Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyümölcsturmix... fórum

Gyümölcsturmix... (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 26. 08:52
sajnos a gyumolcsturmix frissek a legjobb!
6. 474d595084 (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2021. nov. 9. 16:34
Köszönöm szépen a választ! :-) sárgarépa alma turmixot szeretnék készíteni, csak azthittem hogy ha veszít a frissességből akkor a tápanyagból is fog :-)
5. libikóka (válaszként erre: 4. - 474d595084)
2021. nov. 9. 16:28
A vitaminokból sz.tem nemigen veszít,inkább állagban lehet más,,,ha lehet csak simán minden nélkül turmixold és reggel csak keverd hozzá ha még tennél bele v.mit.
2021. nov. 9. 16:12
Sziasztok! :-) látom már elég régi bejegyzésű a fórum de azért megprobálkozom egy kérdéssel :-) ha este csinálom meg a turmixot másnap reggelre mennyire veszít a vitaminokból..stb? mert sajnos a párom éjszaka jár haza és nem akarok reggel zörögni vele :-)
3. cooltim (válaszként erre: 2. - Secret!)
2010. nov. 11. 12:10
Köszi, jól hangzik, ki fogom próbálni... :-)
2. secret! (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2010. nov. 11. 10:44
Szia, én reggel iszom, futás után: 1 adag pohánkaporból készült tej, (3 dl), 1 adag fehérje, őrölt fahéj, egy adag magvas műzli, fagyasztott gyümik vegyesen (megy, szamóca, málna, vegyes bogyós). És ez turmixolva, isteni és tápláló.
2010. nov. 11. 08:37

Sziasztok... Lenne egy kérdésem:

régóta terveztük a férjemmel, hogy veszünk egy gyümölcsturmixot. Van nekünk egy nagy gyümicentrifugánk, de azt bonyolult elmosni, nagy, nehéz stb. Tegnap vettünk egy turmixgépet végre. Szeretjük a gyümölcsöket. Szerintetek mikor egészséges inni? Reggel? Este? (tudom, a gyümölcs mindig egészséges). :-)

De! Ki mikor iszik agyümölcsturmixot inkább? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook