balesetnél, súlyos sérülésnél persze elég akár néhány perc is.
2016. szept. 12. 19:19
Befolyásolja engem is volt hogy megkérdezett a doktornő az eredmény után hogy akkor éppen menzeszeltem-e??
2016. szept. 12. 18:13
Ha a menstruáció 2.napján megyek el vérvételre, jó eséllyel fog vérszegénynek mutatni, vagy ennyire nem befolyásolja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook