Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyűjtünk ötleteket Valentin napra? fórum

Gyűjtünk ötleteket Valentin napra? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 24. 11:24
Rengeteg Valentin-napi fórum van, ott nem találtál ötleteket?
7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 6. - Ministry)
2012. jan. 24. 11:23

Én is úgy kezdem: Nem tudom.. :))


Nem bántásból írtam,és írok most sem.Nálunk nem divat,ennek örülök,mert engem zavarna,ha egy ilyen semmilyen "ünnepet" kellene megtartani.Szeretem a páromat,szerelmes is vagyok bele,szóval nem az irigység beszél belőlem.Kapok tőle sokszor kis apróságot,csak úgy,mert szeret.Nem azért,mert ma olyan szerelmes,ajándékozós,elvárós nap van. :)

6. Ministry (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 24. 11:14

Nem tudom. :)

Valóban kicsit majmolásnak tűnik, de mégis, ha kicsit a dolog mögé nézel...

Vannak emberek, akik máskor nem vesznek ajándékot a párjuknak, ilyenkor mégis megteszik. Lehet, kicsit nyomás hatására, de kit érdekel, ha kapsz valamit.


Azonkívül "gyerekként" olyan jó érzés nézni a szüleimet, ahogy ők készülődnek erre. Hiába több, mint 25 éve házasok, akkor olyanok, mint a kamaszok. Rejtegetik egymás elől az ajándékokat. Minket kérdezgetnek, hogy szerintünk anyátok, apátok örülni fog ennek?


A mai világban annyi sok gondja van az embereknek, jól esik egy kis boldogságot látni. Még ha csak majmolásból is...

2012. jan. 24. 10:42
Ha amúgy is van máskor ajándék,akkor ez a nap mitől más?Majmoljuk amerikát ezzel is...
2012. jan. 24. 09:40
jajj NEE!
2012. jan. 24. 09:40

Szia!


A túl giccses dolgokat én sem szeretem. Meg egyébként is, nálunk is van máskor is ajándék :)


Nálam valami különleges, finom vacsi az alap.

Konkrét ötletem még nincs.

2012. jan. 24. 09:38

Előre leszögezném, hogy nem szeretem a giccses dolgokat, hogy nálunk nem csak ilyenkor van ajándék, és meglepi, de azért ezt a napot nem hagynám ki.:)


Gondolok itt valami szivecskés kis tortára, szív alakú bonbonok készítésére, valami aranyos kis dolgokra.

Ötletelünk?:)

2012. jan. 24. 09:37
Gyűjtünk ötleteket Valentin napra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook