Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha a környezetemben allergiás vagyok valamire, a teszt kimutatja, hogy mi az allergén, de elkerülni nem tudom, akkor hogyan kezelik? fórum

Ha a környezetemben allergiás vagyok valamire, a teszt kimutatja, hogy mi az allergén, de elkerülni nem tudom, akkor hogyan kezelik? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 17. 12:28
Anyósomat ma sürgösséggel vitték korházba , rettenetesen fulladt, azt mondták allérgiás, de még nem tudják mire, ezért kérdeztem, ha vmi olyanra amit nem igazán lehet elkerülni, pl a poratkát nem könnyű kerülni, akkor ez esetben van-e megoldás? aSztmás fulladásra kapott puffokat korábban is, de ilyen sulosan még nem kapta el a fulladás, semmi puff nem hatott, azt tudni kell, hog én Erdélyből vagyok, és az este érkezett haza Magyarországról, már ott sem érezte jól magát, vajon a levegő is hibás? Itt nagyon erőss nálunk a levegő, vagy nálatok a második allergiás szezont kapta el ? A fűfélék, gyomnövényeknek ott most van szezonja?
2009. jún. 17. 12:19
Claritin, zirtec, bár már lehet vannak korszerübbek is:-)
2009. jún. 17. 12:19

Vannak gyógyszerek, kifejezetten allergiára, ezek csökkentik a tüneteket, de legjobb elkerülni.

Sajnos tudom nem egyszerű.

2009. jún. 17. 12:18
Kaphatsz antihisztamint,de a legjobb,ha kerülöd.Miért is nem tudod kerülni?
2009. jún. 17. 12:09

Egy kérdést szeretnék feltenni allergiásoknak.


Ha a környezetemben allergiás vagyok valamire, ami súlyos asztmás rohamokat idéz elő és a teszt ha kimutatja, hogy mi az allergén,de elkerülni nem tudom,akkor hogyan tudják kezelni?

2009. jún. 17. 12:04
Egy kérdés allergi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook