Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha a fundamenta szerződésemet megszüntetem, arról fog értesülni a szerződőkötő aki köttette velem? fórum

Ha a fundamenta szerződésemet megszüntetem, arról fog értesülni a szerződőkötő aki köttette velem? (tudásbázis kérdés)


11. gabor.zsuzsa.face (válaszként erre: 6. - Buci07)
2018. máj. 30. 06:28

Kedves Buci07, Neked sincsenek jó információid....IGEN, KAP ÉRTESÍTÉST az a személy, aki a szerződést kötötte- hiszen Ő Amika22 személyi bankára, és az a dolga hogy kezelje (utánkövesse) az ügyfele szerződéseit !

A normál felmondási idő egyébként 90 nap- és semmilyen költsége nincs, - de ha sürgősen szükség van a pénzre, lehet gyorsított felmondást is kérni: ez esetben 30 napon BELÜL folyósítják a bent levő megtakakarítást a kamataival együtt, - ellenben az összegből 3 %-ot levonnak. Azt pedig mondanom se kell, hogy a 30 % állami támogatást csak 4 év megtakarítási idő lejártát követően fizetheti ki az LTP. törvény alapján.....

10. gabor.zsuzsa.face (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2018. máj. 30. 06:18
Kedves Fincsi5, - TÉVEDSZ - amit a szerződéskötés utáni jutalékról írtál, nem igaz!! Látszik a hozzászólásodból, hogy nem a cégnél dolgozol...de ha érdekel ez a munka, segíthetünk rajta, betanítalak!
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - 21973787ed)
2018. máj. 23. 08:21

Mivel havonta fizetsz, ő is havonta kapja.

NAgy biztosításoknál/pl. egy cég épít valamit, akkor egyszeri felelősségi biztosítást köt, /ott egyszerre fizeti be az összeget, akkor a biztosítós ember egyszer kap jutalékot.


Te esetedben havonta kapja, amíg te fizetsz.

Ugyanez van az életbiztosításoknál is.:)))

8. 21973787ed (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2018. máj. 21. 12:12
Köszi a válasz!Miért minden hónapban kap jutalékot utána?Azt hittem,hogy csak a szerződés kötés után kapott egyszer.
7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - 21973787ed)
2018. máj. 20. 17:47

Megtudja, mert a jutalék megszűnik utána.

De ne törődj vele, a te pénzed, te fizeted, te döntesz.

A legrosszabb rokonnal üzletelni.

2018. máj. 2. 17:03
Ok.ha megszünteted más nem fogja tudni,de járj utána mennyi költsége van ha idő előtt felmondod a szerződést...
2018. máj. 2. 12:30
Magán ügy.
2018. máj. 2. 12:21
Miért akarod megszüntetni?
2018. máj. 1. 22:23

Na szóval az van,hogy az egyik rokonom rámtukmálta a fundamentát.és szerződést köttetett velem még Tavaly jnauárban.

Megszeretném szüntetni,de nem szeretném hogy ezt a rokonom megtudná.

2018. máj. 1. 22:11

Milyen szerződést?

Talán 2 évig kap az illető jutalékot a szerződés után. Ha megszűnik többé nem kap pénzt érte, de van olyan eset, hogy még vissza is kell fizetnie.


Úgy emlékszem 2 év, de nem biztos!

2018. máj. 1. 22:03
Ha a fundamenta szerződésemet megszüntetem, arról fog értesülni a szerződőkötő aki köttette velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook