Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a kilépő papírom elveszett, hogyan tudom igazolni, hogy be voltam jelentve egy cégnél? fórum

Ha a kilépő papírom elveszett, hogyan tudom igazolni, hogy be voltam jelentve egy cégnél? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 4. 16:11
köszi :)
2014. dec. 4. 10:03
Ügyfélkaput regizel, aztán bemész oda, hogy EBEV szolgáltatás, azon belül, hogy Járulékadat kivonat, ott le tudod kérni havi bontásban, hogy melyik hónapban mennyi bruttóval jelentettek le a cégnél (a 08-as bevallásokon), és mennyi járulékot vontak.
2014. dec. 4. 09:02
Időközben ha voltál munkanélkülin, ott tudják, a munkanélküli papírjaidon rajta kell legyen mikor holo dolgoztál.
2014. dec. 3. 10:15
A Nav-on keresztül kell lekérni az adatokat. Ha van ügyfélkapud egyszerűbb.
2014. dec. 3. 09:22
Sziasztok!Hogy tudom vagy hogy is kell azt intézni,ha biztosított voltál 3 hónapig egy cégnél,viszont a kilépő papírod elveszett rózsaszín könyv pedig akkor nem volt,olyan papírt szerezni ami ezt igazolja?!Már ugye azt hogy te akkor be voltál jelentve,illetve járulékot fizettek utánad?!A cég megszünt rövid ideje a főnökség nem elérhető :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook