Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyümölcs és zöldség centrifugák, avagy milyen géppel készítsünk otthon egészséges leveket? fórum

Gyümölcs és zöldség centrifugák, avagy milyen géppel készítsünk otthon egészséges leveket? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 23. 22:19
Nekem is Braun van lassan 18 éve. Még Németországban vettem. Nagyon sokat használtam és semmi baja nincsen. Könnyű tisztitani. Csak most már sokkal nagyobb teljesitményűek vannak. De sajnálom lecserélni.
2008. jan. 24. 11:21
Nekem Braun gyümölcscentrifugám van már 4 éve. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Alig marad lé a rostban ami kijön belőle. Nagyon sok féle zöldséget (pl. sárgarépa, zeller, petrezselyem), és gyümölcsöket is szoktam centrizni. Nagyon szeretem. Könnyű tisztán tartani.
5. Zsikee (válaszként erre: 3. - 4c12775fdc)
2008. jan. 1. 22:14
egeszseges-elet.hu -n találsz fantasztikus gépeket.
2007. dec. 29. 05:50

én nagyon szerettem a gyümi centrifugámat, csak a sok eszemmel tönkretettem... :( folyton csináltam a nagyobbik fiamnak a répa + alma levet, meg mikor mit. csecsemőnek csak ezen élt:)

pár éve nem használtam, csak állt és porosodott..

megszületett a pici, gondoltam elmosom, kifőzöm, magyarul fertőtlenítem... jahh... eldeformálódott.. :(

2007. dec. 28. 23:11

Nekem is Braun van, de a répa és a többi kevésbé lédús zöldség centrifugálása igen-igen deficites :(

Az Árkádban láttam a legalsó szinten egy helyet az éttermek közelében, ahol csinálnak ilyen leveket és ott van egy "ipari masina", ami nagyon hatékony. Tudja valaki, hogy olyat hol lehet beszerezni?

2007. dec. 28. 23:02
Nem tudom, másnak hogy megy, nekem nagyon bevált a gép. Tény, a tiztítása körülményes egy kicsit, de egyáltalán nem vészes. Nekem braun gyümölcssentrifugám van, és nagyon szeretem. Egyszerű, szinte mindent, még a puha zöldséget, gyümit is viszi, és nagyon jó, hogy friss gyümilé van az asztalon. Nem nehéz összeszerelni, és szét sem. Mindenképp megéri. Nekem legalábbis.
2007. dec. 28. 21:42

Régóta szeretnék már vásárolni egy igazán jó kis konyhai segítőtársat, hogy én is tudjak készíteni cékla, répa, zeller és még ki tudja milyen finom és egészséges leveket. Úgy olvastam hogy ezeket a gépeket igen időigényes tisztítani, összerakni és gyakran eldugul az úgynevezett nanoszürőjük.

Nos hát nagyon várom kinek mi a tapasztalata, tanácsa mindenki okulására.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook