Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » H1N1 oltás mellékhatásai, neked van valami?... fórum

H1N1 oltás mellékhatásai, neked van valami?... (beszélgetős fórum)


22. Ritkó
2010. febr. 1. 21:31
Nekem nem volt semmi mellékhatása utána, még csak nem is fájt a karom.
2010. febr. 1. 20:51
Karom fájt utána de ennyi. Szerencsére.
2010. febr. 1. 20:26
nekem kábé 3-4 napig fájt egy picit a karom, és gyengének is éreztem magam, de lehet, hogy ez csak bemagyarázás volt :-)
2010. febr. 1. 18:53
Engem már hónapokkal ezelőtt beoltottak és semmilyen mellékhatása nem volt. Annyi talán, hogy fájt a karom egy picit néhány napig, de ez szerintem természetes.
2010. febr. 1. 18:48
Mi felvettük az oltást mindannyian,kivéve a babámat,csak 4,5 éves kislányomnak fájt a feje az azt követő napokban,de azt nem tudom,hogy az oltásnak tudható e be.
17. Első
2010. febr. 1. 18:42
Nálunk a családban senkinek semmi baja nem volt, még a helye sem fájt.
16. briell
2010. febr. 1. 18:17

Hátha mégsem az oltás... de épp oda kaptam azt is, hol most van ez a fura heges valami. Nagyobb korban is kaptam olyan kötelező oltást, aminek így kellett vagy nem kellett kinéznie.

Először azt hittem csak egy pattanás, vagy miteszer, de nem az. Nem múlik, mondjuk nem zavar, csak kíváncsi lennék tényleg az oltás helye e.

2010. febr. 1. 18:09

mi minden évben megkapjuk a hagyományos oltásokat, most még mellé az aktuálisat is :)

nem viszketett, nem volt semmi, kivéve, hogy a fiammal egyszerre kaptuk mind a kettőt és aznap kicsit fáradtabbak és aluszékonyabbak voltunk, úgy, mint amikor bújkál az emberben valami.

Azóta semmit nem éreztünk találtunk.


amiről beszélsz, hgy meg kell fakadjon az a BCG oltás, közvetlenül a gyerek születése utáni napokban adják, és enélkül haza sem engedik, annak kell "megfakadni", de nem nagyon.

Akkor van baj, ha gennyes, vagy nagyon piros.

14. tedin
2010. febr. 1. 18:08
Nekem semmi.
13. csacsa
2010. febr. 1. 18:07
november elejen kaptuk meg mind a 4-en. Akkor volt , haradsag es nagyon fajt a helye. 2 napig , elmult es azota sincs egyonknel sem semmi.
12. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Briell)
2010. febr. 1. 18:06

A megfakadást a bcg oltásra mondták.

Ennek nem kell így lennie. Nálunk senkinek semmi problémája nem volt.

2010. febr. 1. 18:05
Semmi mellékhatás nem volt.
2010. febr. 1. 18:04

Szia!

Nekem az oltás helyén volt egy picike kis csomó és fájt is, de ez közvetlen az oltás után volt és kb. 3 nap alatt borogatással el is múlt...


Szerintem nem az oltástól lehet a problémád.Keress fel egy bőrgyógyászt, lehet hogy csak valami gyulladás,vagy csak egyszerűen ki van száradva a bőröd...

2010. febr. 1. 18:04
Nekem semmi... a helyét se látom.
2010. febr. 1. 18:02
Nekem semmi! se izomláz, se hőemelkedés:)
2010. febr. 1. 18:00

Bevallom, nekem is sokáig viszketett a helye, nekem novemberben adták be és elég sokáig vakaróztam, azt, hogy hámlott-e nem tudom, nem néztem. Megvakartam és mentem tovább. De ha jól emlékszem még januárban is volt, hogy viszketett egy kicsit. Én mind a kettőt megkaptam, régóta kapom a hagyományosat évek óta, de még nem viszketett, az idén az is viszketett, mind a két kezemet vakartam. Ha van valami gyulladáscsökkentő kenőcsöt, azzal kéne bekenni pl Tetran kenőcs.

Azok más oltások voltak amiket mondasz, azoknak be kellett pirosodni, ennek nem kéne.

2010. febr. 1. 18:00
Kolleganöm ügyeletre ment mert nagyon fulladt utána term. nem attol volt mondták neki.Helyrejött.
2010. febr. 1. 17:57

Nálunk senkinél nem volt mellék hatása...

Ezt a "nem fakadt ki", ezt nem arra mondják, amikor a kisbabák első oltása nem pirosodik-gennyesedik be, és meg kell ismételni?

2010. febr. 1. 17:56
Nekem sem volt semmi, talán annyi, hogy amikor kaptam az oltást, utána pár napig fájt a karom.
2010. febr. 1. 17:56

Nekem semmi, még nincs 1 hónapja hogy beadták...


azok a kötelező oltások voltak....


dokit esetleg kérdezd meg....

2010. febr. 1. 17:54
semmi sem
2010. febr. 1. 17:54
Nekem 3 hónapja adták be az oltást, most úgy veszem észre a helye piros, hámlásos és viszket kb 1 hete. . . másnak volt ilyen? (régen az oltásra ekkor mondták, hogy nem fokadt meg, azt hiszem vagy nem? csakhogy azt két hét múlva nézték ha jól emlékszek)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook