Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyújts egy gyertyát a pici kutyámért. fórum

Gyújts egy gyertyát a pici kutyámért. (beszélgetős fórum)


2009. jún. 17. 08:48

ÉN A NAPLÓMBAN GYUJTOTTAM GYERTYÁT A KISKUTYÁÉRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



SZÖRNYŰ DOLOG TÖRTÉN MEG RÁZÓ DOLOG TÖRTÉN TIBIVEL

NYUGODJON BÉKÉBEN A KIS CSIVAVA KISKUTYA

AKIT OTT HAGYOTT A TIBINÉL A GAZDÁJA A CSOMAGTARTÓNKBAN !



Tudni kell ,hogy párom mindig mindenkit át enged az út testen még ha nincs zebra!!!

vigyázz,még az autó pályán és dudál másoknak ,hogy állat az úton ha nem bír meg állni!!!vagy ha elütött állat van az autón!

18 évig kutyáztunk ,mint sok mindenki tudja!

van egy 1800 tonna BMW DIZEL AUTONK

át akarta engedni ,párom azt a párt aki éppen nem szabályosan közlekedett volna,de.........

intettek menjen (mert hirtelen 20 kocsi fel torlódott mögötte)de........

nem NEM látta a tükörből meg sehonnét hogy egy kiskutya be került a kocsi alá és hátsó kerékkel át ment rajta!!! sírást halót és koppanást!!!!

aki ismeri a dízel autókat tudja hogy (ELŐSZÓR LOMHA ÉS UTÁNA 3-4 perc MÚLVA MÁR GYORSABB,tehát nem lehet hirtelen gázt adni neki)

kiszállt mindenki anyázott intette a mögötte levőnek ,mert akkor tudta hogy baj van!!!!!

hát egy picike minik kutya pározz nyakörvvel ott feküt és már csak rángatózott :(((

ugye hívott párom azért tudom így,de remegő hangon ,majd nem sírt a hátérben őrjöngőt csaj a barátja meg csitította,a kocsisok meg hol dudáltak,mert dugó lett!!!"ő meg nem tudom mit tegyek"

nem él az a kiskutya ,de nem én voltam a hibás ,mert normál kicsi vékony poráz nyakörv a kutyán és ha nagyobb lett volna nem kerül alám mert patka van ,de ez a kicsi kutya pici ..................


szóval én meg TIBIMET nyugtattam,meg csak azt mondja te ezek itt hagynak,várok hát ha csak el mennek arrébb ,igy be ült a kocsiba,aztán ki szállt közben telefonnal a fülén és mondja itt van még a csomagtartó tetején berakom ,most mit csináljak? mondtam ha nem tudják eltemetni vigyük el együtt állat dokihoz ,nem hagyom itt az útszélén,haza hozlak benneteket ! azt mondta a srác nem kell,vidd el!

mi tegyek,meg keressem őket ,közben mondja nem látom már nem találom ,teszek egy kört vissza hívlak!


vissza hívott én addig kerestem non-stop állat dokit,mondja nem találja őket ,egyek haza!!

hát tudjátok haza jött közben fel vett engemet ,és 22 ó-ig oda érni a dokihoz,és ráadásul ott már 1x mi is jártunk ott kezdődött a rossz ott kezdődött a nagy baj PITYIKÉNNKEL (ROTTWEILERÜNKET!),és meg csapott az a szag ami egy állat dokinál van de nem csak engemet és


Össze néztünk TIBIVEL!!!


de még ott tartotta kezében az a 1kg-os kis kutyát becsomagolva ,szóval és nem tette le a földre!!! doki meg közölte azért megnézi de semmi

elvérzett és nincs tapintható csontjai!

közölte Tibivel maga győzött!

TIBI MEG: "NEM EGÉSZEN! MERT MEG KUTYÁRÓL VAN SZÓ, ÉS NÉZZE MEG VAN-E BENNE CSIP VAGY TETOVÁLÁS!"

doki: minek? ennek sajnos már annyi TIBI nem baj a címüket meg tudni,vagy bár mi van!

Doki nézze itt hagyák menjenek haza adok egy névjegykártyát azt ha van valami itt elérnek!


egggggész éjjel vergődött nyögött ,sóhajtozott TIBIM!!!


szóval,ha éppen be megy a gazdája a kutyusnak a boltba abban nem lesz köszönete,de ha én meg meg látom valahol ki írva ,na akkor meg pláne!!!

miért nem fogta meg a pórázát? miért kell a földön huzznia egy pici kutyának? mért nem lehet oda figyelni? fölég ha tudja valaki aki kutyát tart (MINT MI NEKÜNK VOLT) akár hogy is van tanítva a kutya vagy sem megáll az patkánál ,bár mikor elindulhat!!!!!!! elég egy mozdulat és kutya félre érti közben meg csak másikat ölelget meg vagy vakarja az orrát fejét de akkor már elindulhat! és utána vége egy kis kutya életének......

a sofőr vagy mint TIBIM aki azok közé tartozik hogy segít segít segít ,egy ilyen dolog meg még ha hiába áll meg össze törik teljesen és mondta nem bír arra menni többet kocsival......

2009. ápr. 18. 14:26
Nekünk januárban volt 2éve,hogy elaltattuk nagyon beteg volt, igy is huztuk ,ameddig lehetet.Elsem tudom mondani mennyire hiányzik még mindig.Egy arany spániel fiu volt 11éves.
10. Angel9 (válaszként erre: 9. - Minto)
2009. febr. 11. 08:45
Hát ebben nagyon igazad van. Imádtuk őt.Csak az fáj ahogy elment.Nemtudom miért igy kellett meghalnia.:(
2009. febr. 11. 08:18
Gondolj arra,milyen jó élete volt melletted, mennyire szeretted.Amíg élt a legtöbbet adtad neki.Nagyon együttérzek veled!
2009. febr. 10. 10:58

"Egy jó kutyának, halála után, a legjobb helye a gazdája szívében van."


Idővel csillapodni fog a fájdalom.Az én kutyusom tavaly januárban ment el, de nagyon hiányzik.Ő nagyon beteg volt, és nem nézhettem a szenvedését tovább. :(

2009. febr. 9. 14:50

Köszönöm a gyújtott gyertyákat.

Most már csak azt mondjátok meg mit tegyek ,hogy ne sirjak szinte naponta 10 szer.Ha tv nézek vagy bármi mást csinálok ,akkor is szinte 5 percenként eszembe jút.Nem akarom elfelejteni ,de igy egyszerüen nem lehet normális életet élni.Aki ezt egyszer már megélte tudja miről beszélek.Az én kiskutyámat két nagy kutya támadta meg.Igy halt meg.Ha betegségben hal meg biztos könnyebben eltudnám viselni,de igy.Segitsetek nekem egy picit aki tud.Köszönöm.:(

2009. febr. 9. 09:30
Részvétem Negrókáért, tudom, hogy most mekkora fájdalom lehet ez az egész családnak!
2009. febr. 9. 09:28

()

[]

[]

Lehet nem épp gyertya, de másképp nem tudtam, :(

2009. febr. 9. 09:26

nekünk feb.15-én lesz 2 éve ,hogy meghalt a cicánk,még most se gyógyult meg a seb a szivemen.

Együttérzek(((

A gondolatainkban nincs nap ,hogy ne lenne velünk..

3. kattyus (válaszként erre: 1. - Angel9)
2009. febr. 9. 09:24
Én is sajnáltam a kiscicámat, mikor a nyáron elütötte egy autó!!! Gyújtok gyertyát.
2009. febr. 9. 09:23
Sajnálom, átéltem többször....
2009. febr. 9. 09:20

[link]


A neve : Negróka.

Egy hete ment el,de leihatatlanul fáj a hiánya.

Csak az vigasztal,hogy tudom egyszer találkozunk.

:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook