Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha a fejem fáj, és az orrom is az mit jelenthet? Tudja valaki? fórum

Ha a fejem fáj, és az orrom is az mit jelenthet? Tudja valaki? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 7. 15:49
Hát ez nagyon sok minden lehet. Magas vérnyomás, vagy éppen alacsony, homloküreggyulladás, frontérzékenység, az évszaktól eltérő időjárás, enyhe lefolyású migrén, kezdődő nátha, influenza, allergia. De az is lehet, hogy semmi különös. Ha nem múlik, orvoshoz kell menni, majd ő kiokoskodja.
2012. máj. 10. 10:05

Nekem is napok óta fáj a fejem,meg a férjemnek is.

Lehet,a sok fronttól,mert nekem nagyon ritkán szokott a fejem fájni.

A párom nem iszik kávét pár hete,és azóta alábbhagyott a kínzó fájdalom.

Sajnos én sok kávét fogyasztok:OO

2012. máj. 10. 09:46
Nem tudom, de én is elég furán érzem magam napok óta. Orvoshoz nem megyek egyelőre, mert a doki azt szokta nekem mondani, hogy csak beképzelem, vagy front, vagy ilyesmi. Vegyek be gyógyszert, tavasz van-ez a doki megoldása. Hát nem tudom. Szédelgek picit, ilyesmi, de most megyek sétálni egy nagyot, hátha oxigénhiányom van. :)
2012. máj. 10. 09:40
Akkor irány.
2012. máj. 8. 22:41
Nem voltam.
2012. máj. 8. 11:22
orvos?
2012. máj. 8. 10:29
Napok óta fáj a fejem ,de ez lehet a fronttól,viszont néha az orrom is pl most is nem tudom mittől van ez..valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook